فضای داخلی هتل که با فرهنگ درگ و از نو تصور یک غرفه اقیانوس که یک ساختمان بین جنگی را حفظ می کند ، مطلع شده است ، در آخرین نمایش مدرسه دزین از دانش آموزان در مدرسه طراحی سیدنی گنجانده شده است.


پروژه های دیگر شامل یک انبار تبدیل شده است که از پلاستیک های بیوپلاستیک ، میسلیوم و مواد زائد در سراسر سطح خود استفاده می کند ، و همچنین یک فضای مهمان نوازی که دارای فلسفه اتلاف مواد غذایی صفر است.


مدرسه: مدرسه طراحی سیدنی و طراحی داخلی آنلاین
دوره های آموزشی: دیپلم طراحی داخلی و دیپلم پیشرفته طراحی داخلی
موسس: آماندا گریس

بیانیه مدرسه:

“مدرسه طراحی سیدنی یک مدرسه طراحی داخلی برنده جوایز است که متمرکز بر جامعه ، مشاوره حرفه ای و نوآوری است. از روز اول ، شما مانند یک عضو یک استودیوی طراحی واقعی رفتار می کنید – کار خود را از طراحان داخلی و معماران یاد می گیرید.

“ما مشتاق ارائه آموزش مربوط به صنعت و یک تجربه شخصی هستیم. فلسفه ما بر اصول اساسی طراحی و اکتشاف مفهومی متمرکز است.

“فارغ التحصیلان ما توسط صنعت به عنوان متفکران و برنامه ریزان خلاق با مهارت های استثنایی در ارائه مورد جستجو قرار می گیرند. مدرسه آنلاین ما ، Interior Design Online ، دوره های معتبر ما را کاملاً آنلاین و با خلاقیت در بیش از 30 کشور تحصیل می کند.”


نمایش دانشجویی دانشکده طراحی سیدنی

Cornersmith ، طراحی مهمان نوازی توسط Ainhoa ​​Beascoechea Arambarri

“این سایت یک انبار در Marrickville پر جنب و جوش سیدنی بود. من متوجه شدم که زیبایی ساختمان در پشت نمای خود پنهان شده است. من تصمیم گرفتم با معماری بازیگوش باشم ، بخشهایی از سقف را برش دهم ، و تصور کنم که نور چگونه بازی می کند ، ایجاد علاقه می کند.

“در مفهوم زباله صفر من مهم بود که کارهای تکمیل و انتخاب مبلمان پایدار ، پرنعمت و یا ساخته شده از مواد بازیافتی باشد. من از کف پوش چوب پنبه استفاده کردم که بتن را شبیه سازی می کند ، ماده ای مانند سنگ مرمر ساخته شده از ضایعات آفتابگردان ، منسوجات زیستی ساخته شده از میسلیوم برای روکش مبلمان ، یک پلاستیک بیوپلاستیک شفاف ساخته شده از آرد گردو ، فولاد مورد استفاده و آجرهای Kenoteq ساخته شده از ضایعات ساختمانی. “

دانشجو: Ainhoa ​​Beascoechea Arambarri
دوره: دیپلم طراحی داخلی

READ  12 قطعه دکور Dope Etsy (تقریباً همه قدیمی و یک پرز دیوانه)

The Bower ، تخصص طراحی توسط جنا ریچی

“پروژه Bower جذاب بود زیرا معماری توسط Koichi Takada منعکس کننده علاقه من به توسعه مفهوم تحت تأثیر فرمهای طبیعی بود.

“من مفهومی را با الهام از زیبایی خام خورشید که بر فراز اقیانوس در حال طلوع است ، ایجاد کردم و خوشحال شدم که بعداً فهمیدم که بسیار شبیه ایده اصلی معمار است. من این مفهوم را با لایه بندی مواد بسیار بافتنی برای ایجاد فضای داخلی لوکس بیان کردم.”

