برای آخرین نگاه ما ، ما ده فضای داخلی را جمع آوری کرده ایم که به سبک شاکرها اشاره می کند ، یک فرقه مسیحی که به سادگی و سودمندی اعتقاد داشت.


شاکرها ، فرقه مذهبی اواسط قرن هجدهم ، معتقد بودند که می توان “جامعه کامل تری را روی زمین تشکیل داد”. پیروان زندگی مشترک را تمرین می کردند و تمام اموال را به اشتراک می گذاشتند.

فضای داخلی و مبلمان به سبک شیکر از آن زمان به دلیل طراحی بسیار ساده و بدون تزئین خود مشهور شده است که به کیفیت مواد-عمدتا چوب-می درخشد. این سبک امروزه هنوز رایج است ، به ویژه در محیط آشپزخانه.

در اینجا ، ما ده نمونه از فضای داخلی را جمع آوری کرده ایم که جذابیت این طراحی کاربردی ساده را به نمایش می گذارد.

این جدیدترین نسخه از سری Dezeen Lookbooks است که الهام بخش بصری برای طراحان و علاقه مندان به طراحی است. دفترچه های نگاه قبلی شامل کتابخانه های خانگی ، اتاق خواب های مینیمالیستی و اتاق نشیمن بتنی است.


اتاق خواب های هتل Circulo Mexicano در شهر مکزیکو توسط Ambrosi Etchegaray

Círculo Mexicano ، مکزیک ، توسط Ambrosi Etchegaray

اتاق خواب این هتل مکزیکو سیتی دارای احساس آرام و در عین حال استقبال کننده است. چوب گرم کنتراست چشمگیری در برابر دیوارهای ساده و سفید ایجاد می کند و با پارچه های کتان بژ تکمیل می شود. یک رگ میخ ، که معمولاً توسط Shakers برای آویختن کلاه ، لباس و مبلمان سبک استفاده می شود ، دیوار را تزئین می کند.

معمار Ambrosi Etchegaray به Dezeen گفت: “ما معماری بدون تزئین را تصور کردیم ، جایی که استفاده صحیح از مواد ساده کیفیت فضا را افزایش می دهد.”

درباره Círculo Mexicano بیشتر بدانید


کابینت چوبی در فضای داخلی سبک شیکر

نانوایی گل فروشی ، کانادا ، توسط Ste Marie

این نانوایی صنایع دستی در ونکوور کانادا ، توسط Ste Marie با استفاده از مبلمان آگاه از Shaker طراحی شده است تا “ترکیبی از حساسیت خانه و اصول طراحی اسکاندیناوی” را داشته باشد.

READ  برندگان بهترین دانش آموزان و مدارس

قفسه های چوبی داخلی دارای کتاب آشپزی ، وسایل آشپزی و سرامیک های تزئینی است. رنگ طبیعی آن باقی مانده است تا بر احساس سنتی و دست ساز فضا تأکید کند.

درباره نانوایی فلوریست بیشتر بدانید


این بهترین کاری است که بهترین کار را می کند ، کانادا ، توسط Mjölk

نمایش مبلمان اصلی ساخته شده توسط شاکرز با تفسیرهای معاصر از طرح های فرقه در نمایشگاهی در فروشگاه طراحی تورنتو Mjölk ترکیب شد.

در اینجا ، کنار هم قرار دادن یک نیمکت کلاسیک از چوب تیره و گلدانهای سرامیکی معاصر ، فضایی مدرن ایجاد می کند که هنوز به وضوح به خانه های تاریخی اشاره می کند. گلهای فشرده شده با چارچوب ، شیوه زندگی شاکرها را در ارتباط نزدیک با طبیعت تداعی می کند.

در مورد این که بهترین کار می کند بیشتر بدانید Which


Ridgewood Rowhouse توسط White Arrow

Queens rowhouse ، ایالات متحده ، توسط White Arrow

استودیوی طراحی نیویورک White Arrow کابینت های آبی تیره را به آشپزخانه این ردیف خانه در کوئینز نیویورک اضافه کرد. علیرغم رنگ آمیزی بیشتر از طرح های معمول مربوط به فضای داخلی سبک شیکر ، کابینت ها دارای خطوط تمیز و صفحات داخلی هستند که به طور گسترده توسط فرقه استفاده می شود.

رنگ آبی تیره کابینت آشپزخانه به ویژه در برابر دیوارهای سفید اتاق و نور مسی بسیار چشمگیر است. یک قفسه شناور ظروف و ظروف شیشه ای را در خود جای داده است ، در حالی که یک پس زمینه مرمر به لوکس آرام این طراحی آشپزخانه می افزاید.

