برای آخرین لک بوک خود ، ما 10 حمام را از آرشیو دزین جمع آوری کرده ایم که از سنگ مرمر در طرح های خود استفاده می کنند ، سنگی دگرگونی که به دلیل ظاهر صاف اما ریز آن مشهور است.


سنگ مرمر یک ماده همه کاره است که اغلب برای روکش سینک های حمام و میز آشپزخانه و همچنین برای ایجاد کاشی هایی که کف و دیوارها را پوشانده اند استفاده می شود.

طراحان و معماران به دلیل ظاهر پر زرق و برق و درخشان ، به جای سطوح ساده تر مانند کاشی های سفید معمولی ، سنگ مرمر را به پروژه هایی که نیاز به عنصر لوکس دارند اضافه می کنند.

این جدیدترین نسخه از سری Dezeen Lookbooks است که الهام بخش بصری برای طراحان و علاقه مندان به طراحی است. دفترچه های قبلی شامل فضای داخلی جاپندی ، اتاق خواب های دنج کابین و تبدیل اتاق زیر شیروانی است.


حمام در خانه Louisville Road

Louisville Road توسط 2LG Studio

لندن شرکت طراحی داخلی 2LG Studio یک خانه قدیمی در Tooting را با لهجه های رنگارنگ ، مانند این واحد غرور مرجانی و نارنجی سفارشی در حمام پر از نور ، تعمیر اساسی کرد.

کاشی های مرمر کم رنگ دیوار را در تضاد کامل با کابینت روشن قرار داده اند و دارای الگوی پیچیده ای هستند که خطوط هندسی مبلمان و طراحی کف را خنثی می کند.

درباره خانه Louisville Road بیشتر بدانید


کاشی های مرمری سالومه بالای سینک ظرفشویی

قضیه میلانی توسط مارکانته تستا

دفتر معماری ایتالیایی Marcante-Testa از مواد و رنگهای غنی برای بازسازی Teorema Milanese استفاده کرد ، یک آپارتمان در میلان که قبلاً به عنوان “خانه معمولی بورژوایی” توصیف می شد.

READ  Gensler دفتر LA خود را دوباره طراحی می کند تا "گرما و راحتی" خانه را داشته باشد

صفحات سنگ مرمر سالومه ، نوعی سنگ صورتی-بنفش ، به عنوان یک چلپ چلوپ برای سینک حمام مستقل سفید روشن استفاده می شود.

درباره Teorema Milanese بیشتر بدانید


حمام شماره 130 ویلیام

130 ویلیام توسط دیوید آجای

معمار غنی-بریتانیایی دیوید آجای ، فضای داخلی آپارتمان ها را در آسمان خراش 130 ویلیام در نیویورک طراحی کرد.

حمام ها دارای سنگ مرمر ایتالیایی Bianco Carrara خاکستری دودی ، سیاه و سفید هستند که تمام دیوارها را پوشانده است.

درباره 130 ویلیام بیشتر بدانید


حمام با کاشی های سفید مربع

خانه در Fontaínhas توسط آتلیه Fala

میزهای جلویی با سنگ مرمر مروارید با کابینت های حمام آبی رنگ در House in Fontaínhas تضاد دارند ، پروژه ای در پورتو توسط استودیوی پرتغالی Fala Atelier.

کاشی های هندسی بیشتر سطوح مرمریت حمام و کف این خانه شهری متروکه قرن 18 را که توسط استودیو بازسازی شده بود جبران کرد.

درباره House in Fontaínhas بیشتر بدانید


VS House توسط سرانش

VS House توسط Sārānsh

دفتر هندی Sārānsh حمام VS House در احمدآباد را با عناصر مرمر زمردی ظریف و زمردی طراحی کرده است که برای برجسته کردن ظاهر لوازم مانند حداقل توالت مشکی و آینه خمیده طراحی شده است.

