آخرین نمایش مدرسه دزین توسط دانش آموزان در مدرسه هنر گلاسگو شامل فضایی با هدف بهبود زندگی آسیب دیده از اعتیاد و پروژه ای است که برای بهبود روابط مردم با گیاهان خانگی طراحی شده است.


پروژه های دیگر شامل مجموعه ای از جواهرات است که پس از قرار گرفتن بر روی بدنه متحرک می شود و یک سالن اجرای مسکونی که برای تغییر شکل زندگی جوانان از طریق آموزش موسیقی طراحی شده است.


مدرسه: دانشکده هنر گلاسکو
مدرسه: معماری ، طراحی و نوآوری

بیانیه مدرسه:

“دانشكده هنر گلاسگو (GSA) در سال 1845 به عنوان یكی از اولین مدارس دولتی طراحی ، به عنوان مركزی از خلاقیت و ترویج طراحی خوب برای صنایع تولیدی گلاسگو تاسیس شد.

“امروز ، به عنوان یکی از آخرین مدارس هنری مستقل انگلستان ، در سطح بین المللی به عنوان یکی از موسسات برجسته در سطح دانشگاه برای رشته های تجسمی و خلاق شناخته شده است. این یک جامعه متنوع با بیش از 2500 دانشجو است که در سراسر دانشکده های معماری تحصیل می کنند ؛ طراحی ؛ هنرهای زیبا ؛ شبیه سازی و تجسم ؛ و نوآوری. ”


کالج هنر گلاسگو

با Pauline Barbier با گیاه خود روبرو شوید

“این آزمایش در مورد تقویت رابطه شما با یکی از گیاهان خانگی است. این کار در مورد کاهش سرعت و توجه به گیاه شماست.

“من سه گلدان ترکیبی تولید کرده ام. Lazzy-Pot راهی جدید برای مشاهده گیاهان از زیر با حفظ راحتی ارائه می دهد. گلدان مدفوع شما را با گیاه رو در رو می کند و از طریق مشاهده شما را به گفتگو دعوت می کند. همانطور که گیاهان سونوگرافی از خود ساطع می کنند و هنگامی که در خشکسالی تحت تنش قرار می گیریم ، فرکانس های آنها افزایش می یابد ، Phono-Pot به ابزاری برای پاسخگویی به نیازهای آب گیاه با گوش دادن به آنها تبدیل می شود. “

دانشجو: پالین باربی
دوره: Innovation School – MEDes: طراحی محصول


کالج هنر گلاسگو

تنقلات تلویزیونی و تیاراس توسط Poppy Brooks

“این مجموعه در شرایط سخت همه گیر جهانی ایجاد شده است ، با الهام از تجربیات جمعی و احساسات مشترک مردم انگلیس که در حین قفل ملی منزوی شده اند. هدف آن ایجاد راحتی و ارائه پادزهر از طریق مد است.

“تحقیق من بر میراث بریتانیا متمرکز بود ، کشوری که هم در گذشته و هم در حال جمع شدن است ، و به دنبال اطمینان از شخصیت های ملی مانند ملکه ، NHS و ایده های رمانتیک راحتی در خانه است. طراحی لباس های بزرگ و سایه های سخاوتمندانه ، از احزاب اجتماعی که قبلاً لذت برده ایم و منتظر آنها هستیم. “

READ  Intg سالن بانک کره ای را با "اتاق جلسه شناور" طراحی می کند

دانشجو: Poppy Brooks
دوره:
دانشکده طراحی – طراحی مد BA (هونز)


کالج هنر گلاسگو

برداشت محصول نور ، دوربین پناهگاه گوسفند و دوربین مخفی پرنده توسط تارا درومی

“برداشت نور یک کار مداوم است که انگیزه آن رابطه همزیستی بین انسان و سرزمین است ، و الهام گرفته از خردکنانی است که اکوسیستم نادر و متنوع زیست نژاد ماشیر رایج در جزیره North Uist را به رشد تشویق می کنند. دوربین پناهگاه گوسفندان ، مخفیگاه پرندگان دوربین ، و دوربین اسب اسب نشان دهنده همکاری بین مجموعه های بیش از بشر ماشیر و سازنده است.

