زندگی تقلید هنر در فضای داخلی درخشان برای خانه هولبورو توسط شرکت طراحی چند رشته ای مستقر در لس آنجلس یک انسان دیگر. هدایت شده توسط مدیر حلقه لیا، رویکرد متمایز استودیو – و تمایل به فضاهای اشباع شده از رنگدانه – به صاحبان خانه کمک می کند تا پتانسیل خود را برای بیان شخصی که از طریق تزئینات داخلی و اثاثیه خانه بازتاب می یابد، باز کنند. راه حل اخیر رینگ برای خانه پست مدرن یک زوج در دهه 1990 در لس فلیز، کالیفرنیا، از بازسازی کامل خانه مسکونی 4000 فوت مربعی چشم پوشی می کند و در عوض متکی بر تغییرات شدید در مناطق خاص است که بازده معماری قابل توجهی را در سرمایه ایجاد می کند.

ساختمان مسکونی سفید مدرن با درب ورودی آبی رنگ که با فضای سبز سرسبز احاطه شده است.

مهمانان با نزدیک شدن به ملک دامنه تپه، اولین طعم شیرینی های بصری رینگ را می چشند. نمای موجود که عمدتاً خاکستری و سفید است، به یک فضای داخلی بازیگوش با چندین به روز رسانی از جمله کاشی‌های تخته سنگ سیاه روی پله‌ها، دیوارکوب‌های جدید که به ترکیب هندسی سازه تکیه می‌کنند و درب جلویی برجسته به رنگ آبی مایل به قرمز اشاره می‌کند – تنها نشانه‌هایی از خیالی است که در انتظار است. فراتر از آستانه

اتاق نشیمن پر جنب و جوش با شومینه آبی، مبلمان سبز، دیوارهای سبز روشن، و پرده های شفاف.

کف‌های چوبی با رنگ آبی جسور، اما نه خشن، بازدیدکنندگان را به سرزمین عجایب می‌کشاند که از کف اصلی در فضای مشترک نشیمن و ناهار خوری گذشته از ورودی باز می‌شود. تناسبات بزرگ و حجم داخلی جعبه‌ای خانه پس از آن با یک پالت روشن، شکسته‌های خطوط نرم و شکل‌های دنج در ترکیبی از رنگ‌های متضاد برای یک ساخارین بالا بدون عجله قند قابل هضم می‌شوند.

READ  لورا اونز نمایشگاه وینسنت ون گوگ را با کاغذ دیواری دست ساز پوشش می دهد

مانتوی شومینه‌ای منحنی فیروزه‌ای آرامش‌بخش و کوره در اتاقی مدرن با پرده‌های سفید شفاف و کف آبی تیره.

کار با رنگ بسیار شهودی است – گاهی اوقات وارد اتاقی می‌شوم و بلافاصله احساس می‌کنم که فکر می‌کنم چه رنگی باید باشد. من واقعاً طرفدار سایه‌های سردتر هستم، بنابراین ایجاد پالت‌های سبز، آبی و بنفش در اتاق نشیمن و ناهارخوری برای من بسیار لذت بخش بود.» «فرم و رنگ باید دست به دست هم بدهند تا فضاها احساس تعادل کنند. اتاق نشیمن دارای فرم‌های منحنی زیادی است که به اتاق نوعی حس مطبوع و اثیری می‌دهد، چیزی که ما دنبال آن بودیم.»

اتاق نشیمن پر جنب و جوش با شومینه آبی، مبلمان سبز، دیوارهای سبز روشن، و پرده های شفاف.

اتاق نشیمن پر جنب و جوش با شومینه آبی، مبلمان سبز، دیوارهای سبز روشن، و پرده های شفاف.

دیوارهای غرق در سبز، جایی بین نعناع و پسته، زمینه را برای انواع درمان ها فراهم می کند که به همان اندازه که فنی هستند و عجیب و غریب هستند. ظروف چین دار آبی کوادرات آسامی لطافت فیزیکی و مقیاس انسانی را به اتاق می بخشد در حالی که یک شومینه گچی آبی انحنادار و آمورفیک در ردپای اصلی شومینه حجاری شده است. عناصر کلاسیک از جمله دیوارکوب‌های مورانو جواهر مانند بالای شومینه، صندلی‌های پست مدرن که با پارچه بوکله کوادرات Atom توسط Raf Simons پوشانده شده‌اند، و میز کناری Eileen Grey Reproduction توسط Room and Board به نمایش گذاشته شده‌اند. مبل بزرگ منحنی شکل و عثمانی جدا اتاق ها را لنگر می اندازد در حالی که به بازدیدکنندگان این امکان را می دهد تا رو به شومینه قرار بگیرند و با کسانی که در اتاق غذاخوری هستند درگیر شوند، که برای تمایل صاحب خانه برای سرگرمی ایده آل است.

مبل آبی پر جنب و جوش با بالش های برجسته روشن همراه با میز قهوه گرد چوبی در فضای نشیمن مدرن.

اتاق ناهارخوری مدرن با طرح رنگی پر جنب و جوش با میز سرخابی با دو شمع زرد، صندلی‌های آبی و کف آبی.