سنگ مرمر طوری طراحی شده است که انگار سایه های چشمگیر وسایل است ، در سبز تیره که مناظر سرسبز اطراف خانه را منعکس می کند.

درباره VS House بیشتر بدانید


حمام با چشم انداز حومه اتریش

خانه با سه چشم اثر ایناویر مت آرشیتکن

یک وان مستقل با روکش سنگ مرمر در کنار دیوارهای شیشه ای با ارتفاع کامل قرار گرفته است که مناظر حومه اتریش را در خانه با سه چشم ارائه می دهد ، خانه ای که توسط Innauer-Matt Architekten در دره راین طراحی شده است.

READ  تفسیری از جریان آب در زمین

یک تخته سنگ مرمر مطابق با کف کنار حمام در کنار چوب شنی رنگ که بقیه حمام را مشخص می کند.

درباره خانه سه چشم بیشتر بدانید


کاشی های رنگ هلو در آپارتمان نانا

آپارتمان نانا توسط Rar.Studio

سنگ مرمر پرتغالی رنگ هلو درخشش گرم به این آپارتمان لیسبون در اواخر قرن 19 می بخشد که توسط شرکت محلی Rar.Studio بازسازی شده است.

سینک ظرفشویی و دیوارهای دوش بزرگی از سنگ مرمر صورتی با لهجه های خطوط خاکستری ساخته شده است.

درباره آپارتمان نانا بیشتر بدانید


آپارتمان لندن توسط SIRS

آپارتمان لندن توسط SIRS

شرکت طراحی SIRS مستقر در لندن و وین قصد داشتند جلوه ای لوکس به این خانه در یک ساختمان آپارتمانی در دهه 1960 در پایتخت انگلستان بدهند ، که دارای حمامی تقریباً از سنگ مرمر است.

حمام با کابینت های آینه ای تقویت شده است ، شامل اسلب بزرگ از سنگ مرمر سیاه و خاکستری است که وان و دیوارها را از کف تا سقف می پوشاند.

درباره این آپارتمان لندن بیشتر بدانید


نصب توسط Max Lamb

Marmoreal ، حمام ، مبلمان توسط Max Lamb

طراح بریتانیایی مکس لمب یک حمام چند رنگ ساخته شده از سنگ مرمر مصنوعی خالدار برای شرکت طراحی صنعتی Dzek ایجاد کرد که در طراحی میامی/بازل 2015 به نمایش درآمد.

بره قصد داشت استانداردسازی دسته جمعی ظروف بهداشتی را با حمام ، توالت ، سینک ظرفشویی و واحدهای ذخیره سازی ساخته شده از مواد کامپوزیت پیش ریخته شده از سنگدانه مرمر و یک چسب پلی استر با ظاهری جسورانه شبیه به ترازو کشف کند.

درباره مارمورال ، حمام ، مبلمان بیشتر بدانید


خانه نیمه چوبی تا ساعت 05 صبح Arquitectura

خانه نیمه چوبی تا ساعت 05 صبح Arquitectura

READ  صفحه های چوبی پرینت سه بعدی واقعی حتی بوی چوب واقعی می دهند

لهجه های مرمر در Maison à Colombage نفوذ می کند ، خانه ای متعلق به قرن 19 در نزدیکی پاریس که توسط استودیوی اسپانیایی 05 AM Arquitectura بازسازی شد.

این موضوع به ویژه در حمام خانه ، که با رنگ خاکستری خالدار رنگ آمیزی شده است ، تکرار می شود تا وان و دوش مرمر خطی که در یک طاقچه کنار هم قرار گرفته اند را تکرار کند.

درباره خانه نیمه چوبی بیشتر بدانید


این جدیدترین سری از کتابهای ما است که از آرشیو تصویری دزین الهام گرفته شده است. برای الهام بیشتر به بوک بوک های قبلی که کتابخانه های خانگی ، فضای داخلی سبک شیکر و اتاق خواب های هتل را نشان می دهند مراجعه کنید.

دیدگاهتان را بنویسید