با شروع بازگشت افراد به محل کار ، ممکن است نیاز به فضای کاری پس از همه گیری احساس جذابیت بیشتری برای جلب مجدد کارگران باشد. ده نمونه موجود در این دفترچه نگاه دفاتر را نشان می دهد که در آن از گیاهان برای ایجاد فضای داخلی دوستانه و پذیرا استفاده شده است.


افزودن گیاهان سبز و حتی درختان به فضای داخلی اداری می تواند به آنها کمک کند تا آرامش بیشتری داشته باشند و مانند محل کار برای کار کمتر احساس کنند ، همانطور که این ده پروژه نشان می دهد.

این آخرین اطلاعات سری Dezeen Lookbooks است که الهام بصری برای خانه است. موارد قبلی شامل میزانسن ، فضای زندگی با فضای داخلی سفید و اتاقهای نشیمن Scandi است.


فضایی ، کانادا ، توسط Ivy Studio

نعنا و شرابی رنگ غالب در این فضای همکاری مونترال است. گیاهان در تمام فضای مینیمالیستی به طور استراتژیک کاشته شده اند و یک کنتراست آرام سبز تیره را در برابر رنگ های قرمز عمیق ایجاد کرده اند.

در قسمت پذیرایی ، یک دیوار آجری شیشه ای مسدود به عنوان یک زمینه تمیز برای گیاهانی مانند گیاهان مار (Dracaena trifasciata) و dracaenas راه راه (Dracaena fragrans) عمل می کند.

درباره فضایی بیشتر بدانید ›


دفتر ، هلند ، توسط Beyond Space

استودیوی طراحی Beyond Space برای طراحی این دفتر داخلی انعطاف پذیر در آمستردام از یک سیستم شبکه رنگارنگ استفاده کرده است ، که همچنین دارای چندین گیاه بزرگ گلدان است که هندسه های دقیق داخلی را زنده می کند.

پیچک شیطان بزرگ (Epipremnum aureum) و سایر گیاهان کوهنوردی بیشترین استفاده را از شبکه می کنند و از پرتوهای فضایی که به طور همزمان سختگیرانه و بازیگوش طراحی شده است بالا و پایین می روند.

READ  رنگها در آپارتمان آتن توسط معماران Point Supreme تعریف می شوند

درباره این دفتر بیشتر بدانید ›


Second Home London Fields توسط Cano Lasso طراحی شده است

خانه دوم ، انگلستان ، توسط Cano Lasso

رنگ نارنگی آفتابی کف شاخه لندن فیلدز از خانه دوم در مقابل مجموعه گیاهان نشسته بر روی تختی از خزه نرم یا آویزان از سقف در مرکز اتاق قرار دارد.

طراحان Cano Lasso میزهای پیچ در پیچ سفید رنگی را که با پارتیشن های موج دار کم احاطه شده اند ایجاد کردند تا فضایی آرام و متمرکز ایجاد کنند. پانل های چوب پنبه ای که از سقف آویزان شده اند ، به صوت کمک می کنند و همراه با گیاهان ، احساس ارگانیک تری به اتاق می بخشند.

درباره خانه دوم بیشتر بدانید ›


تراس کوجیماچی توسط نندو در توکیو ، ژاپن

تراس کوجیماچی ، ژاپن ، توسط Nendo

استودیوی ژاپنی Nendo این بلوک اداری 11 طبقه را با بالکن های پر از گیاه طراحی کرده است تا “به بیرون اجازه ورود دهد”. کارمندان دفتر می توانند از بالکن هایی که به صورت غلافهایی با چوب ساخته شده اند ، پر از گیاهان بزرگ و درختان کوچک ، لذت ببرند.

در سه طبقه بالا ، بالکن ها برای ایجاد “جنگل آسمان” در یک راستا قرار گرفته اند که در آن مردم می توانند از یک مخفیگاه آرام برخوردار شوند.

درباره تراس کوجیماچی اطلاعات بیشتری کسب کنید ›


فضای داخلی دفتر Synchroon که توسط Space Encounters طراحی شده است

Synchroon ، هلند ، توسط Space Encounters

به یک سازنده املاک در اوترخت ، هلند ، فضای داخلی اداری شبیه جنگل داده شد که توسط استودیوی معماری Space Encounters طراحی شده است.

گیاهان گرمسیری از جمله نخل های عصای طلایی (Dypsis lutescens) در تمام قسمت های دفتر در دیواره های پارتیشن کاشته شده اند تا به جای فضای دفتری و اداری سنتی ، پارتیشن های برگ دار ایجاد کنند. دیوارها با کاشی سفید و تمیز به شکل شبکه ای پوشانده شده اند و یک تضاد متقارن با فضای وحشی ایجاد می کنند.

