از یک خانه ساحلی پرتغالی پر از ماسه تا یک کلبه کشاورز بازسازی شده در نزدیکی پکن ، آخرین دفترچه نگاه ما نمای داخلی روستایی از بایگانی دزین را نشان می دهد که حومه شهر را به خانه می آورد.


فضای داخلی روستیک اغلب دارای مبلمان ساخته شده از مواد ارگانیک ، مانند چوب و سنگ و تزئیناتی است که طبیعی و بدون تزئین باقی مانده است.

قرار گرفتن در معرض استخوان های ناهموار یک ساختمان بومی و استفاده از مصالحی مانند کنف ، سفال و بامبو می تواند به ایجاد فضاهای داخلی که به محیط پیرامون خود احترام می گذارند کمک کند – یا فضایی شبانی را در یک آپارتمان در شهر ایجاد کند.

این جدیدترین نسخه از سری Dezeen Lookbooks است که الهام بخش بصری برای خانه است. دفترچه های نگاه قبلی به کاشی کاری ، چیدمان پلان شکسته و اتاق خواب هتل نور می دهند.


کلبه استودیو توسط سان مین و کریستین تایبرت

Studio Cottage ، China ، توسط Sun Min و Christian Taeubert

طراح مد سان مین و معمار کریستین تائوبرت برای احیای کلبه ای فراموش شده در حومه بیرون با هم همکاری کردند. پکن (بالا و بالا) به امید مقابله با کاهش جمعیت روستایی چین.

در این پروژه تیرهای اصلی ساختمان و دیوارهای گچی خالدار حفظ شد ، در حالی که یک سکوی چوبی در آن قرار داده شده و با منسوجات صنایع دستی تزئین شده بود تا یک فضای نشیمن برجسته ایجاد شود.

درباره Studio Cottage بیشتر بدانید


آپارتمان کیف ، اوکراین ، توسط اولگا فرادینا

آپارتمان کیف ، اوکراین ، توسط اولگا فرادینا

طراح داخلی اولگا فرادینا مواد روستایی مانند حصیر ، بامبو و سیزال را با زمینه ای تیره ترکیب کرد تا محیطی آرامش بخش در این آپارتمان واقع در بالای یک ساختمان آپارتمانی پنج طبقه شوروی واقع شود که برای میزبانی مراسم مدیتیشن و چای طراحی شده بود.

READ  طراحی با یک پسر تقریباً بین‌المللی: به‌روزرسانی اتاق چارلی/پیشرفت با حال و هوای صرفه‌جویانه دهه 80

صرف نظر از صندلی های پرنعمت آسان معمار سوئیسی پیر ژانرت ، تمام مبلمان سفارشی توسط خود فردینا و با استفاده از اشکال هندسی ساده و طرح های نیمه قرن ساخته شده است.

درباره آپارتمان کیف بیشتر بدانید


Casa Areiam ، پرتغال ، توسط Aires Mateus Architects از نمای داخلی روستایی

Casa Areiam ، پرتغال ، توسط Aires Mateus Architects

شن و ماسه سفید پودری ، که با گرمایش از کف گرم می شود ، به فضاهای زندگی این هتل در کامپورتا سرازیر می شود و ارتباطی یکپارچه با ساحل فراتر ایجاد می کند.

این هتل که در دوسالانه معماری ونیز در سال 2010 به نمایش درآمد ، بخشی از مجموعه ای از چهار ساختمان با قاب های چوبی سنتی و دیوارها و سقف های کاهگلی است ، که برای قرار دادن بافتهای محلی در فضای داخلی در معرض دید قرار گرفته اند.

درباره Casa Areiam بیشتر بدانید


گالری هاوس استوک نیوینگتون توسط معماران نیل دوشیکو

گالری هاوس ، انگلستان ، توسط نیل دوشیکو

کاشی های سفالی سفالی و قفسه های بلوط پر از هنر و سرامیک به ایجاد حس گرما در داخل این آشپزخانه کمک می کند ، که معمار لندنی نیل دوشیکو برای پدر شوهرش ایجاد کرده است.

ملک سنتی ویکتوریایی در استوک نیوینگتون بازسازی شد تا آن را از “تاریک و مرطوب” به روشن و مطبوع تبدیل کند ، با نورگیرهای سقفی که به ورود نور به فضای داخلی کمک می کند.

درباره خانه گالری بیشتر بدانید


خانه روستایی در پرتغال توسط HBG Architects از نمای داخلی روستایی

خانه روستایی ، پرتغال ، توسط HBG Architects

هنگامی که معماران HBG این اجاق اجتماعی را در روستای پرتغالی Aldeia de João Pires به خانه ای برای تعطیلات تبدیل کردند ، استودیو تصمیم گرفت نمای گرانیتی ساختمان با چکش بوته ای ساختمان را در نمای داخلی رها کند.