درباره Queens rowhouse بیشتر بدانید


مبلمان نشان داده شده در فضای داخلی به سبک شاکر

فضای داخلی آشپزخانه ، انگلستان ، توسط Pinch

این مبلمان چوبی توسط استودیوی طراحی لندن Pinch برای بیان “تفسیر محدود از لوکس” ایجاد شده و در یک محیط ساده و در عین حال زیبا نشان داده شده است. رنگهای چوبی طبیعی درخشان با جزئیات سفید در تضاد هستند و در برابر دیوارهای سفید و کف چوبی با رنگ سفید قرار گرفته اند.

READ  دیوارهای بتنی خمیده در محل اقامت هنرمند توسط فیلیپ فون مت مار می کشند

میز ناهار خوری دایره ای استودیو برای اشاره به جعبه های چوبی بنفش گرد یا بیضی شکل طراحی شده است که در گذشته توسط شیکرز برای ذخیره مواد اولیه آشپزخانه استفاده می شده است.

درباره خرج کردن بیشتر بدانید


اقامتگاه Clover Hill توسط راوی راج

محل اقامت کلور هیل ، ایالات متحده ، توسط معمار راوی راج

این اجاق مشکی Wittus طوری طراحی شده است که شبیه اجاق های سنتی Shaker زاویه ای باشد. اتاق خواب Clover Hill Residence در شمال نیویورک را گرم می کند و به تاریخ خانه اشاره می کند ، که زندگی خود را به عنوان یک کارخانه آهن در دهه 1890 آغاز کرد.

مبلمان چوبی ، یک فرش بافته شده و یک پالت رنگ فقط قهوه ای ، سفید و آبی تیره باعث ایجاد یک اتاق خواب آرامش بخش و آرام می شود.

درباره Clover Hill Residence بیشتر بدانید


فضای داخلی و طراحی به سبک شاکر

مبلمان آرمان شهر ، ایالات متحده ، توسط طراحان مختلف

این نیمکت چوبی با میز مطابقت برای نمایشگاه Furnishing Utopia طراحی شده بود که نمای داخلی و طراحی به سبک شاکر را نشان می داد. این نیمکت که در محیطی سنتی نشان داده می شود ، نمای مدرن از طرح های تجزیه شده است که به این فرقه “اولین مینیمالیست ها” را می دهد.

11 طراح شرکت کننده در این نمایشگاه از سایتهای حفظ شده Shaker در بازدید کردند دهکده شاکر هنکوک و موزه شاکر کوه لبنان برای پیدا کردن الهام از مبلمان

درباره Furnishing Utopia بیشتر بدانید


خانه سفالی ، استرالیا ، توسط معماران آستین مینارد

معماران آستین مینارد خانه سفالی را برای باغبانی مشتاق طراحی کردند. این خانه به عنوان یک “اجتماع” خانوادگی-شبیه به میدان روستا-شبیه به شیوه زندگی جمعی شیکرها ایجاد شد.

مبلمان چوبی برای فضای داخلی خانه مورد استفاده قرار گرفت ، کلبه ای چوبی با کارگران ویکتوریا که بازسازی و مدرن شده است.

READ  Laundry Day ظروف دودی مینیمالیست خود را با طراحی بالا تازه می کند

درباره خانه سفالی بیشتر بدانید


آشپزخانه سفید شیکر

مدرسه تاریخی ، ایالات متحده ، توسط White Arrow

آشپزخانه کلاسیک به سبک شاکر در این خانه در ایالات متحده به رنگ سفید رنگ آمیزی شد و فضای داخلی پرنور و روشن ایجاد کرد. جزئیات طلا بر روی دسته ها ، سوکت دوشاخه و نورپردازی تضادی زیبا با کابینت های کرم رنگ ایجاد می کند.

کفپوش پارچه ای با طرح شاه ماهی ، احساس روستایی بیشتری به آشپزخانه می بخشد ، زیرا دارای فضاهای ذخیره سازی از کف تا سقف و میزهای مرمر است.

بیشتر بدانید مدرسه مدرسه تاریخی


فضای داخلی به سبک شیکر

آشپزخانه ، ایالات متحده ، توسط گابریل تان

این آشپزخانه با نور آفتاب دارای مبلمان چوبی ساده است ، از جمله چهارپایه الهام گرفته از شیکر گابریل تان. می توان آن را روی یک میخ به دیوار آویزان کرد – این یک روش سنتی برای ذخیره سازی کالاها و اثاثیه خود است.

طراح گفت: “صندلی در واقع در مورد دو چیزی است که من بیشتر در مورد شاکرها دوست دارم.” “یکی ، اینکه آنها مبلمان و وسایل خود را هنگام استفاده از دیوار به دیوار آویزان کردند ، و دو-شکل غیرمعمول اجاق گاز شیکر هیزمی.”

درباره این طرح بیشتر بدانید


این جدیدترین سری از کتابهای ما است که از آرشیو تصویری دزین الهام گرفته شده است. برای الهام بیشتر به کتابهای قبلی نگاه کنید که کتابخانه های خانگی ، اتاق خوابهای مینیمالیستی و اتاقهای نشیمن بتنی را نشان می دهد.

دیدگاهتان را بنویسید