در این لوک‌بوک، 10 فضای داخلی مسکونی را جمع‌آوری می‌کنیم که در آن کف‌های توری مکانی غیرعادی برای نشستن، دراز کشیدن یا پریدن است.

تورها می توانند یک راه سرگرم کننده برای اتصال دو طبقه در خانه باشند. در زیر نمونه‌هایی از یک آپارتمان در نیویورک، یک خانه لاغر در روتردام و یک اقامتگاه خانوادگی کوچک در روستایی ویتنام و غیره مشاهده می‌شود.

این جدیدترین نسخه از مجموعه لوک‌بوک‌های ما است که از آرشیو Dezeen الهام می‌گیرد. برای الهام بخش بیشتر ، کتابهای قبلی را که شامل خانه هایی با صفحه نمایش مشبک تقسیم ، مناطق زندگی در سطح تقسیم و اتاق خواب های شیک کودکان است ، مراجعه کنید.


خانه L در اتریش توسط Dunkelschwarzخانه L در اتریش توسط Dunkelschwarz
عکس از مارکوس رورباخر

Haus L، اتریش، توسط Dunkelschwarz

فضاهای زندگی با روکش چوب ، فضای آرامش بخش را در داخل این خانه در آلپ های اتریش ایجاد می کند ، که توسط استودیوی معماری محلی Dunkelschwarz طراحی شده است.

برای تشویق آرامش ، یک خلاء در بالای منطقه ناهار خوری با توری پوشانده شده بود که می تواند برای استراحت استفاده شود ، در حالی که یک پیاده رو مجاور مستقیماً به یک بالکن بزرگ منتهی می شود.

درباره Haus L › بیشتر بدانید


طبقه خالص در خانه پیمیرزاطبقه خالص در خانه پیمیرزا
عکس از مارکوس زگرس (همچنین بالا)

خانه Primeriza، شیلی، توسط Stanaćev Granados

استاناف گرانادوس استودیوی معماری شیلی ، دو شبکه بزرگ باری را در مرکز این خانه ساحلی در چوریلوهای مشرف به اقیانوس آرام قرار داد.

و همچنین فراهم کردن فضای بازی کودکان به راحتی قابل مشاهده در بالای منطقه برنامه ریزی باز ، شبکه امکان انتقال ظریف بین روکش چوب تیره طبقه همکف و چوب سفید رنگ از سطح بالایی را فراهم می کند.

READ  Laurent Taïeb اداره پست لوور را به هتل Madame Rêve تبدیل می کند

درباره خانه Primeriza بیشتر بدانید ›


بانوج های توری در بالای قسمت های نشیمن آویزان شده اندبانوج های توری در بالای قسمت های نشیمن آویزان شده اند
عکس از No Architecture

خانه درختی شهری، ایالات متحده، توسط No Architecture

برای ایجاد فضای وسیع این آپارتمان در دهکده غربی نیویورک احساس کمتری احساس می کند ، هیچ معماری دو “خانه درختی” از یک سری تیرهای چوب ساخته نشده است.

توری سیاه بین تیرها ، فضای خنک کننده ای را ایجاد می کند ، که توسط یک پله مارپیچ قابل دسترسی است که بالشتک آن از همان ماده مش ساخته شده است.

درباره خانه درختی شهری بیشتر بدانید ›


شبکه های داخل خانه توسط H&P Architectsشبکه های داخل خانه توسط H&P Architects
عکس از Le Minh Hoang

HOUSE، ویتنام، توسط H&P Architects

در این خانه در ویتنام که توسط H&P Architects طراحی شده است ، یک طبقه خالص به زیبایی شناسی فروتنانه ایجاد شده توسط طرح جمع و جور ، برنامه باز و مواد خشن و آماده مانند آجر در معرض و فلز راه راه کمک می کند.

توری اجازه می دهد تا هوا آزادانه در خانه حرکت کند، به القای حس وسعت کمک می کند و فضای بیشتری برای کف ایجاد می کند.

درباره HOUSE بیشتر بدانید ›


Atrium Townhome توسط Robitalle CurtisAtrium Townhome توسط Robitalle Curtis
عکس از آدرین ویلیامز

Atrium Townhome، کانادا، توسط Robitaille Curtis

استودیوی کانادایی Robitaille Curtis تخصص شرکت معروف سیرک Cirque du Soleil را برای تهیه یک شبکه به سبک ذوزنقه در بالای دهلیز بالا در داخل این خانه مونترال تهیه کرد.

هدف این بود که بر درام فضا تأکید کنیم ، با یک قفسه کتاب بلند که توسط یک نردبان 5.5 متری و شکاف های چوبی عمودی به آن دسترسی داشت ، همچنین به هدایت نگاه به سمت بالا کمک می کند.