دانشجو: Ainhoa ​​Beascoechea Arambarri
دوره: دیپلم پیشرفته طراحی داخلی


نمایش دانشجویی دانشکده طراحی سیدنی

Cornersmith ، طراحی مهمان نوازی توسط Ryan McGregor

“با توجه به اخلاق مشتری و فلسفه غذایی” زباله صفر “، من بر روی مفهوم حفاظت متمرکز شدم. سایت گسترده اجازه جبران اولیه از نمای اصلی را می دهد ، بنابراین یک حیاط داخلی ایجاد می کند که لحظه ای استراحت از نمای خیابان های صنعتی است. “

“حیاط پر جنب و جوش همچنین به منظور کاهش مصرف انرژی به عنوان فیلترهای نور طبیعی از طریق نمای جدید ، کاهش نیاز به مصرف روشنایی مصنوعی ایفا می کند. حفظ ساختمان موجود خود را مطابق با ارزش های شرکت مشتری می کند و هنگام ایجاد نقش مهمی را از زاویه پایداری بازی می کند. مکانی در داخل جامعه که به افراد امکان اتصال می دهد. “

دانشجو: رایان مک گرگور
دوره: دیپلم پیشرفته طراحی داخلی


نمایش دانشجویی دانشکده طراحی سیدنی

پایگاه 3 ، تخصص طراحی توسط Vieri Landini

“مفهوم من برای ایجاد مکالمه در مورد تغییر اقلیم است. هر جنبه برای نشان دادن عناصر مورد نیاز برای تولید آتش طراحی شده است: اکسیژن ، سوخت و گرما. من معتقدم پایداری باید یک عنصر اصلی در طراحی داخلی و در کل جهان ما باشد. هر دو طرح و مواد ، موضوعات زیست محیطی را که با آن روبرو هستیم متمرکز می کنند و انفعال انسان را به چالش می کشند.

“من یک هنرمند تمرین کننده هستم و این پایه ای است که تمام خلاقیت من از آن نشات می گیرد. ارتباط ما با هنر فراتر از ارزش اسمی است. هدف آن تحریک فکر است ، به بینندگان اجازه می دهد تا با احساسات خود ارتباط برقرار کنند و از تجربیات شخصی خود استفاده کنند.”

دانشجو: ویری لندینی
دوره: دیپلم پیشرفته طراحی داخلی


نمایش دانشجویی دانشکده طراحی سیدنی

مقصد مدینه فاضله ، طراحی محل کار توسط لوئیز مکی

“اسم: یک مکان یا حالت تصور شده از چیزهایی که در آن همه چیز عالی است. از شما دعوت می شود به دنیای آرمان شهر که با زیبایی شناسی آینده نگرانه و فن آوری نشان داده شده است ، شیرجه بزنید. با کاوش در مفاهیم سرگردانی و آینده گرایی ، این یک چشم انداز بهشت ​​برای Hotels.com – یک مقصد آرمان شهر. “

READ  قاب برای دیوارکوب های متصل و روشنایی غیر سیمی (+ موارد خوب را از کجا بخریم)

“فرار از زندگی روزمره از طریق زیبایی سورئال ، فرم های مایع ، مبلمان لمسی و پرده های روان. چراغ ها درخشندگی و احساس نرم را ایجاد می کنند ، فضاهای روشن را با درخشش یکنواخت ایجاد می کنند و باعث ایجاد آرامش می شوند و باعث کنجکاوی می شوند. لایه بندی شیشه های رنگی ، مات ، عناصر مات و رنگهای اثیری اثرات و ساختارهای غیر منتظره را نشان می دهد. “

دانشجو: لوئیز مکی
دوره: دیپلم پیشرفته طراحی داخلی


نمایش دانشجویی دانشکده طراحی سیدنی

طراحی مهمان نوازی وحشی ، نیک کلی

“وظیفه من طراحی یک رستوران ، کارگاه و فضای اداری برای یک آشپز مشهور به آشپزی با حداقل منابع در بوته بود. چشم انداز استرالیا به شدت بر سفر مفهومی من تأثیر گذاشت. من با تبدیل این رستوران به تمام نقاط لمسی حسی آشپزی در فضای باز را بالا بردم یک تجربه ناهار خوری خوب

“من عاشق پاسخ احساسی مرتبط با لحظاتی هستم که در اطراف آتش سوزی به اشتراک گذاشته شده است. من این قسمت را به فضای فیزیکی با قرار دادن میله های اطراف یک آتش بزرگ باز ترجمه کردم. میهمانان با آشپزی که آنها را در مورد محصولات محلی تهیه می کند تعامل می کنند.”

