برای آخرین نگاه ما ، ده نمونه از آرشیو دزین داخلی را جمع آوری کرده ایم که کاشی های طرح دار و پر جنب و جوش در مرکز آن قرار می گیرند.


اغلب در کشورهای جنوب اروپا مانند اسپانیا و ایتالیا از کاشی های سرامیکی و طرحدار می توان برای ایجاد تزئینات چشمگیر برای کف و دیوار استفاده کرد.

کاشی های با دوام و آسان برای تمیز کردن ، در آب و هوای گرم حتی می توانند به عنوان جایگزینی تزئینی برای فرش عمل کنند ، همانطور که در این ده پروژه از بایگانی دزین مشاهده شده است.

این جدیدترین نسخه از سری Dezeen Lookbooks است که الهام بخش بصری برای خانه است. لوک بوک های قبلی طرح های شکسته و اتاق خواب هتل را به نمایش گذاشته اند.


بازسازی آپارتمان بارسلونا توسط نارچ ، کف موزاییک را نشان می دهد

آپارتمان بارسلونا ، اسپانیا ، توسط نارچ

معماران نارچ تعدادی دیوار داخلی را برای ایجاد فضای داخلی این آپارتمان در بارسلونا برداشته و نور را بر روی کاشی های کاشی کاری شده آن که به قرن بیستم برمی گردد ، برجسته کردند.

بدون دیوارهایی که مرزهای بین اتاق های مختلف را مشخص می کنند ، کف کاشی کاری شده ، قبلاً در اتاق های جداگانه ، اکنون کنار هم می نشینند و تزئینات کف مانند فرش را تشکیل می دهند.

درباره آپارتمان بارسلونا بیشتر بدانید


هتل و اقامت مناسب آستین ، ایالات متحده ، توسط کلی ورستلر

طراحی داخلی گرم کلی ورستلر برای این هتل در آستین تگزاس دارای دیواری است که با کاشی های شاد به سبک پرتغالی پوشیده شده است.

READ  استیو هودمیکر با ارزش ترین دارایی های خود را به اشتراک می گذارد

فرش های قدیمی بر روی کفهای چوبی قرار گرفته اند و باعث ایجاد یک الگوی برخورد پر جنب و جوش می شوند که به حال و هوای بوهمی هتل می افزاید.

درباره هتل و اقامتگاه آستین پروپر بیشتر بدانید


خانه Tsubo توسط Fraher & Findlay طراحی شده است

Tsubo House ، UK ، توسط Fraher & Findlay

در این حمام در Tsubo House لندن می توانید تصویری ظریف تر از کاشی کاری های طرح دار پیدا کنید. الگوی گرافیکی کاشی ها یک اثر trompe l’oeuil ایجاد می کند که مکمل وان جت سیاه است.

کاشی های کف تک رنگ در همه حمام های خانه استفاده شده است ، خانه ای که در ابتدا در دوران ویکتوریا ساخته شده است اما بازسازی کامل شده است.

درباره Tsubo House بیشتر بدانید


آپارتمان مختلط از آزاب

Mixtape Apartment ، اسپانیا ، توسط آزاب

استودیوی معماری آزاب به این آپارتمان در بیلبائو اسپانیا به روز رسانی کرد تا عناصر موجود در خانه ، از جمله کف چوبی و قاب پنجره آن را تکمیل کند.

در آشپزخانه ، کف هرنگس با ترکیبی از کاشی های رنگ متفاوت احساس سرگرم کننده ای داشت.

برخی از کاشی ها نارنجی هلویی یا سبز مایل به زرد هستند ، در حالی که برخی دیگر قرمز آلبالویی هستند ، به نشانه راه پله های عمومی در مرکز بلوک آپارتمان.

درباره Mixtape Apartment بیشتر بدانید


MD آپارتمان توسط سرانش

MD آپارتمان ، هند ، توسط Sāransh

اتاق خواب این آپارتمان در احمدآباد هند دارای کف کاشی طرح دار به رنگ آبی تیره و فیروزه ای با جزئیات نارنجی است.

