از خانه‌ای وحشیانه واقع در جنگل کاج گرفته تا استراحتگاه ساحلی آخر هفته با استخر روی پشت‌بام، جدیدترین لوک‌بوک ما دارای 10 خانه تعطیلات در سراسر مکزیک است.

در حالی که به خاطر رنگ‌های اغلب پر جنب و جوش خود شناخته می‌شود، فضاهای داخلی مکزیکی نمونه‌های بسیاری از طرح‌های بی‌صدا را نیز شامل می‌شود. این رنگ های خاکی اغلب با استفاده از مواد طبیعی و محلی مانند چوب و سنگ ایجاد می شوند.

خانه های تعطیلات در سراسر کشور واقع شده است که دارای چشم اندازهای متنوعی است و به خاطر مقاصد فرار معروف است. در اینجا 10 خانه تعطیلات مکزیکی آورده شده است که پالت های رنگی متمایز را با تجملات به سبک فرار ترکیب می کنند.

این جدیدترین نسخه از مجموعه لوک‌بوک‌های ما است که از آرشیو Dezeen الهام می‌گیرد. برای الهام بیشتر، به لوک‌بوک‌های قبلی با مبلمان فلزی، گوشه‌های صبحانه و فضاهای نشیمن با تاب نگاه کنید.


کاناپه توکار در خانه بتنیکاناپه توکار در خانه بتنی
بالا و بالاتر: عکس های روری گاردینر

خانه آلفرز، آلفرز، اثر لودویگ گادفروی

این خانه برای تعطیلات، یک خانه وحشیانه است که با بتن تخته‌ای پوشیده شده و در جنگلی کاج در منطقه آلفرز این کشور واقع شده است.

معمار فرانسوی لودویگ گودفروی که ساکن مکزیکو سیتی است، یک گودال مکالمه را به محوطه نشیمن کلیسای جامع اضافه کرد که دارای یک شومینه دوک بلند است.

درباره Casa Alférez بیشتر بدانید ›


خانه گاردنیاخانه گاردنیا
عکس از LGM Studio

خانه تعطیلات، San Simón El Alto، توسط Estudio Atemporal

دفتر معماری محلی «استودیو اتمپورال» یک استراحتگاه آخر هفته را در روستای سن سیمون ال آلتو با سقف شیروانی بزرگ طراحی کرد.

در داخل، استودیو یک دیوار آجری در فضای نشیمن زاویه‌دار و با پلان باز ایجاد کرد که با لهجه‌های چوبی و بتونی تعریف شده بود. درهای شیشه ای سخاوتمندانه به یک پاسیو سرپوشیده در فضای باز منتهی می شود.

READ  ZERO10 + Crosby Studios پاپ آپ AR را با لباس دیجیتال راه اندازی کرد

درباره این خانه تعطیلات بیشتر بدانید ›


ویلا کاواویلا کاوا
عکس از سزار بژار

ویلا کاوا، تولوم، توسط Espacio 18 Arquitectura

رنگ‌ها و بافت‌های خنثی این خانه را در تولوم تعریف می‌کنند که با سنوت‌ها – گودال‌ها و غارهای آهکی غرق‌شده باستانی که در سراسر شبه‌جزیره یوکاتان مکزیک یافت شده‌اند، مشخص شده است.

Espacio 18 Arquitectura یک پنجره دایره‌ای را در یکی از سقف‌های خانه حک کرده است که یک استخر روی پشت بام را نشان می‌دهد. نور آبی رنگ از دهانه عبور می کند و بر فضای غارنشین تاکید می کند.

درباره ویلا کاوا بیشتر بدانید ›


طراحی داخلی توسط Gala Sánchez-Reneroطراحی داخلی توسط Gala Sánchez-Renero
عکس از دیگو پادیلا

La Extraviada، Mazunte، توسط Em-Estudio

شرکت معماری Em-Estudio یک جفت حجم مسکونی بتنی را به پایین یک تپه سنگی مشرف به شهر ساحلی Mazunte، Oaxaca پایین آورد.

این خانه تعطیلات که La Extraviada نامیده می‌شود، شامل آشپزخانه و فضای ناهارخوری متنوع است که با کرکره‌های چوبی از کف تا سقف که به تراس با استخر باز می‌شود، احاطه شده است.

مواد منطقه‌ای، از جمله چوب گواپینول و سنگ محلی به‌دست‌آمده از معادن نزدیک، در سراسر پروژه با رنگ خاکی به چشم می‌خورد.

درباره La Extraviada بیشتر بدانید ›


سالن استراحت با مبل قرمز، Casa Tres Arboles در Valle de Bravo توسط Direccionسالن استراحت با مبل قرمز، Casa Tres Arboles در Valle de Bravo توسط Direccion
عکس از فابیان مارتینز

خانه سه درختی، وله دو براوو، توسط Direction

استودیوی معماری «Direccion» هنگام بازسازی این خلوت آخر هفته در واله دو براوو، نشانه هایی از پناهگاه های «رهبانی» گرفته است.

