یک مرکز جامعه LGBT + که جمعیت بی نظیر سیاتل را تأمین می کند و یک مرکز صلح در حمص سوریه ، در آخرین نمایش مدرسه دزین توسط دانش آموزان مدرسه هنرهای تجسمی گنجانده شده است.


همچنین یک مرکز تخمیر شامل دنیای میکرو فلورا و ارتباط آن با رفاه ما و طراحی یک کتابفروشی جدید در چین است که با اصول بیوفیلک با معماری سنتی چینی ازدواج می کند.


مدرسه: دانشکده هنرهای تجسمی ، طراحی داخلی BFA: محیط های ساخته شده
دوره های آموزشی: پایان نامه ارشد
مدرسین:
آنتونی لی و گیتا ناندان

بیانیه مدرسه:

پایان نامه ارشد طراحی داخلی سال در دانشکده هنرهای تجسمی طراحی داخلی: بخش محیط های ساخته شده اوج یک سال اکتشاف خودگردان است. هر دانش آموز یک پروژه استفاده مجدد تطبیقی ​​را از انتخاب سایت از طریق توسعه مفهوم ، طراحی داخلی ، برنامه نویسی و مبلمان طراحی و توسعه داده است.

“هر پروژه منحصر به فرد است و مسائل دنیای واقعی مانند محل اقامت در مدرسه بندرگاه در جزیره فرمانداران و مرکز فیلسوفان در حمص سوریه را حل و فصل می کند.”


نمایش مدرسه هنرهای تجسمی

دهکده Oryzae توسط پارک Chloe Hyun Jung

“تخمیر یک فرآیند متابولیکی است که قابل درک نیست و انسان هزاران سال از آن استقبال می کند. این ماده مسئول طیف گسترده ای از مواد مصرفی ما از جمله آبجو ، ماست ، کیمچی و پنی سیلین است. در این پروژه ، دهکده Oryzae یک مرکز تخمیر است که به بررسی دنیای میکرو فلورا و ارتباط آن با سلامتی و سلامتی ما.

“این مزرعه از مزارع ، مغازه ها ، اقامتگاهها و مناطق مختلف کارگاههای جذاب تشکیل شده است. کارشناسان و صنعتگران تخمیر مرکز را برای ایجاد محیطی برای آموزش ، یادگیری ، به اشتراک گذاری در هنگام ایجاد محصولات با استفاده از تخمیر هدایت می کنند.

“دهکده Oryzae قصد دارد با تشویق جستجوی غذا ، رشد ، تحقیق و یادگیری در مورد فرآیندهای میکروبی ، جوامع محلی را احیا کند – به مردم در دستیابی به زندگی سالم و سلامتی کمک می کند.”

دانشجو: پارک کلوئی هیون جونگ
دوره:
پایان نامه ارشد
پست الکترونیک:
chloehyun021@gmail.com


نمایش مدرسه هنرهای تجسمی

اقامتگاه بندر توسط آیریس جون هونگ لین

“دانش آموز دبیرستانی در مدرسه هاربر برنده جایزه نیویورک اغلب به معنای تحمل مسافرتهای بسیار طولانی از گوشه و کنار پنج منطقه است. واقع در جزیره فرمانداران ، تنها با کشتی قابل دسترسی است. هاربر رزیدنس خوابگاه دانشجویی برای این دانشجویان پیش دانشگاهی اختصاص داده شده به مطالعات دریایی ، تحقیقات و مشاغل.

READ  DG Arquitecto مداخلات حداقلی را به آپارتمان تاریخی والنسیا اضافه می کند

“در این پروژه ، Harbour Residence قصد دارد چیزی فراتر از یک مکان برای زندگی باشد – این ادامه فرهنگ دریایی مدرسه خواهد بود. دانش آموزان قادر به زندگی ، معاشرت ، یادگیری ، کار در محل اقامت – تبدیل شدن به یک مرکز برای انجمن مدرسه هاربر. “

دانشجو: آیریس جون هونگ لین
دوره:
پایان نامه ارشد
پست الکترونیک:
jlin28@sva.edu


نمایش مدرسه هنرهای تجسمی

Cove توسط استلا هانبیول سوک

“بیماری همه گیر ما را مجبور به بازنگری در سفر کرده است. ساکنان شهری با دسترسی محدود به محیط های طبیعی قادر به طی مسافت طولانی برای ارتباط با طبیعت نیستند. سفرهای محلی ممکن است عادی جدید در چشم انداز گردشگری پس از همه گیری باشد.

