دیوارهای سفالی ناهموار، کف‌پوش‌های سنگی رودخانه‌ای و توپوگرافی صندلی که از پنل‌های OSB تشکیل شده است، در جدیدترین لوک‌بوک ما که 10 فضای داخلی رستوران را گردآوری می‌کند که عناصر طبیعی را به ارمغان می‌آورد، دیده می‌شود.


اگرچه این پروژه ها با احترام به بافت محلی خود تعریف شده بودند، اما این پروژه ها شامل تگرگ از سراسر جهان بود، از یک غذاخوری فست فود سالم در اوکراین گرفته تا یک محل BBQ ژاپنی غار مانند و Noma با سه ستاره میشلین با طراحی BIG در کپنهاگ

این آخرین گردآوری در مجموعه Dezeen Lookbook ما است که الهام‌بخش بصری برای خانه است. مقالات قبلی در این مجموعه، دکوراسیون داخلی اداری خانگی را به نمایش گذاشتند که برای زندگی به اندازه کافی خوب هستند، و همچنین خانه هایی با شومینه های خیره کننده، سالن های ورزشی خانگی و فضای داخلی چند لایه.


غذاخوری میمی کاکوشی توسط پیراجین لیز

میمی کاکوشی، امارات متحده عربی، توسط پیراجین لیز

صفحه‌های مشبک، صندلی‌های حصیری و پرده‌های مهره‌ای چوبی گرد هم می‌آیند تا زرق و برق قدیمی عصر جاز ژاپن را در این رستوران سوشی دبی، که در داخل یک کلوپ شبانه سابق قرار دارد، بازسازی کنند.

تمام تجهیزات الکتریکی و مکانیکی غذاخوری، و همچنین سیستم تهویه، در پشت یک شبکه سقف حصیری پنهان شده است تا “احساس مسکونی” را در فضای تجاری ایجاد کند.

بیشتر بخوانید درباره میمی کاکوشی در Dezeen ›


Noma 2.0 توسط BIG

Noma 2.0، دانمارک، توسط BIG و Studio David Thulstrup

وقتی نوبت به طراحی یک مکان جدید برای Noma رسید – که در پنج موقعیت جداگانه به عنوان بهترین رستوران جهان انتخاب شد – BIG و Studio David Thulstrup از یک پالت مواد محلی استفاده کردند تا منوی فصلی و علوفه ای غذاخوری را منعکس کنند.

READ  فروشگاه Glossier Seattle دارای تپه ای پوشیده از قارچ خزه ای است

از سنگ های رودخانه ای برای تشکیل کف ترازو استفاده شد، در حالی که یک تیر چوبی سیاه شده 200 ساله به عنوان پیشخوان مرکزی تغییر کاربری داد و جلبک دریایی که از دریاهای اطراف پایتخت دانمارک منشاء می گرفت با همکاری طراح به آباژور تبدیل شد. جوناس ادوارد.

اطلاعات بیشتر در مورد Noma 2.0 در Dezeen ›


رستوران 28 Posti توسط کریستینا سلستینو طراحی شده است

28 Posti، ایتالیا، توسط کریستینا سلستینو

در این رستوران میلانی، رنگ‌های آبی پودری روی قفسه‌ها، پایه‌های میز و شکاف‌های بین تیرهای سقف چوبی در معرض دید قرار می‌گیرد تا فضای داخلی با رنگ خنثی آن بیش از حد بژ به نظر نرسد.

طراح ایتالیایی کریستینا سلستینوکه مسئول بازسازی فضا بود، یک دیوار آجری در حال فرو ریختن را در مرکز فضا حفظ کرد اما سطوح باقی مانده و همچنین چند در کمد را با کاشی‌های سفالی روستایی پوشاند.

بیشتر بخوانید درباره 28 Posti on Dezeen ›


داخل غذاخوری 50% Cloud Artists Lounge توسط CCD

سالن 50% Cloud Artists، چین، توسط چنگ چانگ دیزاین

طراحی چنگ چانگ فضای داخلی این رستوران در موزه هنر Kaleidoscope چین را عمداً ساده نگه داشته است تا توجه را به دیوارهای آجری غاردار ساختمان که از بیرون دیده می‌شوند شبیه تپه‌های موریانه غول‌پیکر هستند، حفظ کند.

از آنجایی که سایه ایجاد شده توسط نور و آجرهای سفالی باید تمرکز اصلی را به خود اختصاص دهد، غرفه‌های نشیمن با چوب تیره طراحی شده‌اند و با سایه‌های کاهی ساده بافته شده، با درختانی که در سرتاسر منطقه غذاخوری پراکنده شده‌اند، روشن می‌شوند.

درباره 50% Cloud Artists Lounge در Dezeen بیشتر بخوانید


غذاخوری جمهوری نزدیک آمستردام توسط Anne Claus Interiors

جمهوری، هلند، اثر آن کلاوس داخلی

برای آوردن حس گرما به این رستوران ساحلی در نزدیکی آمستردام، طراح داخلی محلی آن کلاوس دیوارها را با گچ سفارشی به رنگ شنی تکمیل کرد و اثاثیه‌ای با پالت خاکی و لامسه آورد.

