در جدیدترین جلد کتاب ما ، مجموعه ای از میزانسن ها را از بایگانی Dezeen انتخاب کرده ایم که فضای قابل استفاده تری را در خانه ایجاد می کنند و از سقف های بلند استفاده می کنند.


یک میزانسن را می توان به عنوان طبقه متوسط ​​در یک اتاق توصیف کرد ، که در نیمه راه دیوار قرار دارد و در کل فضای کف پایین گسترش نمی یابد.

میزانسن ها به طور معمول در فضاهایی با سقف های بلند استفاده می شوند ، سطح آنها در ارتفاع کف قرار گرفته است که اجازه می دهد هم از قسمت بالا و هم از پایین به عنوان یک فضای کاربردی استفاده شود.

آنها می توانند دائمی یا موقتی باشند و اغلب در فضاهای سقف بلند مانند ساختمانهای انبار استفاده می شوند.

این آخرین اطلاعات سری Dezeen Lookbooks است که الهام بصری برای خانه است. مقالات قبلی این مجموعه شامل تبدیل زیر شیروانی ، آشپزخانه های L شکل و اتاق نشیمن Scandi است.


میزانسن توسط HGR Arquitectos

Casa Texcal ، مکزیک ، معماران HGR

یک کتابخانه بلوط قرمز با دو ارتفاع فضای زندگی این خانه تعطیلاتی را که در Tepoztlán واقع شده و توسط استودیوی مکزیکی HGR Arquitectos طراحی شده است ، اشغال کرده است.

قفسه کتاب به سمت بالا به سمت سقف شیب دار امتداد یافته و یک نیم طبقه است که در اطراف قفسه های بلوط ساخته شده است ، و به آن اجازه می دهد تا مجموعه کتاب های گسترده مشتری به راحتی دسترسی پیدا کند.

یک نردبان دسترسی به سطح میزان متوسط ​​کتابخانه را فراهم می کند ، جایی که یک عرشه چوبی که در بالای تیرهای فولادی قرار دارد توسط نرده های سیاه پوشانده شده است.

درباره Casa Texcal بیشتر بدانید ›


Gartnerfuglen Arkitekter یک میزانسن چوبی ساخت

Cabin Thunder ، نروژ ، Gartnerfuglen Arkitekter

Gartnerfuglen Arkitekter فضای داخلی این خانه تعطیلاتی در نروژ را با چوبی سبک و تصفیه نشده پوشانده است. استودیو کابین را با یک سری گوشه های خواندن و یک فضای میان-طبقه-مخفی مخفی که با یک نردبان به آن دسترسی پیدا می کند ، تکمیل کرد.

میزانسن با پوشش چوبی عرض کابین را پوشش می دهد ، و یک لایه ثانویه از فضای به فضای داخلی سقف شیب دار اضافه می کند و همچنین یک فضای خواب دنج در زیر ایجاد می کند.

READ  آکسفورد Triangle Residence یک چرخش جدید در یک خانه ساحلی ونیز ارائه می دهد

درباره Cabin Thunder بیشتر بدانید ›


میزانسن کتابفروشی توسط Wheeler Kearns Architects

اقامت برای دو مجموعه دار ، ایالات متحده ، معماران ویلر کرنز

معماران ویلر کینز که برای یک زوج جمع کننده هنر در شیکاگو ساخته شده است ، اقامتی پر از هنر با رنگ و بوی خاموش و خاکی ایجاد کردند. این استودیو یک قفسه بزرگ سفارشی ساخته شده با ارتفاع دوتایی مجهز به یک راه پله مارپیچ که از سطح محل زندگی آن به یک سطح میان طبقه منتهی می شود ، در خود جای داده است.

از ورق های فلزی سوراخ دار به عنوان نرده استفاده می شد و توسط نرده های گردویی احاطه شده بود. از پانل های شیشه ای در پله های پلکان مارپیچی و کف سطح میزانسن استفاده می شد و به نور اجازه می داد تا قسمت زیرین را خراب کند.

درباره اقامت برای دو مجموعه بیشتر بدانید ›


میزانسن ساخته Inês Brandão

انبار تبدیل شده ، پرتغال ، Inês Brandão

استودیوی معماری پرتغالی Inês Brandão یک انبار را در پرتغال بازسازی و تبدیل کرد ، با اضافه کردن یک تخته رشته رشته (OSB) حجم که آشپزخانه ، یک حمام و یک راه پله داخلی را در خود جای داده است و منجر به ایجاد فضای زندگی اضافی می شود.

سطح فوقانی ، که زمانی به عنوان منطقه ای برای خشک کردن دانه عمل می کرد ، مشرف به فضای زندگی است و در لبه های سقف ساخته شده است. از طریق حجم OSB رنگ سیاه رنگ که قسمت مرکزی خانه را اشغال می کند ، دسترسی پیدا می شود.

درباره انبار تبدیل شده بیشتر بدانید ›


میزانسن سبز مریم گلی توسط Note Studio

The Mantelpiece Loft، Stockholm، Note Design Studio

Mantelpiece Loft توسط استودیوی طراحی نوت پیکربندی شده است تا از فضای خاموش موجود در زیر سقف بلند سقف بهتر استفاده شود.