“Cove یک مرکز سلامتی و فعالیت است که مکانی آرام و آرام را در محیطی طبیعی و در فاصله نسبتاً کوتاهی از مراکز عمده شهری کره جنوبی فراهم می کند. این مرکز برای افراد طراحی شده است تا زندگی روزمره خود را از برق بکشند و دوباره تنظیم کنند ، هم از نظر ذهنی و هم سلامتی جسمی از طریق درگیری حسی زیاد در محیطی که به طبیعت متصل می شود. “

دانشجو: استلا هانبیول سوک
دوره:
پایان نامه ارشد
پست الکترونیک:
st3lla.id@gmail.com


نمایش مدرسه هنرهای تجسمی

کتاب زنده از دیفان یانگ

“کتابهای زنده (Alive Books) یک طرح جدید کتابفروشی در چین است. چیزی فراتر از مکانی برای خرید کتاب ، مکانی برای گردهمایی افراد برای یادگیری ، برقراری ارتباط و تبادل نظر است.

Alive Books با ازدواج با اصول بیوفیلک با معماری سنتی چینی ، قصد دارد به آینده خرده فروشان کتاب تبدیل شود که در کنار هم زندگی می کنند و از فضای فروش آنلاین کتاب زنده می مانند.

دانشجو: دیفان یانگ
دوره:
پایان نامه ارشد
پست الکترونیک:
yang_difan@163.com


نمایش مدرسه هنرهای تجسمی

شفق قطبی اثر رامی ییکسوان چن

“شفق قطبی هتلی است که برای به حداکثر رساندن تجارب شفق قطبی ، که به آن چراغهای شمالی نیز گفته می شود ، طراحی شده است. شفق قطبی در نتیجه اختلالات مغناطیسی ناشی از بادهای خورشیدی ایجاد می شود – و در نتیجه نمایشهای اخروی جوی با رنگ و پیچیدگی های مختلف نمایش می یابد.

“هتل شفق قطبی واقع در استان روسیه ، در دایره قطب شمال با آب و هوای نسبتاً معتدل واقع شده است (به دلیل عبور جریانهای اقیانوس گرم از این شهر ساحلی).

“به دلیل موقعیت شدید شمالی ، بازدید کنندگان می توانند” شبهای قطبی “را تجربه کنند – وقتی آسمان شب بیش از 24 ساعت گسترش می یابد – به آنها دسترسی بی نظیر به دیدن شفق قطبی را می دهد. طراحی هتل بر روی به حداکثر رساندن زیبایی این پدیده جوی در حالی که بازدید کنندگان را به طبیعت متصل می کند. “

READ  خانه ای مدرن که در زمین ویران شده از آتش سوزی دره سونوما ساخته شده است

دانشجو: رامی ییکسوان چن
دوره:
پایان نامه ارشد
پست الکترونیک:
ychencyx@gmail.com


نمایش مدرسه هنرهای تجسمی

Queer Community Centre توسط پارک Yearin ‘Rin’

“کویر” مرکز جدید LGBTQ + در سیاتل بزرگ است. کویر واقع در مجاورت دانشگاه واشنگتن ، از جمعیت آسیب پذیر LGBTQ + برخوردار بوده و ارزشهای اصلی تنوع ، فراگیری و آزادی هویت را منعکس می کند.

“جامعه LGBTQ + به طور مداوم تحت فشار و حمله به مکانی برای جمع آوری ، رشد ، سازماندهی ، حمایت ، بهبود ، دفاع و تجلیل از تجارب و هویت های عجیب و غریب احتیاج دارد. اکنون ، بیش از هر زمان دیگر ، با ترور افراد ترنس ، و قانونی بودن ازدواج همجنسگرایان از س questionال پرسیده شده ، کویر یک مرکز استقبال و باز برای کل جامعه سیاتل خواهد بود. “

دانشجو: پارک Yearin ‘Rin’
دوره:
پایان نامه ارشد
پست الکترونیک:
rinparkinterior@gmail.com


نمایش مدرسه هنرهای تجسمی

مرکز فلسفه بیت الکول توسط فواد خزام

“بیت الكول (خانه همه) یك مركز فلسفه و صلح در حمص سوریه است كه قصد دارد با به چالش كشیدن اعتقادات از طریق بحث و تجزیه و تحلیل مفهومی ، نقشی اساسی در بهبود جامعه تقسیم شده داشته باشد. پس از جنگ ده ساله مردم سوریه ، بیت الكول به مردم حمص فرصتی می دهند تا از طریق بحث فلسفی گوش دهند و نظرات یکدیگر را به اشتراک بگذارند.