گرین همچنان دیوارها را از طریق اتاق غذاخوری اشباع می‌کند، جایی که مهمانان می‌توانند در اطراف یک میز واکا واکا تمشک سفارشی با صندلی‌های آبی برونو ری از Design Within Reach با هم صحبت کنند. در بالای مجموعه اثاثیه، یک لوستر از سجاف آویزان شده است، و در کنار آن یک کنسول قدیمی قرار دارد. قابل توجه، مشتریان – که از صنایع رنگارنگ سرگرمی و تبلیغات می آیند – شرکت کنندگان فعال در روایت کلی تصویری بودند. رینگ می افزاید: «من عاشق زمانی هستم که مشتریان می خواهند در این فرآیند مشارکت داشته باشند. آنها با من به استودیوی واکا واکا رفتند و رنگ تمشکی زیبای میز ناهارخوری را انتخاب کردند. ما همیشه از نزدیک با مشتریان خود کار می کنیم و واقعاً به آنها گوش می دهیم.”

READ  Fendi Caffe پیچشی روانگردان در آرم این برند دارد

یک اتاق غذاخوری پر جنب و جوش با دیوارهای سبز، یک میز بنفش، صندلی های آبی روشن، و یک شومینه با دکوراسیون مدرن.

اتاق غذاخوری معاصر پر جنب و جوش با میز بنفش، صندلی‌های آبی روشن، و دیوارهای سبز.

یک اتاق خواب مدرن با روتختی بافت دار، لهجه های بنفش، و نور طبیعی که از پرده های شفاف عبور می کند.

اتاق خواب اصلی بزرگ نیز علاوه بر فضاهای نشیمن، با ستاره ها نیز برخورد می کند، اما در اینجا حال و هوا از روشن به خاموش تغییر می کند. خاکستری‌های تونال در تضاد با فرش بنفش رادیچی و انواع لمس‌های مینیمالیستی، در کاوشی جدید از زیبایی‌شناسی پست مدرن، حسی آینده‌نگر را القا می‌کنند.

یک گوشه اتاق خواب مدرن با تخته‌ای با روکش بژ، میز کنار تخت چوبی و گل‌های تزئینی که با یک فرش بنفش مخملی تکمیل شده است.

رینگ یک قاب تخت روکش مخملی سفارشی و یک بالش بلند با استفاده از پارچه Sahco Saji طراحی کرد. یک کمد شیشه ای خاکستری با دو میز خواب همسان که کنار تخت هستند و زیر دیوارکوب های کرومی و فلزی که از Lumens تهیه شده اند، تکمیل می شود. درمان های پنجره شامل دو مجموعه پرده، شفاف و خاموشی است که هنگام کشیده شدن، قالب های رنگی بیشتری به اتاق اضافه می کند. اطراف شومینه از کف تا سقف بسیار نفس گیر است، سنگ مرمر خاکستری با رنگ بنفش که به جای گرانیت سیاهی که در ابتدا حاشیه آن را تشکیل می داد می درخشد. و در مجاورت آن نقطه کانونی یک نیمکت سفارشی در همان روکش سبز رنگی قرار دارد که روی بالش تقویت کننده سفارشی استفاده می شود.

یک گوشه اتاق خواب مدرن با تخته‌ای با روکش بژ، میز کنار تخت چوبی و گل‌های تزئینی که با یک فرش بنفش مخملی تکمیل شده است.

اتاقی امروزی با مبل طرح‌دار سبز روی دیوار خاکستری، با نقاشی کوچک بالای آن، فرش‌های بنفش تیره و گلدان روی زمین

هر یک از این سه فضا با چشم انداز زیبایی شناختی، به دلیل هم افزایی بین یک انسان دیگر Leah Ring، پیمانکار عمومی Elliot Wall of Elliot Builders، و یک جفت مشتری که از تصمیم گیری جسورانه خود مطمئن هستند، تکه های چشم نوازی دیدنی هستند. با تکمیل سه اتاق، با امید فراوان صاحبان خانه برای یک سرویس دیگر به رینگ بازگردند.

برای کشف فضاها و اشیاء طراحی شده توسط Another Human visit AnotherHuman.la.

READ  سقف چوبی شکل تاج رستوران مالدیو توسط Atelier Nomadic

عکاسی توسط لنس گربر.

جوزف با مدارک حرفه ای در معماری و روزنامه نگاری، میل دارد که زندگی را به زیبایی در دسترس قرار دهد. کار او به دنبال غنی سازی زندگی دیگران با ارتباطات بصری و داستان سرایی از طریق طراحی است. جوزف که قبلاً به طور منظم در عناوین زیر گروه طراحی SANDOW، از جمله Luxe و Metropolis مشارکت داشت، اکنون به عنوان مدیر مدیر تیم Design Milk خدمت می کند. وقتی تمرین نمی کند، ارتباط تصویری، تئوری و طراحی را آموزش می دهد. این نویسنده مقیم نیویورک همچنین در نمایشگاه‌هایی که توسط مرکز معماری و خلاصه معماری AIA نیویورک برگزار می‌شود، مشارکت داشته است و اخیراً مقالات و تصاویر کلاژ را با Proseterity، یک نشریه ادبی منتشر کرده است.

دیدگاهتان را بنویسید