“این آثار مبتنی بر زمان و مختص سایت مخصوص North Uist هستند و منحصراً از ماده موجود در یک محیط خاص برای ایجاد یک دوربین تاریکی استفاده می کنند و پس از اتمام کار بقایای مضر موجود در سایت را دفع می کنند.”

دانشجو: تارا درمی
دوره:
دانشکده طراحی – BA (Hons) طراحی ارتباطات (عکاسی)


دانشکده هنر گلاسکو

مرکز حمایت از مصرف ایمن و اعتیاد توسط کیرستی گانت

“در سال 2018 ، تعداد مرگ و میرهای ناشی از مواد مخدر در اسکاتلند 1178 نفر بود – بیشتر از هر کشور اروپایی. این آمار افتضاح باعث شد که من تصمیم بگیرم از خلاقیت خود برای کمک به بهبود زندگی افراد تحت تأثیر اعتیاد استفاده کنم.

“طرح من متمرکز بر فراهم آوردن یک محیط حمایتی برای کاهش مرگ بیش از حد ، انتقال ویروس از طریق خون و در نهایت تشویق مردم به زندگی سالم تر است.

“من می خواستم فضایی را طراحی کنم که دوست داشتنی باشد و باعث شود افراد ساکن در فضا احساس ارزش کنند. تمام جزئیات و ملاحظات مختلف به بازدیدکنندگان نشان می دهد که مردم به آنها اهمیت می دهند.”

دانشجو: كرستي گانت
دوره:
دانشکده طراحی – طراحی داخلی BA (Hons)


دانشکده هنر گلاسکو

اجتماعات توسط جدا کردن توسط Rebecca Hodalova

“این یک طراحی احتمالی برای زیرساخت جداسازی قطعات است. هدف آن واکنش دادن به سایتهای استفاده نشده در اطراف گلاسگو با طراحی یک کیت قطعات پیش ساخته است ، که در مواردی که جوامع توسط هیچ یک از موسسات فرهنگی موجود موجود ، کتابخانه های عمومی و مراکز اجتماعی

“در بازار گوشت Bellgrove قدیمی ، نشسته در بالای یک خط راه آهن ، کارخانه جدید ستاد مرکزی – مکانی برای پیش ساخته ، آموزش ، کارگاه ها و همکاری جامعه است. معماری این کارخانه یادآوری سوله های صنعتی تاریخی است که در گذشته غالب بود این منطقه.”

READ  فروشگاه Glossier Seattle دارای تپه ای پوشیده از قارچ خزه ای است

دانشجو: ربکا هودالوا
دوره:
دانشکده معماری مکینتاش – Dip Arch (ARB / RIBA قسمت 2) ، سال 5


کالج هنر گلاسگو

پیشنهاد یک مرکز موسیقی در سواحل لوخ لوموند توسط ابی هوپس

“برنامه Big Noise سیستما اسکاتلند زندگی جوانان را از طریق آموزش موسیقی دگرگون می کند در حالی که” ایجاد محدودیت “در محدودیت های محیط ساخته شده آنها. ایجاد یک سالن اقامتگاه / نمایشگاهی مسکونی در پیشنهاد من فرهنگ Sistema را تسهیل می کند ، با توجه به مقیاس های مختلف که در آن جمع می شوند.

“مالکیت بر فضا در مفهوم من مهم است ، به جوانان این امکان را می دهد که احساس تعلق در قلمرو عمومی و خصوصی بالوچ را داشته باشند. برای” انجام دادن “فرض می کنیم که برای مقابله با هزینه های کمتر ، اما با شرایط اضطراری آب و هوا ، ما باید از آنچه استفاده می کنیم استفاده کنیم ما در حال حاضر به نفع خود هستیم. “

دانشجو: ابی امید
دوره:
دانشکده معماری مکینتاش – BArch (بخش 1 ARB / RIBA) ، سال 3


دانشکده هنر گلاسکو

همکاریهای دیجیتال توسط Maria Marinescu-Duca

“آلودگی دیجیتال بیش از کل بخش هواپیمایی کشوری مسئول 4 درصد از انتشار CO2 در جهان است. مردم باید ابزار و آگاهی لازم را برای تصمیم گیری دیجیتالی اکولوژیکی بیشتر در مورد نحوه ذخیره داده ها ، برخورداری از جریان و رفتار دیجیتالی داشته باشند.

