ما اکنون بیش از 170 نمایش مدرسه را منتشر کرده ایم! با نزدیک شدن به پایان سال 2021، در اینجا ده نمایشگاه محبوب کار دانشجویی در طول سال آورده شده است.


Dezeen School Shows به دانشگاه‌ها یک پلتفرم دیجیتالی مقرون‌به‌صرفه ارائه می‌دهد تا کار دانش‌آموزان خود را در مقابل مخاطبان جهانی بیش از سه میلیون خواننده ماهانه Dezeen قرار دهند.

برای گزیده‌ای از محبوب‌ترین نمایش‌های مدرسه منتشر شده در سال 2021 به ادامه مطلب بروید و اگر می‌خواهید در مدرسه Dezeen Show برگزار کنید، برای جزئیات و قیمت با ما تماس بگیرید.

اسلات های دسامبر همچنان در دسترس هستند و همچنین تاریخ هایی در سراسر سال 2022 وجود دارد.

Dezeen School Shows با منبع جدید دوره‌های Dezeen ما تکمیل می‌شود که در سپتامبر راه‌اندازی شد. این سرویس جدید جزئیات دوره های کارشناسی و کارشناسی ارشد و همچنین دوره های کوتاه مدت و برنامه های یادگیری از راه دور را ارائه می دهد.

دوره های Dezeen یک منبع ضروری برای هر کسی که مایل به مطالعه معماری، طراحی داخلی یا هر رشته مرتبط با طراحی است، فراهم می کند.

برای مجموعه‌ای از محبوب‌ترین نمایش‌های مدرسه‌ای که در سال 2021 منتشر کردیم، به ادامه مطلب بروید:


موسسه پرات

موسسه پرات
طراحی داخلی BFA و MFA

از ساختمانی که می تواند آب سیل آلوده را تصفیه کند تا تجزیه و تحلیل چگونگی بهبود تجربیات فرودگاهی کاربران (در بالا)، این پروژه ها توسط دانشجویان طراحی داخلی در موسسه پرات بررسی کنید که چگونه فضای داخلی بر محیط و رفتار ما تأثیر می گذارد.

نمایشگاه دیجیتال منتخبی از ده پروژه توسط دانشجویان در دوره های کارشناسی و کارشناسی ارشد طراحی داخلی مدرسه را به نمایش می گذارد.

نمایش مدرسه را ببینید ›

READ  ORA خانه ای مدرن را در ساختمان 500 ساله رنسانس چک ایجاد می کند

مشاهده دوره های آموزشی در موسسه پرات ›


نمایش مدرسه تصویرگری دانشگاه هنرهای خلاق

دانشگاه هنرهای خلاق
BA (Hons) Illustration and Animation و BA (Hons) Illustration

انیمیشنی که ترس دانش‌آموزان از ناشناخته‌ها پس از فارغ‌التحصیلی را بررسی می‌کند و پروژه‌ای که تخریب انسانی صخره‌های مرجانی را بررسی می‌کند (در بالا) در این نمایش مدرسه توسط دانش‌آموزان در دانشگاه هنرهای خلاق.

ده پروژه از استودیوهای دوره لیسانس تصویرسازی و دوره های تلفیقی BA تصویرسازی و انیمیشن انتخاب شدند.

نمایش مدرسه را ببینید ›


دانشکده هنر و طراحی لوسرن، دانشگاه علوم کاربردی و هنر لوسرن
لیسانس در مقابل جواهرات

جواهراتی که برای تقویت ارتباط مردم با سگ ها طراحی شده اند، عینک هایی که با افزایش سن بهبود می یابند و نمونه اولیه جواهراتی که در برابر فناوری تشخیص چهره مقاومت می کند (در بالا) از جمله پروژه های دانش آموزان در این دانشگاه هستند. مدرسه هنر و طراحی لوسرن که ویژگی در این نمایش مدرسه است.

این سه پروژه در کنار پنج نمایش مدرسه دیگر از دانشگاه لوسرن ارائه شده است که شامل پروژه‌های دانشجویان دوره‌های طراحی محصولات، پارچه و نور است.

نمایش مدرسه را ببینید ›


دانشگاه هونگیک، کره
لیسانس طراحی صنعتی

دانشگاه هونگیک، کره ده پروژه توسط دانشجویان ثبت نام شده در دوره کارشناسی طراحی صنعتی موسسه ارائه شده است.

نمایشگاه دیجیتال دارای یک فروشگاه مد (بالا) است که برای ارجاع به یک باغ و مجموعه‌ای از اشیاء کوکتل‌سازی که برای بهبود کار بارمن‌ها طراحی شده است (تصویر بالا).

نمایش مدرسه را ببینید ›


مدرسه موسسه هنر شیکاگو
پروژه های پایان نامه تحصیلات تکمیلی

مدرسه موسسه هنر شیکاگونمایش مدرسه ده پروژه پایان نامه فارغ التحصیلی توسط دانشجویان معماری ارائه شد.

