جدیدترین لوک‌بوک ما دارای ده فضای داخلی خانه با سالن‌های غرق‌شده و گودال‌های مکالمه است که ثابت می‌کند ویژگی معماری یکپارچهسازی با سیستمعامل در حال بازگشت است.


اوج محبوبیت در اواسط قرن بیستم، گودال‌های مکالمه، قسمت‌های استراحتی هستند که در کف اتاق بزرگ‌تر تعبیه شده‌اند تا فضاهای صمیمی برای جمع شدن افراد ایجاد کنند.

آنها که با مجموعه ای کوچک از پله ها قابل دسترسی هستند، به طور سنتی با مبل های توکار سفارشی پوشیده شده اند. با این حال، بسیاری از معمارانی که از احیای خود لذت می برند، ترجیح می دهند به جای آن، آنها را با مبلمان مستقل و شومینه های معمولی پر کنند.

سالن‌های غرق‌شده در حالی که فضاهای صمیمی‌تری برای ساکنان خود ایجاد می‌کنند، ابزار مفیدی برای ایجاد فضای داخلی شکسته و توهم سقف‌های بلندتر هستند. آنها همچنین می توانند جلوی مبلمان را بگیرند که جلوی دید بیرونی را بگیرد و ارتباطات قوی تری بین خانه ها و محیط اطراف ایجاد کند.

این جدیدترین مورد از سری کتاب‌های ظاهری ما است که از آرشیو تصاویر Dezeen الهام گرفته است. برای الهام بیشتر، نگاه کنید به لوک‌بوک‌های قبلی که دیوارهای شیشه‌ای، اتاق‌های نشیمن با پلان باز مدرن و خانه‌هایی با حیاط داخلی را به نمایش می‌گذارند.


گودال گفتگوی بنفش توسط معماری کریگ استیلی
عکس از دارن بردلی است

خانه پام و پل، ایالات متحده آمریکا، توسط معماری کریگ استیلی

بالشتک های بنفش چاق این گودال فرو رفته 13 متر مربعی را پر می کند که نقطه کانونی اتاق نشیمن در خانه پام و پل در دامنه کوه های سانتا کروز در کالیفرنیا است.

Craig Steely Architecture صندلی را با درهای شیشه ای از کف تا سقف احاطه کرده است و فضای دنج را برای سرنشینان فراهم می کند تا از مناظر بی وقفه منطقه پرشیب درخت لذت ببرند.

READ  Yakusha Design فضای داخلی خاکی را برای گالری Faina آنتورپ ایجاد می کند

درباره خانه پام و پل بیشتر بدانید ›


سالن غرق شده توسط KRADS
عکس توسط Marino Thorlacius است

خانه تعطیلات توسط Thingvallavat، ایسلند، توسط KRADS

این گودال گفتگوی چوبی در خانه تعطیلات توسط Thingvallavat توسط KRADS طراحی شده است تا فضای سالن را از ناهارخوری مجاور جدا کند.

با مبلمان چرمی و میز قهوه مینیمالیستی تجهیز شده است، به حفظ تمرکز روی مناظر بیرونی دریاچه Thingvallavatn ایسلند کمک می کند، که از طریق پانل های بزرگ لعاب قاب شده است.

درباره خانه تعطیلات توسط Thingvallavat بیشتر بدانید ›


گودال مکالمه منحنی توسط Wood Marsh
عکس توسط پیتر بنتس است

تاورز رود خانه، استرالیا، توسط وود مارش

یک پایه بتنی منحنی دور این سالن غرق شده مدور، که وود مارش در تاورز رود هاوس در حومه توراک ملبورن ایجاد کرده است، پیچیده شده است.

این گودال که از طریق دو پله کوچک قابل دسترسی است، با یک فرش چند رنگ و مبل های قرمز رنگ که از یک طرف به سمت یک شومینه معلق بزرگ قرار گرفته اند، تعبیه شده است.

درباره خانه برج ها بیشتر بدانید ›


طراحی داخلی با پلان شکسته توسط Echlin
عکس از تاران ویلخو است

نایتزبریج میوز، بریتانیا، توسط اچلین

یک مبل ال‌شکل خاکستری و کابینت چوبی دور لبه این قسمت نشیمن تا می‌شود، که استودیوی معماری Echlin آن را در زیرزمین خانه‌ای در لندن فرو برده است.

این فضا به عنوان بخشی از یک طرح شکسته معرفی شد که بدون ایجاد اتاق های جداگانه، فضای استراحت را از آشپزخانه پشت آن جدا می کند.

درباره نایتزبریج میوز بیشتر بدانید ›


تراس با گودال گفتگو
عکس از اسکات فرانسیس است

Shore House، ایالات متحده، توسط استودیو خیابان Leroy

این سالن غرق شده روی یک عرشه نیمه باز قرار دارد که توسط سالن، آشپزخانه و اتاق غذاخوری با پلان باز در Shore House در شهر سافولک نیویورک محصور شده است.