READ  "وقت آن است که در کل کارناوال رنگ سال تجدید نظر کنیم"

پشته‌های فانوس‌های کاغذی در مجسمه‌های معلق تئاتری بر روی برخی از قسمت‌های نشیمن چیده شده‌اند، که می‌بینید صندلی‌های عصایی با صندلی‌های نیمکتی با آویزان پایین جفت شده‌اند که با پارچه‌های کتانی مات، اخرایی و جوز هندی روکش شده‌اند.

بیشتر بخوانید درباره De Republiek در Dezeen ›


رستوران Opasły Tom توسط استودیو باک

Opasly Tom، لهستان، توسط Buck Studio

بافت مرمری متمایز چوب برل، که زمانی ایجاد می‌شود که دانه درخت در جهات مختلف در نتیجه عوامل استرس‌زای محیطی رشد می‌کند، ویژگی مشخصی را در سراسر این غذاخوری در ورشو تشکیل می‌دهد.

با استفاده از کابینت گرفته تا دیوارها، درها و چرخ دستی های سرو، فضای داخلی با رنگ سرد را متعادل می کند و با صندلی های چوبی ساده و لهجه های مرمر قرمز کار می کند.

بیشتر بخوانید درباره Opasly Tom on Dezeen ›


غذاخوری Istetyka در کیف توسط Yakusha Design

Istetyka، اوکراین، توسط Yakusha Design

بسیاری از مبلمان و اشیاء مورد استفاده برای تزیین فست فود سالم Istetyka در کیف توسط صنعتگران محلی، از جمله لامپ های آویزان ماکرامه طراحی شده توسط ویکتوریا یاکوشا برای برند خود ساخته شده است. ارد.

اینها با دیوارهای سفالی ناهموار و میزهای بافتی ساخته شده از ztista، یک ماده پایدار ساخته شده توسط Yakusha که ترکیبی از خار، تراشه های چوب، کاغذ بازیافتی و خاک رس است، جبران می شود.

بیشتر بخوانید درباره Istetyka در Dezeen ›


مشروب باربیکیو ژاپنی نیکونوتوریکو توسط ریوجی ایدوکورو

نیکونوتوریکو، ژاپن، اثر ریوجی ایدوکورو

پانل‌های موج‌دار از تخته رشته‌ای جهت‌دار (OSB) روی هم قرار گرفته‌اند تا یک توپوگرافی صندلی ارگانیک در طبقه دوم این رستوران باربیکیو ژاپنی در منطقه روپونگی توکیو ایجاد کنند.

در همین حال، طبقه همکف به گونه‌ای طراحی شده است که شبیه یک سیستم غار طبیعی با دیوارهای سنگی و سنگی و کاشی‌های کف‌پوش ماهی‌ماهی شفاف است که حس راه رفتن روی آب را ایجاد می‌کند.

READ  هک کارت اعتباری که هزاران دلار برای کیتلین ذخیره کرده است

بیشتر بخوانید درباره Nikunotoriko در Dezeen ›


رستوران سیلو طراحی شده توسط شرکت نینا+

سیلو، انگلستان، توسط شرکت Nina+

برای مطابقت با اخلاق پایدار رستوران بدون زباله Silo، نینا + شرکت مواد طبیعی مانند چوب پنبه و ashwood را در فضای داخلی گنجانده بود در حالی که از قارچ قارچ برای تشکیل یک محل نشستن کوچک و غیررسمی در نزدیکی ورودی استفاده شد.

جزئیات دیگر شامل میزهای پلاستیکی بازیافتی و چراغ‌های دیواری ساخته شده از بطری‌های شیشه‌ای شراب است که پس از مستی در طول سرویس‌های شام قبلی رستوران ذوب شده‌اند.

بیشتر بخوانید درباره Silo on Dezeen ›


فضای داخلی رستوران پرهیز از لیزی-هوگو

پرهیز، فرانسه، اثر لیزه هوگو

استودیو Lizée-Hugot در طراحی خود برای Abstinence به رستوران کلاسیک پاریسی ادای احترام کرد، که شامل صفحات چوبی دیوار به دیوار در کنار صندلی چرمی کنیاک و میزهای سنگ گدازه میناکاری شده بود.

این محصول با افرای مرغی و جزئیات فولادی لوله‌ای همراه شده است تا حس سفر به گذشته به دهه 1970 را ایجاد کند.

بیشتر بخوانید درباره پرهیز در Dezeen ›


این جدیدترین مورد از سری کتاب‌های ظاهری ما است که از آرشیو تصاویر Dezeen الهام گرفته است. برای الهام بیشتر، به لوک‌بوک‌های قبلی نگاه کنید که فضای داخلی اداری خانگی، شومینه‌های خیره‌کننده و سالن‌های ورزشی خانگی را به نمایش می‌گذارد.

دیدگاهتان را بنویسید