برای آخرین لک بوک خود ، ما 10 خانه با صندلی های پنجره ای آرام را جمع آوری کرده ایم که صاحبان آن می توانند گردش جهان را تماشا کنند.


از افزودن راه حل های هوشمند برای ذخیره سازی تا ایجاد صندلی های اضافی در یک اتاق ، صندلی های پنجره در این ده پروژه نه تنها به خانه گوشه ای آرام می دهد که از آن منظره را تحسین می کند ، بلکه یک عملکرد صرفه جویی در فضا را نیز انجام می دهد.

بسیاری از مواد ساخته شده از بتن ، چوب زغال سنگ و تخته سه لا ، با کوسن و بالش پوشانده شده اند تا به سرعت مبل یا تخت خواب اضافی ایجاد کنند.

این آخرین نسخه از سری Dezeen Lookbooks است که الهام بخش بصری برای طراحان و علاقه مندان به طراحی است. دفترچه های نگاه قبلی شامل حمام های مرمری ، فضای داخلی تخته سه لا شیک و فضای داخلی مدرن اواسط قرن است.


خانه سوخته توسط معماران ویل گمبل و اسمیت و باتلر شبیه یک چایخانه ژاپنی است

خانه سوخته ، انگلستان ، توسط معماران ویل گمبل

بر اساس نام خود ، فرمت خانه سوخته توسط معماران Will Gamble دارای صندلی پنجره ای با چوب سیاه است. این بنا برای اشاره به معماری ژاپنی طراحی شده است ، که اغلب از زغال سنگ برای درمان چوب استفاده می کند.

پنجره های مشکی با قاب فولادی با صندلی سوخته مطابقت دارد ، در حالی که یک صندلی چوبی چوبی از اواسط قرن مدرن جلوه ای تزئینی و ارگانیک به اتاق می بخشد.

درباره خانه سوخته بیشتر بدانید


اقامت وایومینگ ، ایالات متحده ، توسط معماران CLB

READ  Oskar Kohnen دفتر لندن را با مبلمان مدرن اواسط قرن پر کرده است

این خانه در دامنه رشته کوه Teton در وایومینگ توسط CLB Architects به عنوان “سکویی آرام در میان درختان” توصیف شده است.

صندلی پنجره ای چوبی داخلی چشم اندازی از چشم انداز جنگلی ناهموار و قفسه کتاب مجاور گزینه های زیادی را برای یک جلسه آرام خواندن ارائه می دهد.

درباره اقامت وایومینگ بیشتر بدانید


خانه 1960 ، بلژیک ، توسط Graux & Baeyens

یک پایه بتونی اطلاعات کمی در مورد فضای داخلی این کلبه در بلژیک توسط Graux & Baeyens ایجاد می کند ، که استودیو آن را به عنوان خانه ای خانوادگی برای یکی از بنیانگذاران استودیو طراحی کرده است.

پوست حیوانات در بالای بتن صاف قرار داده شده است تا صندلی پنجره ای راحت تری ایجاد شود که صاحبان آن می توانند بنشینند و به حومه اطراف خود نگاه کنند.

درباره کلبه دهه 1960 بیشتر بدانید


لندابورو لبه توسط جوردی هیدالگو تانه

فرمت Landaburu Borda ، اسپانیا ، توسط Jordi Hidalgo Tané

این امتداد چشمگیر بتنی زیرزمینی به یک ساختمان سنگی اسپانیایی دارای پنجره های بلند و طولانی است که مردم می توانند از داخل “غار” به بیرون نگاه کنند.

در آشپزخانه ، پنجره با یک آستانه بتنی عمیق که با گیاهان گلدانی پوشانده شده است و به عنوان یک منطقه نشیمن عمل می کند ، کامل شده است.

درباره این افزونه بیشتر بدانید


دارکوب های معمار Strom

دارکوب ها ، انگلستان ، توسط معماران Ström

یک صندلی پنجره ای بتنی زیبا یک گوشه مطالعه در این خانه تعطیلات چوبی و شیشه ای در نیو فارست انگلستان ایجاد می کند ، که به منظور ایجاد ارتباط قوی بین فضای داخلی و فضاهای دیدنی بیرونی آن طراحی شده است.