بالاتر از یک فضای زندگی رسمی ، این استودیو یک میزپارنگ سبز مریم گلی را در بخشی از سقف شیب دار خانه گنجانده است که می تواند به عنوان یک آرامش مورد استفاده قرار گیرد. یک راه پله مینیمالیستی که به آن منتهی می شود ، عمود بر فضا بوده و دارای یک تابلوی اسلایتی مایل به زرد است.

READ  خانه مدرن منحصر به فرد که برای احترام به منظره طراحی شده است

درباره The Lantelpiece Loft بیشتر بدانید ›


آپارتمان بازسازی شده دودی ماس

خانه ای برای یک سگ دریایی ، ایتالیا ، دودی ماس

دودی ماس در طبقه پایین این آپارتمان متعلق به قرن هفدهم در جنوای ایتالیا میزانسنی اضافه کرد. این در درجه اول به عنوان یک تختخواب تختخواب استفاده می کند اما همچنین دارای یک حمام است که در زیر حجم خواب شکاف دارد.

یک دیوار پارتیشن محل زندگی را از راه پله ای که به فضای خواب منتهی می شود تقسیم می کند.

تختخواب زیر سقف تازه ترمیم شده ، که دارای سقف طاقدار چوبی است ، قرار داده شده و تختخواب آن توسط تخته ای قاب گرفته شده است که امتداد دیوارهای سفید رنگ زیر را تشکیل می دهد.

درباره سگ خانه برای یک دریا بیشتر بدانید ›


طراحی هائو آپارتمان تایوان

آپارتمان تایوان ، تایوان ، HAO Design

HAO Design برای اتصال بهتر اتاق خواب و محل زندگی خود این آپارتمان را متحول کرد. این استودیو یک طبقه میزانسن کاج اضافه کرده است که اتاق خواب دوم ، فضای ذخیره سازی و کمد لباس اتاق را در خود جای داده است.

سطح فوقانی جدید که توسط دیواری ذخیره سازی از کف تا سقف مشخص شده است ، توسط یک گذرگاه مانند پل که توسط یک راه پله چوبی سبک ساخته شده است ، به دو قسمت تقسیم شده است. درهای خانه به شکل خانه از پل به اتاقی با کاج منتهی می شود که به عنوان کمد لباس اتاق خواب همسایه با دیوارهای سبز نعناع استفاده می شود.

درباره آپارتمان تایوان بیشتر بدانید ›


شرکت های وابسته جدید آپارتمان تختخواب دار

Bed-Stuy Loft ، ایالات متحده ، شرکتهای وابسته جدید

سطح میزانسن پیچیده شده در نرده های فلزی مشبک سفید ، یک مکان خواب را در بالای یک محل کار در این زیرانداز نیویورک ایجاد می کند.

حجم با تخته سه لا تصفیه نشده ، با اشاره به ماهیت بازسازی شده این آپارتمان در یک فضای صنعتی سابق ، پوشانده شد. گوشه ای از حجم تخته سه لا برش خورده بود تا در اطراف ستون های بزرگ سازه ای ساختمان قرار گیرد ، در حالی که از گوشه مقابل برای قرار دادن یک جزیره آشپزخانه استفاده می شد.

READ  Ideas of Order رنگ های روشن را برای بازسازی آپارتمان نیویورک انتخاب می کند

در مورد Bed-Stuy Loft بیشتر بدانید ›


میزانسن توسط Studio Wills + Architects

پروژه شماره 13 ، سنگاپور ، استودیو وصیت + معماران

این آپارتمان در سنگاپور به محل اسکان و دفاتر Studio Wills + Architects تغییر شکل داده و به عنوان خانه بنیانگذار آن فعالیت می کند. آپارتمان 64 متر مربعی در طول روز به عنوان یک فضای کار و در شب به عنوان یک خانه است.

این استودیو یک حجم چوبی با مراحل داخلی و فضای ذخیره سازی برای وسایل بنیانگذار ساخته است. این فضای کار را از اتاق های جلسات در سطح پایین آپارتمان جدا می کند ، در حالی که سطح نیم طبقه در طول روز به عنوان اتاق چای کار می کند که کارکنان می توانند وقت خود را از کار بگیرند. در شب می توان آن را به اتاق خواب تبدیل کرد.

درباره پروژه شماره 13 بیشتر بدانید ›


میزانسن با چگونگی جدید نگاه کنید

خانه آخر هفته ، جمهوری چک ، نحوه جدید

در طبقه آخر این خانه تعطیلات زاویه دار در جمهوری چک جایی که در سقف شیب دار و دارای نئوپان قرار گرفته بود که برای کاهش بارهای برف در زمستان طراحی شده بود ، یک چشم انداز نصب شد.

سطح چشم انداز مشرف به یک فضای دو ارتفاع است که دارای یک کف توری است که در فضای فضای غذاخوری زیر قرار دارد. مجهز به یک پنجره مربع شکل بزرگ بود که مناظر زیبایی را به محیط جنگل و کوه های سنگ معدن ارائه می دهد.

درباره خانه آخر هفته بیشتر بدانید ›


این جدیدترین سری از کتابهای look است که از آرشیو تصاویر Dezeen الهام گرفته است. برای الهام بیشتر به کتابهای نگاه قبلی مراجعه کنید که آشپزخانه های L شکل ، اتاق های نشیمن آرام و آشپزخانه های رنگارنگ را نشان می دهد.

دیدگاهتان را بنویسید