در اینجا ، لبه های ناهموار سنگ با خطوط تمیز آشپزخانه با چوب و راه پله سفارشی با پله های بتنی در تضاد است ، که از یک طرف میز ناهار خوری و از طرف دیگر کوره ای برای اجاق چوب سوز ایجاد می کند.

READ  هشت سالن بدنسازی خلاقانه و امکانات ورزشی که بدون خروج از خانه تمرین می کنند

درباره خانه روستایی بیشتر بدانید


آپارتمان روستای وست ، ایالات متحده ، اولیویه گارس

آپارتمان روستای وست ، ایالات متحده ، اولیویه گارس

مبلمان کلکسیونی با جزئیات دست ساز به تکمیل ویژگی های روستایی این سنگ قهوه ای پیش از جنگ در وست ویلیج کمک می کند ، که طراح داخلی اولیویه گارس در زمان قرنطینه آن را به یک نمایشگاه هنر و طراحی تبدیل کرد.

در اتاق نشیمن ، صندلی گهواره ای Axel Einar Hjorth شومینه را کنار صندلی سنگ تراشیده و میز قهوه سه پا با بالای سنگ گدازه صورتی لعاب صورتی قرار داده است ، که هر دو به طور خاص برای پروژه توسط طراح ایجاد شده است. یان فلتونبه

درباره آپارتمان وست ویلیج بیشتر بدانید


بازگشت هات ، چین ، توسط Xu Fu-Min از نمای داخلی روستایی

بازگشت هات ، چین ، توسط خو فو مین

کلبه بازگشت در استان فوجیان چین که به عنوان “بهشت” روستایی برای مشتریانی که از زندگی در شهر خسته شده اند طراحی شده است ، از طریق پنجره های بزرگ و دو ارتفاع خود ارتباط با محیط اطراف را تقویت می کند.

به عناصر طبیعت اجازه داده شده است که به داخل آن نفوذ کنند. یک صخره بزرگ از کف حمام سوراخ می کند تا یک حمام غرق شده را احاطه کند ، در حالی که یک ناهار عرضی مقطعی به عنوان میز ناهار خوری ، با صندلی های کلاسیک PP68 هانس وگنر همراه است.

درباره بازگشت کلبه بیشتر بدانید


خانه Amagansett ، ایالات متحده ، توسط آتنا کالدرون

خانه Amagansett ، ایالات متحده ، توسط آتنا کالدرون

طول طناب کنفی مانیلی بین تیرهای چوبی خانه طراح آتنا کالدرون در لانگ آیلند کشیده شده است و معماری تمیز و مدرنیستی ساختمان را نرم کرده و در عین حال یک چراغ آویز مجسمه ای را در دست گرفته است. روگان گرگوری در اتاق غذاخوری

در اینجا ، یک میز خانگی در مزرعه با صندلی های ساپورو ایتالیایی دهه 1960 و یک کنسول چوبی گردویی سفارشی احاطه شده است. پروژه رودخانه سبز با دو مدفوع سفید کرکی به لطف هنرمند جفت شده است اتان کوکبه

READ  مداد رنگی + چوب خمیده، ستاره های الماس و بورلی فیشمن

درباره خانه Amagansett بیشتر بدانید


خانه روستایی در Empordà ، اسپانیا ، توسط Arquitectura-G از نمای داخلی روستایی

خانه روستایی در Empordà ، اسپانیا ، توسط Arquitectura-G

استودیوی اسپانیایی Arquitectura-G دیوارهای آجری اصلی این خانه مزرعه را که از چندین دهه اقتباس و توسعه در سه سطح مختلف تشکیل شده بود ، نشان داد تا به عنوان یک کل منسجم به نظر برسد.

مبلمان داخلی مانند اتاق نشیمن و آتش نشانی بیشتر به هم چسباندن اتاق های مختلف کمک می کند ، در حالی که کاشی های قهوه ای براق بر بافت کفهای سفالی اصلی تأکید می کنند.

درباره خانه روستایی در امپورد بیشتر بدانید


هالی واتر ، انگلستان ، توسط Out of the Valley

هالی واتر ، انگلستان ، توسط Out of the Valley

درهای کشویی شیشه ای به فضای داخلی این کابین در دوون اجازه می دهد تا در ایوانی با وان مسی باز شود و نمایی از مزارع ذرت اطراف را ارائه دهد.

پاسیو با چوب درخت کاج و کابینت آشپزخانه از چوب بلوط ، به ایجاد یک انتقال بدون درز بین دو فضا کمک می کند ، در حالی که لایه ای از رس رس به دیوارهای داخلی جلوه ای لمسی و ارگانیک می بخشد.

درباره Holly Water بیشتر بدانید


این جدیدترین سری از کتابهای ما است که از آرشیو تصویری دزین الهام گرفته است. برای الهام بیشتر ، به بوک بوک های قبلی که کاشی کاری ، طرح بندی شکسته و اتاق خواب های هتل را نشان می دهند مراجعه کنید.

دیدگاهتان را بنویسید