این نمایش مدرسه پروژه‌های مختلفی را ارائه کرد، از جمله یکی با استفاده از تکنیک‌های طراحی دستی برای کاوش در «ویرانه‌های معاصر» و دیگری که بررسی می‌کند چگونه «موزه‌های خانه» به عنوان فرصتی برای تفکر در مورد نحوه ارتباط معماری (در بالا).

READ  در مورد اضافه کردن عجیب و غریب - موردی برای سایه های دیواری سرگرم کننده در اتاق نشیمن خانه مزرعه ما

نمایش مدرسه را ببینید ›

مشاهده دوره های آموزشی در مدرسه هنر موسسه شیکاگو ›


معماری موناش، دانشگاه موناش
لیسانس طراحی معماری، کارشناسی ارشد معماری

پروژه ای که به کمبود فضای عمومی در بیروت (بالا) می پردازد و یک خانه مراقبت شهری که برای ارتقای کیفیت زندگی بیماران زوال عقل طراحی شده است، در این نمایشگاه توسط دانش آموزان گنجانده شده است. دانشگاه موناش.

این ده پروژه توسط دانشجویان کارشناسی و کارشناسی ارشد دانشکده معماری دانشگاه ایجاد شده است.

نمایش مدرسه را ببینید ›

مشاهده دوره های دانشگاه موناش ›


دانشگاه راونزبورن لندن
لیسانس (Hons) Architecture، BA (Hons) Design Interior Environment Architectures و BA (Hons) Urban Landscape Architecture

دانشگاه راونزبورن لندن نه پروژه دانشجویی را در ویترین خود به نمایش می گذارد، از جمله یکی که آیین های مربوط به مرگ را از طریق استفاده از میسلیوم و یک مرکز تعمیر دیجیتال ضروری برای بیماری همه گیر بررسی می کند (در بالا).

ده پروژه برجسته توسط دانشجویان مقطع کارشناسی از سراسر استودیوهای معماری، طراحی داخلی و منظر شهری طراحی شده اند.

نمایش مدرسه را ببینید ›

مشاهده دوره های در دانشگاه راونزبورن لندن ›


مدرسه طراحی سیدنی
دیپلم طراحی داخلی و دیپلم پیشرفته طراحی داخلی

طراحی داخلی هتل با فرهنگ کشش و فضای مهمان نوازی با فلسفه ضایعات غذایی صفر (در بالا) از جمله پروژه های ارائه شده توسط مدرسه طراحی سیدنی در ویترین خود

در این نمایش ده پروژه توسط دانش آموزانی که در دوره های دیپلم طراحی داخلی مدرسه ثبت نام کرده اند، نمایش داده می شود.

نمایش مدرسه را ببینید ›


نمونه اولیه لامپ روی سطحی در فضای اتاق خواب/مطالعه

مدرسه طراحی نانت آتلانتیک
MDes Care Design، MDes City Design، MDes Food Design، MDes Digital Design، MDes Media Design، MDes Design and Innovation Management در کارآموزی، MDes Transcultural Design – استودیو چین، MDes Transcultural Design – برزیل استودیو، MDes Transcultural Design – India Studio, MDes طراحی و کارآفرینی – Le Studio Montréal

READ  یک خانه ملبورن با 10 چین در سقف برای روشن کردن

یک لامپ که به افراد مبتلا به اختلال دوقطبی کمک می کند تا تغییرات رفتاری خود را درک کنند (در بالا) و یک برنامه هواپیمای بدون سرنشین برای مقابله با سواحل تحت تأثیر جلبک ها از جمله پروژه های دانش آموزان از طیف گسترده ای از دوره ها در مدرسه طراحی نانت آتلانتیک.

ده پیشنهاد ارائه شده توسط دانشجویان کارشناسی و کارشناسی ارشد از سراسر دوره های معماری، مبلمان و طراحی داخلی دانشکده تهیه شده است.

نمایش مدرسه را ببینید ›


مدرسه طراحی پارسونز

مدرسه طراحی پارسونز مدرسه جدید
طراحی معماری (BFA)، معماری (مارچ)، طراحی صنعتی (MFA)، طراحی داخلی (AAS)، طراحی داخلی (BFA)، طراحی داخلی (MFA)، طراحی نور (MFA)، طراحی محصول (BFA)

نه پروژه برجسته در این ویترین توسط مدرسه طراحی پارسونز مدرسه جدید توسط دانشجویان مقطع کارشناسی و کارشناسی ارشد در سراسر استودیوهای معماری و طراحی تکمیل شد.

آن‌ها شامل پروژه‌ای می‌شوند که بررسی می‌کند چگونه معماری برای درمان تروما یکپارچه است و دیگری بررسی می‌کند که چگونه بیولومینسانس می‌تواند رابطه ما را با فضای داخلی تغییر دهد (در بالا).

نمایش مدرسه را ببینید ›

مشاهده دوره های آموزشگاه طراحی پارسونز ›

دیدگاهتان را بنویسید