درباره اتریوم تاون هوم بیشتر بدانید ›


طبقه خالص در Casa Bosque Serenoطبقه خالص در Casa Bosque Sereno
عکس از FRAM Photography

Casa Bosque Sereno، مکزیک، توسط Fábrica de Espacios

READ  Side Angle Side اداره پست آستین را به رستوران تبدیل می کند

در Casa Bosque Sereno، ساکنان می توانند به لطف پروژکتوری که در مقابل دیوار آجری با رنگ سفید نصب شده، از کف توری به عنوان مکانی برای تماشای فیلم استفاده کنند.

این شبکه همچنین به طرحی که توسط دفتر معماری Fábrica de Espacios برای خانه انتخاب شده است، کمک می کند.

درباره Casa Bosque Sereno بیشتر بدانید ›


SkinnyScar، روتردام، هلند اثر گوندولین هویسمن و مارین بوترمنSkinnyScar، روتردام، هلند اثر گوندولین هویسمن و مارین بوترمن
عکس از گوندولین هویسمن و مارین بوترمن

SkinnyScar، هلند، توسط Gwendolyn Huisman و Marijn Boterman

معماران هلندی Gwendolyn Huisman و Marijn Boterman می خواستند از “مرزهای سخت” بین فضاهای زندگی در این مکان اجتناب کنند. خانه لاغر که در روتردام که برای خود طراحی کردند تا در آن زندگی کنند.

برای این منظور، آنها توری با اندازه متوسط ​​را در کنار یک پنجره بزرگ مشرف به باغ قرار دادند تا به عنوان نوعی بانوج ثابت در کنار اتاق نشیمن طبقه اول و بالای اتاق غذاخوری عمل کند.

درباره SkinnyScar بیشتر بدانید ›


طبقه خالص بالای منطقه نشیمن در خانه طراحی شده توسط Ortraum Architectsطبقه خالص بالای منطقه نشیمن در خانه طراحی شده توسط Ortraum Architects
عکس از مارک گودوین

MK5، فنلاند، توسط Ortraum Architects

این خانه خانوادگی در جنگلی نزدیک هلسینکی دارای تعدادی عناصر دوستدار کودک از جمله دیوار کوهنوردی، دستگاه ژیمناستیک و البته یک کف توری است.

استودیو محلی معماران اورتراوم توری را در یک بریدگی در کنار فرود طبقه اول قرار داد و اجازه داد نور به داخل راه پله زیرزمین فیلتر شود.

درباره MK5 بیشتر بدانید ›


خانه پادشاه بیل توسط معماران آستین میناردخانه پادشاه بیل توسط معماران آستین مینارد
عکس از درک سوالول

کینگ بیل، استرالیا، توسط معماران آستین مینارد

معماران آستین مینارد به عنوان بخشی از بازسازی این اصطبل ویران سابق در ملبورن، یک سکوی مشبک با نمای بیرون از پنجره بزرگ و داخل حمام نصب کردند.

مش مشکی با فلز موجدار سفید سایبان پنجره، کاشی های خاکستری حمام و فرش نارنجی در طبقه مجاور تضاد دارد.

READ  طراحی با یک پسر تقریباً بین‌المللی: به‌روزرسانی اتاق چارلی/پیشرفت با حال و هوای صرفه‌جویانه دهه 80

درباره کینگ بیل بیشتر بدانید ›


خانه سایگون توسط a21 Studioخانه سایگون توسط a21 Studio
عکس از کوانگ تران

خانه سایگون، ویتنام، توسط a21studio

شبکه بزرگ در این خانه شهر هوشی مین، طراحی شده توسط دفتر معماری ویتنامی A21studio، تقریباً از همه جای ساختمان چهار طبقه قابل مشاهده است.

علاوه بر این که به عنوان یک منطقه بازی کودکان عمل می کند، به ایجاد تصوری از طبقه همکف به عنوان یک حیاط بیرونی کمک می کند – به ویژه هنگامی که یک درخت در پارچه می ترکد.

درباره خانه سایگون بیشتر بدانید ›

این جدیدترین نسخه از مجموعه لوک‌بوک‌های ما است که از آرشیو Dezeen الهام می‌گیرد. برای الهام بیشتر، نگاه کنید به لوک‌بوک‌های قبلی که شامل خانه‌هایی با صفحه‌های مشبک تقسیم‌بندی شده، قسمت‌های نشیمن دو سطح و اتاق‌خواب‌های شیک کودکان است.

دیدگاهتان را بنویسید