فضای نشیمن با پلان باز شامل تیرهای سقفی چوبی با رنگ گرم است که در مقابل دیوارهای تیره رنگ متضاد است. یک مبل قرمز ملایم، رنگ نادری را به فضای داخلی بی‌صدا می‌افزاید.

درباره خانه سه درختی بیشتر بدانید ›


لوس ترنوس اثر تاتیانا بیلبائولوس ترنوس اثر تاتیانا بیلبائو
عکس از روری گاردینر

لوس ترنوس، مونتری، اثر تاتیانا بیلبائو

READ  بسته بندی گردو و بتن "آپارتمان گالری" سائو پائولو توسط BC Arquitetos

معمار مکزیکی تاتیانا بیلبائو یک صفحه سرامیکی چند منظوره را به فضای داخلی Los Terrenos اضافه کرد – خانه ای برای تعطیلات در مونتری با نماهای شیشه ای آینه ای که منعکس کننده مکان جنگلی اطراف است.

“[The screen] استودیوی بیلبائو توضیح داد که به عنوان یک کف جامد و نفوذپذیر، یک پارتیشن صفحه نمایش، یک دیوار ساختاری، و به عنوان یک دیوار نیمه باز است که به تهویه و نور خورشید اجازه می دهد تا فضاهای داخلی را حمام کند.”

درباره Los Terrenos بیشتر بدانید ›


راه پله خانه تونالیراه پله خانه تونالی
عکس بر اساس رویکرد

خانه تونالی، جالیسکو، اثر مویسس سانچز

به گفته طراح آن، مویسس سانچز، این خانه تعطیلات با گچ بری با دهانه های استراتژیک و نشانه هایی از معماری که معمولاً در روستاهای مکزیک یافت می شود، تزیین شده است.

سانچز یک پالت داخلی ناچیز ایجاد کرد که به معماری مجاور اطراف دریاچه چاپا، جایی که خانه در آن قرار دارد، ارجاع می دهد. به عنوان مثال، پلکان ترازو بلوکی مانند یک پایه پلکانی برای تزئینات شنی رنگ است.

درباره خانه تونالی بیشتر بدانید ›


دفتر طراحی CO-LAB خانه را از بتن ساخته استدفتر طراحی CO-LAB خانه را از بتن ساخته است
عکس از سزار بژار

Casa Areca، Tulum، توسط دفتر طراحی CO-LAB

استودیوی محلی CO-LAB Design Office Casa Areca را برای ادغام با محیط سرسبز Tulum ایجاد کرد.

طبقه همکف با پلان باز شامل درهای محوری و دیوارهای شیشه‌ای جمع‌شونده است که فضای اجتماعی را قادر می‌سازد تا به باغ جنگل‌مانند جریان یابد. دیوارهای خامه‌ای و کف‌های بتنی صیقلی با چوب تزلم محلی، لهجه‌های جوت و گلدان‌های سرامیکی مملو از علف‌های وحشی انتخاب شده با دست جفت شدند.

درباره Casa Areca بیشتر بدانید ›


فضای زندگی El Aguacateفضای زندگی El Aguacate
عکس از Dove Dope

El Aguacate، El Barrial، توسط Practical Architecture

READ  مجموعه ابیگیل THIRDKIND مبلمان هنری را در دسترس قرار می دهد

El Aguacate – یا “آووکادو” – یک خانه تعطیلات در روستای El Barrial است که تقریباً تماماً از بتن ساخته شده است.

Práctica Arquitectura در بالای منطقه نشیمن اصلی با سقف هرمی شکل بلندی که دارای نورگیر جعبه‌ای است، قرار داشت. این استودیو یک شومینه داخلی و میز ناهار خوری شبیه به تغییر را به فضا اضافه کرد – همچنین از بتن صاف ساخته شده است.

درباره El Aguacate بیشتر بدانید ›


یک میز بزرگ در فضای ناهار خوری سایه داریک میز بزرگ در فضای ناهار خوری سایه دار
عکس از رافائل گامو

Casa Cova، Puerto Escondidio، توسط Anonymous

هنگام طراحی Casa Cova در پورتو اسکوندیدو، استودیوی مکزیکی Anonimous از معماری پیش از استعمار سرنخ‌هایی گرفت.

در داخل، فضای مرکزی نشیمن با یک سقف کاهگلی سنتی که از برگ های خشک خرما ساخته شده است، خنک نگه داشته می شود که به آن «پالاپا» می گویند. منافذ مربعی کوچکی نیز در برخی از دیوارها بریده شد و “الگوی نور پویا از غروب تا سپیده دم” را ایجاد کرد.

درباره Casa Cova بیشتر بدانید ›

این جدیدترین نسخه از مجموعه لوک‌بوک‌های ما است که از آرشیو Dezeen الهام می‌گیرد. برای الهام بیشتر، به لوک‌بوک‌های قبلی با مبلمان فلزی، گوشه‌های صبحانه و فضاهای نشیمن با تاب نگاه کنید.

دیدگاهتان را بنویسید