“به عنوان یک طراحی گمانه زنی ، شرکت Co رفتارهای دیجیتال یک تجربه دیجیتال جامع و آگاهانه را فراهم می کند – یک مرکز توقف برای محیط زیست دیجیتال. ایده ایجاد آلودگی دیجیتال کمتر و آگاهی بیشتر در مورد موضوع است. گسترش جمعی این دانش و استفاده از مشکل به دست خود ما است ، ما می توانیم از افزایش پیش بینی شده و مداوم زباله های دیجیتال جلوگیری کنیم. “

دانشجو: ماریا مارینسکو-دوکا
دوره:
Innovation School – BDes: طراحی محصول


دانشکده هنر گلاسکو

Kinetic Nature توسط کارا اسمیت

“Kinetic Nature مجموعه ای از قطعات جواهرات است که از طریق بافت ، فرم ، تکرار ، تغییر شکل و حرکت ، حضور طبیعت را در منظره وسیع تر و رابطه آن با بدن انسان را افزایش می دهد.

“قطعات جواهرات مجسمه هایی هستند که برای متحرک شدن روی بدن قرار گرفته اند – برای تبدیل شدن به پسوندهای بدنی. با تغییر طبیعت ، پدیده های زودگذر را به ما هدیه می دهد. این لحظات در این تزئینات بدن فعال مانند چرخه زندگی قاصدک ثبت می شوند سر از زرد به نیمه شفاف تبدیل می شود ، و سپس به صورت حرکت ، مانند پرنده ای در حال پرواز. “

READ  چگونه تخت مهمان خود را سفارشی درست کردیم که به اتاق اصلی ما ختم شد (و چرا؟)

دانشجو: کارا اسمیت
دوره:
دانشکده طراحی – نقره سازی و جواهرات BA (هونز)


دانشکده هنر گلاسکو

الکا توسط بن ساموت

“نیاز به هوای پاک در خانه مهم است اما به دلیل عدم آگاهی در مورد موضوع توسط مردم اغلب نادیده گرفته می شود. الکا همراهی است که هنگام کار در خانه هوا را تمیز و تولید می کند. این برای زندگی و کار در کنار گیاهان خانه طراحی شده است. برای حفظ یک محیط سالم در داخل خانه.

“جدا از پاکسازی هوا از آلاینده ها با استفاده از فیلترهای طبیعی مجاز مانند کنف و کربن فعال (کاری که دستگاه های تصفیه هوا معمولاً انجام می دهند) ، آلکا از جلبک هایی به نام اسپیرولینا برای جذب CO2 استفاده می کند – یک آلاینده هوای داخلی که با کاهش غلظت مرتبط است.”

دانشجو: من ساموت هستم
دوره:
دانشکده طراحی – مهندسی طراحی محصول MEng


دانشکده هنر گلاسکو

Machines Useless توسط Kialy Tihngang

“ترکیب غیر منتظره رنگها ، بافتها و اشکال موجود در زباله های الکترونیکی ، ماشینهای بی فایده را آگاه کرده است. من از ظرافت و زشتی لپ تاپها و تلفنهای دور ریخته الهام گرفته ام ، که بسیار با طرحهای زیبا و پوسته بیرونی آنها تضاد دارد.

“من به عنوان اظهار نظری در مورد قابلیت استفاده روزافزون از وسایل الکترونیکی مصرفی که اغلب در جنوب جهان رها می شوند ، من مجموعه ای از اشیا را ایجاد کرده ام که زیبایی شناسی زباله های الکترونیکی را تقلید می کنند و حرکت ماشین آلات را مسخره می کنند.

“این ماشین آلات در مواد پیچیده شده است – پارچه های موجود و کمک های مالی صنعت – برای تمایز آنها از محصولات انبوه و غیرشخصی که در حال حاضر زباله دانی زباله می کنند.”

دانشجو: کیالی تیهنگانگ
دوره:
دانشکده طراحی – BA (Hons) طراحی پارچه


محتوای مشارکت

این نمایش مدرسه همکاری بین Dezeen و مدرسه هنر گلاسگو است. درباره محتوای مشارکت Dezeen در اینجا اطلاعات بیشتری کسب کنید.

دیدگاهتان را بنویسید