کوسن هایی با رنگ سفلی در صندلی پنجره با کف کاشی کاری شده ، در حالی که بالشی با طرح جوزف فرانک جلوه ای غریب به فضای نشیمن مینیمالیستی می بخشد.

READ  10 آشپزخانه مدرن مشکی که شما را به سمت تاریکی وسوسه می کند

درباره دارکوب ها بیشتر بدانید


خانه R/جعبه پنهان توسط نیلسون Pflugfelder

خانه R ، انگلستان ، توسط Nilsson Pflugfelder

استودیو نیلسون Pflugfelder این خانه پیش ساخته کمبریج را با پنجره هایی طراحی کرده است که با احتیاط قرار گرفته اند تا از ویژگی های همسایگان جلوگیری شود.

در آشپزخانه و فضای غذاخوری آن ، یک پنجره بزرگ با یک صندلی عمیق تقریباً آنقدر بزرگ است که می تواند دو نفر را در خود جای دهد و چشم اندازی به سمت باغی با دیوارهای پر از گیاهان گلدانی دارد.

درباره House R بیشتر بدانید


Raft Loft توسط Dash Marshall

خانه Tribeca ، ایالات متحده ، توسط داش مارشال

دو آپارتمان تک طبقه برای این پروژه در منطقه Tribeca نیویورک به یک خانه بزرگ خانوادگی تبدیل شد که دارای چوب تیره و گیاهان سبز زیادی است.

در گوشه ای آرام در اتاق نشیمن ، یک صندلی پنجره چوبی هم به عنوان قفسه ای برای گیاهان و هم یک گوشه کوچک برای مطالعه عمل می کند.

درباره خانه Tribeca بیشتر بدانید


Birkedal با معماری تعطیلات

بیرکدال ، دانمارک ، اثر یان هنریک یانسن

یک پرتاب کرکی مجلل و پارچه های کتان طبیعی این صندلی پنجره ای گرد را در یک خانه تعطیلات پوشیده از چوب در جزیره مون دانمارک آراسته است.

کف پوشیده از سنگریزه های جمع آوری شده از ساحل مجاور است ، که در ترکیب با روکش سفید رنگ و چشم انداز حومه دانمارک ، به هدف معمار کمک می کند تا بازدیدکنندگان را به محیط روستایی خود نزدیک کند.

درباره بیرکدال بیشتر بدانید


Nook House ، انگلستان ، توسط معماران Mustard

یک صندلی پنجره ای بتنی این آشپزخانه را در خانه ای در لندن که توسط معماران Mustard بازسازی شده تزئین می کند. در زیر نیمکت نشیمن غیررسمی ، انبار در کشوهای چوبی پنهان شده است.

READ  Buster + Punch حمام ها را به نمایشگر خانه تبدیل می کند

در فضای گوشه ، که تا سطح کار گسترش می یابد ، مجموعه ای از کتابهای آشپزی قرار داده شده است که مواد مناسب برای خواندن آشپزخانه را ایجاد می کند.

درباره Nook House بیشتر بدانید


آپارتمان برای Přemek توسط Atelier 111 Architects

آپارتمان پراگ ، جمهوری چک ، توسط Atelier 111 Architekti

قفسه های چوبی داخلی و یک تخت خواب راحت به این پنجره در اتاق نشیمن پراگ اضافه شده است. صندلی پنجره به طور موثر به عنوان یک مبل عمل می کند ، در حالی که قفسه های کتاب اطراف یک فضای بسته و دنج ایجاد می کنند.

از تخته سه لا توس برای ایجاد انبار در اطراف پنجره های موجود استفاده شد. در زیر مبل ، فضای بیشتری را در کشوهای چوبی پیدا می کنید.

درباره پراگ آپارتمان بیشتر بدانید


این جدیدترین سری از کتابهای ما است که از آرشیو تصویری دزین الهام گرفته شده است. برای الهام بیشتر به بوک بوک های قبلی که کتابخانه های خانگی ، فضای داخلی تخته سه لا و حمام های مرمری را نشان می دهند مراجعه کنید.

دیدگاهتان را بنویسید