دانشجو: هیچی ، کلی
دوره: دیپلم طراحی داخلی


نمایش دانشجویی دانشکده طراحی سیدنی

SiR Queen ، طراحی هتل توسط لوئیز مكای ، سلین لایون و تیانا اندروز

“یک طرح خلاق و سرزنده و خلاقانه بر اساس مفهوم ما از Alter Ego: One Hotel. دو شخصیت. شخصیت جدید سایت Woolloomooloo انعکاسی از روح پر جنب و جوش شهر خواهد بود – با الهام از جامعه LGBTQI + ، ملکه پریسیلا کویر و فضای خلاقانه و خلاق فرهنگ کشیدن.

“هنگام ورود به SiR Queen ، مهمانان وارد یک ساختمان بی ادعا می شوند تا با انبوهی از رنگ ، زرق و برق و پایان های خیره کننده برای الهام بخشیدن به سفر آلته روی خود روبرو شوند. ترکیبی پیچیده از کروم بالا و زنگ های خنثی روحیه بازی را ایجاد می کند.”

دانشجو: لوئیز مکی، سلین لایون و تیانا اندروز
دوره: دیپلم پیشرفته طراحی داخلی


نمایش دانشجویی دانشکده طراحی سیدنی

Cornersmith ، طراحی مهمان نوازی توسط Anežka Kočnerová

“خلاصه این بود که یک انبار دو طبقه در Marrickville به یک رستوران پایدار و بدون زباله با تمرکز بر غذاهای محلی تهیه شود. رویکرد من ایجاد یک تجربه ناهار خوری مهیج بود که با نشان دادن ظاهر جهانیان به سالها بعد از همه انسانها رفته اند.

READ  لینک آپ: ابزار آشپزخانه جدید امیلی که سالادهایش را تغییر داده است، انتخاب های جس برای تزئین مهمانی مجردی، و اعلامیه بزرگ رایان

“تصاویری از مکانهای متروکه که توسط طبیعت غوطه ور شده اند ، به من الهام کردند تا محلی را برای دیدار با آینده به وجود آورم – مکانی که طبیعت به عقب برگردد!”

دانشجو: Anežka Kočnerová
دوره: دیپلم طراحی داخلی


نمایش دانشجویی دانشکده طراحی سیدنی

حمام های اقیانوس ، غرفه تخصصی طراحی توسط چلسی ارنست

“چلسی وظیفه بازسازی و” تجدید حیات “غرفه حمام اقیانوس نیوکاسل را برای آخرین پروژه خود به عهده گرفت. احترام گذاشتن به تاریخ و سنت این علامت ملی بسیار مهم بود. فضاهای رفاهی ، ایجاد سایه و افزایش نقاط دسترسی به معلولیت. “

“این پروژه در مقیاس بزرگ شامل اتاقهای تغییر عمومی عمومی ، یک کافه ، رستوران ، بار و کیوسک با چشم انداز ساحل ، مرکز عملکرد ، مرکز آبگرم ، سالن بدن سازی و فضاهای بی نظیر اضافی برای اجتماعات جامعه است. ⁠⁠ چلسی بافت ها و مواد ظریف را انتخاب کرد که با دوام و پایداری پاسخگوی محیط های دریایی و زمینی اطراف هستند. “

دانشجو: چلسی ارنست
دوره: دیپلم پیشرفته طراحی داخلی


نمایش دانشجویی دانشکده طراحی سیدنی

The Bower ، تخصص طراحی توسط Carolina Ghigonetto

“Bower از حرکت موج دار امواج الهام گرفته و از موقعیت ساحلی خود با ظاهری گاه به گاه ، ساحلی و پیچیده بهره می برد. مفهوم” جریان “در سراسر فضا از طریق منحنی های هماهنگ و یک دیوار چوبی پارامتری معکوس واقع در مرکز کافه. منطقه را از محل غذاخوری جدا می کند بدون اینکه جلوی دید میلیون دلاری را بگیرد.

“رنگهای پاستلی ، بتن در معرض و کاشیهای مراکشی همراه با اتمام خام برای ایجاد فضایی دنج و آرام انتخاب شده است. Bower هم فراری صمیمی و هم تجربه به یاد ماندنی را برای بازدیدکنندگان فراهم می کند.”

دانشجو: کارولینا Ghigonetto
دوره:
دیپلم طراحی داخلی (آنلاین)


محتوای مشارکت

این نمایشگاه مدرسه همکاری بین Dezeen و مدرسه طراحی سیدنی است. درباره مطالب مشارکت Dezeen در اینجا بیشتر بدانید.

دیدگاهتان را بنویسید