فضای داخلی (تقریباً) کاملاً سفید می تواند احساس آرامش و مینیمالیستی داشته باشد. برای آخرین کتاب نگاهی ما ، ده نمونه از بایگانی Dezeen ، از یک پنت هاوس استرالیایی گرفته تا یک آپارتمان با اطلاع ژاپنی ها در بارسلونا ، جمع آوری کرده ایم.


در حالی که بیشتر این فضای داخلی دارای برخی از رنگ ها نیز می باشد ، اما آنچه آنها را متحد می کند دیوارهای سفید روشن و کف آنها عمدتا چوبی است. کمبود نقاشی و سایر دیوارهای آویز ممکن است احساس سرما و پراکندگی کند اما در عوض یک احساس صلح آمیز تقریباً خانقاهی ایجاد می کند.

مجموعه های کتاب با رنگ های زنده برخی از این اتاق های تک رنگ را زنده می کند ، در حالی که در بعضی دیگر از جزئیات یک رنگ متضاد وجود دارد یا لوازم جانبی لمسی اضافه می کنند تا علاقه بصری بیشتری ایجاد کنند.

این آخرین اطلاعات سری Dezeen Lookbooks است که الهام بصری برای خانه است. دوره های قبلی شامل اتاق های نشیمن به سبک Scandi ، تبدیل زیر شیروانی توسط معماران و آشپزخانه های L شکل است.


پنت هاوس M توسط استودیو CJH

پنت هاوس ام ، استرالیا ، توسط CJH Studio

در این پنت هاوس در ساحل طلای استرالیا ، از اشکال منحنی زیبایی استفاده شده است تا فضای داخلی کاملاً سفید را جالب توجه کند.

تن های بژ و جزئیات سیاه برای ایجاد تضاد در برابر رنگ سفید و ایجاد فضایی لوکس با استفاده از یک پالت رنگی محدود به آن اضافه شد. چراغ دیواری قابل تنظیم 265 Flos در بالای یک میز کناری مکبث در چوب سیاه چوب آویزان است.

درباره پنت هاوس M اطلاعات بیشتری کسب کنید


آپارتمان اورگل

آپارتمان اورگل ، اسپانیا ، توسط Bach Arquitectes

در طراحی داخلی Bach Arquitectes برای آپارتمان اورگل در بارسلونا از کاشی های نجات یافته ای استفاده شده است که با دیوارهای سفید و مبل های سفید ، جلوه ای تزئینی به این اتاق نشیمن می بخشد.

READ  نه دوره درجه طراحی داخلی در دوره های Dezeen

یک مجموعه گسترده کتاب و مجموعه ای از گیاهان احساس گرمی و استقبال ایجاد می کنند ، در حالی که یک صندلی ناهار خوری مشکی متضاد از Safeveih یادداشت تیره تری به فضای داخلی می بخشد.

درباره آپارتمان اورگل بیشتر بدانید ›


خانه ای در خیابان درولت توسط Asgoneau Design

خانه ای در خیابان درولت ، کانادا ، توسط دومینیک ژاکت و آن سوفی گونو

این ساده تر از این فضای داخلی در خانه در خیابان Drolet نیست: دیوارهای سفید ، کفهای سفید و مبلمان بیشتر سفید و همچنین یک صندلی اتاق نشیمن Catifa با رنگ خاکستری از Arper.

LP-player دلیل تنها پاشش رنگ در اتاق است ، مجموعه ای از رکوردهای وینیل که در کنار دیوار خالی قرار دارند. پراکنده بودن دکوراسیون به جای احساس خسته کننده بودن ، به شنونده اجازه می دهد تا آرامش پیدا کند و روی تجربه موسیقی در این گوشه موسیقی تمرکز کند.

درباره خانه در خیابان درولت بیشتر بدانید ›


فضای داخلی سفید با کف چوبی

خانه 23 ، ایالات متحده ، توسط معماری Vondalwig

نمای بیرونی خانه 23 در نیویورک ، در تضاد شدید با فضای سفید آن ، با چوب سیاه شده پوشانده شده است. در اتاق نشیمن ، یک تختخواب سفالی به رنگ صورتی کم رنگ در مقابل دیوارهای سفید خودنمایی می کند و چهارپایه کالون استامپ چوب با کف چوبی مطابقت دارد.

چهارپایه گره گردی نوردیک و گرد هوماری کاملاً در برابر مبل قرار گرفته است. این دو رنگ روی چرخ رنگ تقریباً مقابل یکدیگر قرار دارند و از نظر تئوری رنگ ، مطابقت خوبی دارند.