READ  لوکاس و هرناندز گیل گلخانه چند منظوره را به Casamontesa اضافه می کند

استودیو Leroy Street به عنوان فضایی برای صاحبان خانه برای میزبانی مهمانی ها و رویدادهای بزرگ طراحی شده است و با یک اجاق بنایی بزرگ و شومینه که توسط کاشی های سرامیکی سیاه احاطه شده است کامل شده است.

درباره Shore House بیشتر بدانید ›


آپارتمان مینیمالیستی Arquitectura-G
عکس از خوزه هویا است

خانه در خیابان، اسپانیا، توسط Arquitectura-G

مبل های پایین در این گودال مکالمه با کوسن هایی پوشیده شده اند که با رنگ فرش خانه در خیابان، آپارتمانی مینیمالیستی در بارسلونا توسط Arquitectura-G مطابقت دارد.

غرق شدن در قسمت استراحت به شکستن فضای داخلی آپارتمان کمک کرد و به اتاق تک رنگ جذابیت بیشتری بخشید.

درباره خانه در خیابان بیشتر بدانید ›


گودال گفتگو توسط الدریج لندن
عکس توسط نیک گاتریج است

خانه در پارک کومب، انگلستان، توسط الدریج لندن

این سالن غرق‌شده منحنی در یکی از بال‌های خانه در پارک کومب، که استودیو الدریج لندن برای خانواده‌ای در نقطه‌ای سرسبز در کینگستون‌آپون‌تیمز ایجاد کرده، قرار دارد.

با انتقال از کفپوش بلوط به فرش خاکستری نرم متمایز شده است، با یک مبل سفارشی بزرگ که منحنی های آن را دنبال می کند قاب شده است و با یک صندلی پرنده خاکستری Bertoia توسط Knoll و یک جفت میز گل سوئدی کامل شده است.

درباره خانه در پارک کومب بیشتر بدانید ›


گودال مکالمه با کوسن های صورتی
عکس توسط اندرو اوگیلوی است

جاده ریتسون، انگلستان، توسط معماران گرسفورد

معماران گرسفورد این پسوند خانه ویکتوریایی را در لندن در اطراف یک قسمت نشیمن فرو رفته که با کوسن های مخملی صورتی و مخملی پوشانده شده است، طراحی کرده است.

این بنا که در کنار یک باغ زمستانی و تراس خارجی قرار دارد، برای زیبایی دنج اواسط قرن طراحی شده است. بالشتک های مخملی با بتن رنگی که برای ساخت اکستنشن استفاده شده است مطابقت دارد که در داخل در معرض دید قرار می گیرد.

READ  مجموعه‌های OVO و DADO فصل جدیدی را برای انجمن RW نشان می‌دهند

درباره Ritson Road بیشتر بدانید ›


اتاق نشیمن غرق شده توسط Tandem
عکس از جان گولینگز است

True North House، استرالیا، توسط Tandem

یک گودال مکالمه به شکستن طبقه همکف روباز Truth North House کمک می کند، جایی که آشپزخانه، ناهارخوری و دهلیز با ارتفاع دو برابر نیز وجود دارد.

با این حال، برای ایجاد حس تداوم بین فضاها، همه آنها با همان کفپوش ترازو خاکستری و پوشش دیوار چوبی تکمیل شده اند. گودال با یک مبل خاکستری خمیده و یک کابینت تخته سه لا تکمیل شده است.

درباره خانه شمالی واقعی بیشتر بدانید ›


مبل غرق شده توسط Simon Pole و Annabel Dundas
عکس از دیمین کوک است

ریور هاوس، استرالیا، اثر سیمون پول و آنابل دونداس

معمار Simon Pole و طراح گرافیک Annabel Dundas این گودال مکالمه کوچک را برای مهمانخانه در خانه خود در ساحل رودخانه یارا در ملبورن طراحی کردند.

که با چهار پله سفید قابل دسترسی است، با چوب پوشانده شده و با کوسن های خاکستری که آن را از کاشی های خاکستری تیره کف آشپزخانه کنار آن متمایز می کند، تعبیه شده است.

درباره ریور هاوس بیشتر بدانید ›

این جدیدترین مورد از سری کتاب‌های ظاهری ما است که از آرشیو تصاویر Dezeen الهام گرفته است. برای الهام بیشتر، نگاه کنید به لوک‌بوک‌های قبلی که دیوارهای شیشه‌ای، اتاق‌های نشیمن با پلان باز مدرن و خانه‌هایی با حیاط داخلی را به نمایش می‌گذارند.

دیدگاهتان را بنویسید