“برای قرن ها ، حمص مهدی برای آموزش فلسفی و زادگاه بسیاری از فیلسوفان تاریخی بود که امروز به جهان کمک کردند. بیت الکول با کشف دوباره” جهان ایده ها “قصد دارد به بازسازی وحدت و اشتراک فرهنگی در میان مردم سوریه. “

دانشجو: فواد خزام
دوره:
پایان نامه ارشد
پست الکترونیک:
fkhazam@sva.edu


نمایش مدرسه هنرهای تجسمی

ایستگاه Al توسط Eason Yixuan Du

“Al-station یک جامعه کار و زندگی است که به دانش آموزان هنرستان متصل است که با استودیوهای هنری با فضای زندگی ازدواج می کنند. دانش آموزان از موسسات هنری منطقه شهر نیویورک (NYC) می توانند از Al-station به عنوان محلی برای زندگی ، تحصیل ، کار کردن ، خلق کردن ، نمایش دادن ، بازی کردن و جمع شدن.

“این فضا به عنوان کانونی برای دانشجویان خلاق دانشگاه خدمت خواهد کرد – پرورش هنرمندان و طراحان بعدی که برای ادامه رشد و نشاط نیویورک بسیار مهم هستند.”

دانشجو: Eason Yixuan Du
دوره:
پایان نامه ارشد
پست الکترونیک:
easondu09@gmail.com

READ  The Link Up: The Bath Robe Em به دوستانش هدیه می دهد، ماسک صورت آبرسان 2 دلاری که آرلین دوست دارد، و دو خط جدید بسیار جذاب که به تازگی حذف شده اند.

نمایش کمون اجتماعی توسط مدرسه یانگکای لین

کمون اجتماعی توسط یانگکای لین

“طی 30 سال گذشته ، دولت چین برنامه کاهش فقر را ایجاد کرده است که میلیون ها خانواده پراکنده را که در مناطق روستایی زندگی می کنند ، جابجا کرده و آنها را به شهرها نزدیک می کند تا خدمات اجتماعی مانند مراقبت های بهداشتی و آموزشی را ارائه دهند. این باعث شد هزاران روستا در سراسر چین خالی شدن ، ایجاد منظره ای از مکانهای فراموش شده. بسیاری از این روستاهای متروکه – قدمت هزاران ساله – باید حفظ شوند ، دوباره تصور شوند و دوباره مورد استفاده قرار گیرند.

“کمون اجتماعی یک پروژه طراحی آزمایشی است که بر استفاده مجدد تطبیقی ​​از این مکانهای فراموش شده متمرکز است: تبدیل ساختمانهای مسکونی در اصل به مجموعه ای از ساختمانهای عمومی که خصوصیات منحصر به فرد دهکده و جامعه محلی را جشن می گیرند.

“از طریق مخلوطی از حفاظت و طراحی مدرن ، کمون اجتماعی روح تازه ای به این ساختارهای کم مصرف می بخشد و به الگویی برای بازسازی مناطق روستایی در سراسر چین تبدیل می شود.”

دانشجو: یانگکای لین
دوره:
پایان نامه ارشد
پست الکترونیک:
ykstv21@gmail.com


نمایش مدرسه هنرهای تجسمی

نوح توسط اکو تیانژوان ژنگ

“Covid-19 جهان را تغییر داده است. تصور می شود ووهان چین – با بیش از 10 میلیون نفر جمعیت – کانون ویروس باشد. با گسترش ویروس خود تحت کنترل سریع ، ووهان در موقعیتی است که می تواند به مرکزی برای ویروس تبدیل شود. مطالعات – برای کمک به جلوگیری از چنین اپیدمی در آینده.

“نوح یک موسسه ویروس شناسی در ووهان است. واقع در یک کارخانه متروکه ، بازسازی گسترده آن را به یک مرکز تحقیقاتی با تکنولوژی پیشرفته ، منحصر به فرد و پیشرفته تبدیل خواهد کرد. نوآ با ترکیب عناصر و اصول زیست دوستانه ، محیطی که علم و طبیعت به هم می پیوندند ، ایجاد آزمایشگاه و مرکز علمی برای قرن 21 “.

دانشجو: اکو تیانژوان ژنگ
دوره: پایان نامه ارشد
پست الکترونیک:
zhengtianyuan99@gmail.com


محتوای مشارکت

این نمایش مدرسه همکاری بین Dezeen و دانشکده هنرهای تجسمی است. درباره مطالب مشارکت Dezeen در اینجا بیشتر بدانید.

دیدگاهتان را بنویسید