درباره خانه 23 بیشتر بدانید ›


116 و 118 Sorauren توسط استودیو Ancerl

116 سورورن و 118 سورورن ، کانادا ، توسط Ancerl Studio

Ancerl Studio این جفت خانه تورنتو را به گونه ای طراحی کرده است که شبیه یک ساختمان واحد باشد. در داخل ، اتمام های مختلف – از جمله فولاد ، چوب اصلاح شده و آجرهای فرسوده – به فضای داخلی رنگ سفید رنگ ارگانیک تری می بخشند.

READ  یکسری اتاق واقعا خوب صورتی رنگ شده چون روز ولنتاین است و همه ما سزاوار آن هستیم

یک مبل عمیق و صندلی های راحت به رنگ بژ و سفید رنگ سفید دیوارها و سقف را برمی دارد.

درباره 116 Sorauren و 118 Sorauren بیشتر بدانید ›


فضای زندگی و تراس در هاوس و رودخانه توسط After Party

خانه و رودخانه ، لیتوانی ، توسط After Party

این خانه با شخصیت در کنار نهر در لیتوانی دارای یک آشپزخانه صورتی رنگ است ، اما بیشتر فضای داخلی آن سفید آرامش بخش است. در فضای زندگی ، یک تختخواب سفیدی کم رنگ در کنار یک فرش خامه ای دنج نشسته است.

در حالی که کف و دیوارها سفید است ، فضای اطراف شومینه که روی یک تخته سنگ قرار دارد ، با رنگ طلایی رنگ شده است تا جزئیات چشم نوازی را ایجاد کند.

درباره خانه و رودخانه بیشتر بدانید ›


Akari House توسط Mas-here

خانه آکاری ، اسپانیا ، توسط Mas-aqui

خانه روشن Akari که از اصطلاح ژاپنی برای نور نامگذاری شده است ، مطابق با نام خود عمل می کند. در آشپزخانه و اتاق نشیمن با روباز ، یک مبل کم رنگ و سفید در کنار یک دیوار نشسته است ، با نمای واضح از دو نقاشی گل روی یک قفسه چوبی شناور در طرف مقابل.

یک پنکه سقفی سفید و کاشی های سفید فضای داخلی کم رنگ را کامل می کند ، که همچنین دارای مبلمان چوبی داخلی و کف چوبی است.

درباره خانه آکاری بیشتر بدانید ›


خوابگاه سفید

خوابگاه سفید ، ژاپن ، توسط Case-Real

خوابگاه سفید خوابگاه سه کارگر رستوران را در جزیره تشیما ژاپن فراهم می کند. سه اتاق خواب آن همه دارای فضای آشپزخانه مخصوص خود هستند و کفپوش های چوبی سفید شسته شده دارند.

READ  مجموعه کاشی کف و دیوار انیس توسط Ceramiche Keope

نیمکت های چوبی کم رنگ با بالش های سبز مریم گلی و تیرهای سقفی قهوه ای ، فضای اتاق را نرم و لطیف می کند و حس و حال روستایی تری به آن می بخشد.

درباره خوابگاه سفید بیشتر بدانید ›


Soho Loft توسط معمار جولیان کینگ

سوهو لوفت ، ایالات متحده ، توسط جولیان کینگ

یک دیوار سفید مجسمه ای کمی نمای داخلی و تمیز و ساده این اتاق زیر شیروانی سوهو را طراحی کرده است که توسط جولیان کینگ طراحی شده است.

یک قفسه کتاب بلند با نردبان نورد تنها رنگ اتاق را فراهم می کند ، که همچنین دارای یک اتاق ناهار خوری با یک میز گردوی لبه دار و صندلی های چوبی است.

درباره Soho Loft بیشتر بدانید ›


XS House توسط ISA

XS House ، ایالات متحده ، توسط ISA

این آپارتمان در مجتمع آپارتمانی XS در سایتی با ردپای “بسیار باریک” ساخته شده و دارای یک اتاق نشیمن و غذاخوری با طرح باز است.

پرتاب کرکی به رنگ صورتی کم رنگ یک مبل سفید را متناسب با دیوارهای آپارتمان تزئین می کند که دارای برش های هندسی هوشمندانه برای باز کردن فضا است.

درباره XS House بیشتر بدانید ›


این جدیدترین مجموعه کتابهای ماست که از آرشیو تصویر Dezeen الهام گرفته است. برای کسب الهام بیشتر به کتابهای جلوی قبلی مراجعه کنید که در آنها اتاقهای نشیمن به سبک Scandi ، تبدیل شیروانی توسط معماران و آشپزخانه های L شکل به نمایش گذاشته شده است.

دیدگاهتان را بنویسید