[ad_1]

وقتی صحبت از کف سخت می شود ، شما چیزی با دوام می خواهید. کفپوش با دوام می تواند در برابر ترافیک ، وزن مبلمان سنگین و ساییدگی مقاومت کند. اگر فکر می کنید کفپوش چوبی لمینت برای خانه خود و می خواهید بدانید که چقدر بادوام است ، به خواندن ادامه دهید.

کفپوش لمینیت ماهون طبیعی

کفپوش چوبی لمینت یک انتخاب کفپوش عالی برای خانه شما است زیرا مقرون به صرفه ، متنوع و مستحکم است. کفپوش لمینت می تواند 15 تا 25 سال دوام داشته باشد ، اما بسته به فاکتورهای مختلف امید به تغییر آن ممکن است. برای اینکه از کفپوش لمینت خود بیشترین بهره را ببرید ، حتما از آن به درستی مراقبت کنید.

کفپوش چوب لمینت یک انتخاب محبوب در خانه های سراسر کشور است. این به این دلیل است که نگاه کردن به آن لذت بخش است. کفپوش چوبی لمینت ، بدون برچسب گران قیمت ، می تواند مانند کفپوش چوب سخت باشد. کفپوش چوبی لمینت از چوب سخت نیز راحت تر است زیرا نصب و تمیز کردن آن آسان است. حتی در برابر آب مقاوم است ، بنابراین می توانید بدون نگرانی از آن در حمام یا آشپزخانه استفاده کنید.

اگر حیوانات خانگی دارید ، گزینه کفپوش می خواهید که در برابر خراش قوی باشد. کفپوش لمینت در برابر خراش مقاوم است ، به این معنی که کفپوش شما می تواند در برابر سایش و پاره شدن حیوانات خانگی مقاومت کند. هیچ کفپوشی 100٪ ضد خراش نیست و تصادفاتی اتفاق می افتد ، اما حتی اگر کف لمینت شما دچار خراش شود ، این خراش تاثیری روی پایه و اساس کف نخواهد داشت.

READ  هنرمند Zoe Bradley به اشتراک گذاری قلم Go-To، لیکور مورد علاقه + بیشتر

کفهای چوب سخت در معرض آب می توانند به راحتی فرورفتگی ایجاد کنند و یا تاب بخورند. در همین حال ، کف پوش لمینت در صورت مواجهه با ساییدگی و پارگی روزمره می تواند خود را حفظ کند. پس از نصب کفپوش لمینت ، تنها کاری که باید انجام دهید این است که کیفیت آن را برای سالهای آینده حفظ کنید. اگر برای خانه خود کفپوش لمینت در نظر دارید ، حتماً با آن خرید کنید Flooring.org. می توانید در انتخاب آنلاین ما فهرست کنید ، یا می توانید از طریق شماره تلفن 1-800-689-9006 با ما تماس بگیرید. ما همچنین از طریق ایمیل در دسترس هستیم sales@flooring.org اگر هر سوالی دارید. ما مشتاقانه منتظر شنیدن صحبت های شما هستیم و صبر نمی کنیم کفپوش لمینت با کیفیت عالی برای فضای شما ارائه دهیم.

دیدگاهتان را بنویسید