کاشی ها تکمیل کننده چوب ساج قهوه ای تیره ای هستند که در سرتاسر تخت استفاده می شود و همراه با یک در ورودی قوسی ، به تعیین محدوده خواب این آپارتمان استودیویی کمک می کند.

READ  مواد طبیعی چای فروشی Desinchá را در سائوپائولو توسط SuperLimão پر می کند

درباره MD Apartment بیشتر بدانید


آپارتمان Vallirana 47 توسط Vora

Vallirana 47 ، اسپانیا ، توسط Vora

استودیوی معماری Vora این آپارتمان را در بارسلونا با چیدمان دیوارها برای برجسته کردن کاشی های طرح دار اصلی آن بازسازی کرد.

دیوارها و سقف های اطراف به رنگ سفید رنگ آمیزی شده اند تا توجه را از کفپوش جلب نکنند. در فضای آشپزخانه ، کاشی های طرح دار جدید اضافه شده تا یک اسپلش بک با الگوی گرافیکی بازیگوش ایجاد شود.

درباره Vallirana 47 بیشتر بدانید


Casa AB در بارسلونا

Casa AB ، اسپانیا ، توسط Built Architecture

کاشی های معرق اصلی کف این آپارتمان قرن نوزدهمی بارسلونا را تزئین می کند ، که توسط استودیوی محلی Built Architecture بازسازی شده است.

کاشی ها در اتاق خواب و حمام و راهرو آپارتمان مدرنیستی استفاده شده اند و به هر اتاق احساس متفاوتی می بخشند.

درباره Casa AB بیشتر بدانید


کارر آوینیو در بارسلونا

Carrer Avinyo 34 ، اسپانیا ، توسط David Kohn Architects

استودیوی لندن David Kohn Architects هنگام طراحی کف این آپارتمان اسپانیایی به دنبال یک جلوه گرافیکی مدرن بود.

کاشی های تزئینی کف از 25 طرح مختلف تشکیل شده و به تدریج تغییر رنگ می دهند ، کاشی های سبز در دو اتاق خواب و کاشی های قرمز آشپزخانه را قاب کرده اند.

درباره Carrer Avinyo 34 بیشتر بدانید


حیاط بیرونی هتل The Chloe در نیواورلئان

هتل Chloe ، ایالات متحده ، توسط سارا روفین کاستلو

این هتل نیواورلئان دارای کاشی کاری اصلی ، از جمله ایوانی با کاشی های سال 1861 است. رنگهای زرد کم رنگ و آبی روشن کاشی ها در مقابل سبزی اطراف گیاهان و ستون های رنگ سبز تیره ایوان است.

READ  اقامتگاه Azabu در توکیو به طراحی مدرن اواسط قرن اشاره دارد

کف طرح دار فضای بیرون را زنده می کند و همچنین یک راه حل مقاوم برای مناطق پر رفت و آمد است.

درباره هتل Chloe بیشتر بدانید


Casa Nido توسط PK Arquitectos

کاسا نیدو ، آرژانتین ، توسط PK Arquitectos

این خانه هنری دکو در بوینس آیرس ، آرژانتین ، توسط PK Arquitectos تمدید شد ، که کاشی نارنجی تزئینی خود را برای نشان دادن تاریخچه خانه حفظ کرد.

کف کاشی کاری شده در امتداد ورودی خانه است و احساس گرم و دلپذیری را به فضا می بخشد.

درباره Casa Nido بیشتر بدانید


این جدیدترین سری از کتابهای ما است که از آرشیو تصویری دزین الهام گرفته شده است. برای الهام بیشتر به بوک بوک های قبلی که میزانسن ، آشپزخانه U شکل و اتاق نشیمن آرام را نشان می دهند ، مراجعه کنید.

دیدگاهتان را بنویسید