READ  17 کار DIY فوق العاده جالب و هک IKEA که خانه شما را فوق العاده خاص می کند (همه سطوح خوش آمدید)

درباره Synchroon بیشتر بدانید ›


Second Home Lisboa توسط SelgasCano

خانه دوم ، پرتغال ، توسط SelgasCano

قدیمی ترین بازار مواد غذایی لیسبون به یک فضای کار برای خانه دوم در پرتغال تبدیل شد ، که با فراوانی گیاهان و درختان گلدان چیزی از جنبه بازار را حفظ کرده است – بیش از 1000 مورد به فضا اضافه شده است.

فضای کار همچنین با داشتن سیستم گرمایشی و سرمایشی تابشی که بطور مناسب بر روی گلخانه ها بنا شده بود ، به عنوان یکی از سبزترین ساختمانهای اروپا طراحی شد.

درباره خانه دوم بیشتر بدانید ›


ویزور ، روسیه ، توسط استودیو 11

این دفتر در مینسک که برای شرکت بازی سازی Vizor طراحی شده است ، برای ایجاد فضای داخلی مدرن تر که به گذشته اشاره می کند ، معماری موجود در دوران اتحاد جماهیر شوروی را در منطقه تفسیر مجدد کرد.

دیوارها و سقف ها با رنگ قرمز پررنگ رنگ آمیزی شده اند ، که باعث می شود سبز گیاهان معلق که فضا را تزئین می کنند ، از جمله سرخس آویز شمشیر (Nephrolepis exaltata.)

درباره ویزور بیشتر بدانید ›


دفتر Lenne توسط معماران KAMP

دفتر Lenne ، استونی ، توسط معماران KAMP

KAMP Arhitektid یک فضای اداری در داخل یک کارخانه سابق در استونی ایجاد کرده است که دارای درختان مصنوعی به طول پنج متر و اتاق های چوبی زاویه دار است ، برای یک فضای کاری که مانند “جنگل تابستانی روشن” احساس می شود.

درختان ، از جمله توس ، از تنه درختان واقعی و برگها و شاخه های مصنوعی ساخته شده اند. یان اسکولیموفسکی معمار گفت: “یک هفته پس از ساخت درختان ، یک شاخه کوچک واقعاً تازه و برگهای کوچک روی یکی از تنه ها شروع به رشد کرد ، گویی که این امر باعث سردرگمی بازدید کنندگان می شود.”

READ  The Link Up: بادگیر زیبای Em's Vacation، کیف مسافرتی کامل رایان، و دو کتاب که زندگی ما را بهتر می کنند

درباره دفتر لن بیشتر بدانید ›


دفتر Siersima Interiur ، هلند ، توسط Beyond Space

این دفتر و نمایشگاه برای یک استودیوی پارچه در آمستردام فقط یک کیلومتر پارچه روی آن پراکنده نشده است ، همچنین با گیاهان بزرگی مانند انجیر برگچه نی (Ficus lyrata) و درختان چتر کوتوله (Schefflera arboricola) پر شده است.

پارچه دیافان با عبور از فضای کمتری فیلتر می شود و فضای نیمه سایه ای برای گیاهان و فضای آرام و آرام ایجاد می کند.

درباره دفتر Siersima Interiur بیشتر بدانید ›


دفتر سفینه فضایی اسکاندیناوی برای Bakken & Bæck ، طراحی شده توسط Kvistad

دفتر Bakken & Bæck ، نروژ ، توسط Kvistad

فضای داخلی دفاتر برای احساس دلبستگی بیشتر نیازی نیست که کاملاً در گیاهان پوشانده شود – در این دفتر در اسلو ، نروژ ، فضای کار تونال با گیاهان گلدان استراتژیک قرار داده شده است.

در یک گوشه دایره ای کاری که با پارچه نرم و قرمز پوشانده شده است ، گیاهان از جمله گیاهان آبدار ، گل مینای نواری (Calathea sanderiana) و گل مایع (Coleus solenostenom) از نور پنجره بزرگ استفاده می کنند. گلدان های سفالی آنها با رنگ قرمز گرم اتاق اطراف مطابقت دارد.

درباره دفتر Bakken & Bæck بیشتر بدانید ›


این آخرین خلاصه سری Dezeen Lookbooks است که الهام بصری برای خانه است. موارد قبلی شامل میزانسن ، فضای زندگی با فضای داخلی سفید و اتاقهای نشیمن Scandi است.

دیدگاهتان را بنویسید