سبک های مینیمالیستی و مواد طبیعی مورد استفاده در ژاپن و اسکاندیناوی در این دفترچه گردآوری شده اند ، شامل 10 اتاق نشیمن که با طراحی داخلی Japandi تزئین شده اند.

“Japandi” به عنوان محلی برای فضای داخلی که مینیمالیسم ژاپنی با عملکرد اسکاندیناوی مطابقت دارد ، تبدیل شده است. طرح های ساده ، پارچه ای و مواد طبیعی از ویژگی های اصلی این سبک است.

شاخه های برهنه و گل های خشک ، جلوه ای ارگانیک به فضای داخلی می بخشند ، که همچنین دارای چوب فراوان است – ماده ای که در فضای داخلی ژاپن و اسکاندیناوی استفاده می شود.

این آخرین کتاب نگاهی به مجموعه ای است که از طراحان داخلی و علاقه مندان به طراحی الهام می گیرد. کتابهای جلوی قبلی این مجموعه شامل دفاتر پر از گیاه ، اتاقهای نشیمن آرام و فضای داخلی ساخته شده از مواد بیولوژیکی است.


اتاق نشیمن اسکاندیناوی روشن در مونترال

خانه مونترال ، کانادا ، توسط Talo Studio

استودیوی طراحی Talo Studio ، که با ایجاد بافت هایی برای ایجاد زیبایی زیبایی مینیمال در خانه ، به یک خانه تاریخی مونترال به روز شده است.

تینا واهتولا ، بنیانگذار استودیو به دزین گفت: “یک مبل گرد ضخیم با یک میز قهوه مایل به خط کم خط و فرش نوبی با یک چرخش ظریف ، که یادآور یک باغ ژاپنی است ، ترکیب شده است.”

یک صندلی اتاق نشیمن هانس وگنر با پوست گوسفند با سر اشاره به نفوذ اسکاندیناوی می کند.

درباره خانه مونترال بیشتر بدانید ›


Audo توسط منو و معماران نرم

Audo ، دانمارک ، توسط معماران و منوی نرم افزار

برند طراحی دانمارکی Menu و استودیوی معماری Norm Architects در زمینه طراحی The Audo ، هتلی در منطقه Nordhavn کپنهاگ همکاری کردند.

یک میز قهوه با سنگ مرمر پر رنگ کارارا ، الگوی طراحی اتاق را بی صدا می کند ، در حالی که فرش بافته شده و مجسمه های سرامیکی شبیه سنگ ، در برابر دیوارهای برهنه خودنمایی می کنند. مبل بژ اتاق با یک قاب چوبی مبلمان کاربردی ژاپنی را تداعی می کند.

READ  یک سیلوئت نرم + پاهای جسور به مجموعه تارو شخصیت می دهد

درباره Audo بیشتر بدانید ›


آپارتمان بیسکویت لافت ، ایالات متحده ، توسط OWIU Studio

عناصر طراحی ژاپنی به این فضای زیر شیروانی صنعتی در بروکلین ، نیویورک ، مانند یک سکوی برجسته که می تواند به عنوان یک قاب تختخواب ، اضافه شود ، اضافه شد. در اتاق نشیمن ، یک صندلی راحتی سفید Eames کلاسیک در کنار یک میز کناری مجسمه ای در چوب تیره نشسته است.

گلها و چمن های خشک و گلدان های سرامیکی و گلدان های طراحی اتاق نشیمن را ایجاد می کند که احساس اسکاندیناوی یا ژاپنی بیش از آمریکایی است. یک فرش منگوله ای به سبک اسکاندیناویایی باعث می شود تا فضای خانه بیشتر مساعد باشد.

درباره آپارتمان Biscuit Loft بیشتر بدانید ›


Powerscroft Road توسط Daytrip

Powerscroft Road ، انگلستان ، توسط Daytrip

این خانه در لندن از طراحی داخلی تجزیه شده با لمس های جالب لمسی مانند یک فرش کرکی با الگوی هندسی استفاده می کند.

یک میز کناری چوبی تراش خورده یادآور نازک کاری های سنتی ژاپنی است ، در حالی که کلوپاترا که توسط دیک کوردمایر ، طراح هلندی برای Auping ساخته شده است ، یک قطعه طراحی شمال اروپا را اضافه می کند که کاملاً با تأثیرات آسیایی خانه مطابقت دارد.

درباره جاده Powerscroft بیشتر بدانید ›


کف چوبی و فرش سفید در آپارتمان توکیو

اقامتگاه Azabu ، ژاپن ، توسط معماران معماری و Keiji Ashizawa Design

معماران نرم و Keiji Ashizawa Design در پروژه های مختلفی از جمله این طراحی داخلی Japandi برای خانه ای در توکیو همکاری کرده اند.

چراغ آویز مثلثی توسط معماران معماری برای مطالعه موردی Karimoku ساخته شده است و از کاغذ واشی سنتی ژاپنی ساخته شده است. شکل هندسی آن توسط مجسمه های انتزاعی موجود در یکی از دیوارها جمع شده و مبل مدولار بدون بازو را تکمیل می کند.

READ  The Link Up: طراح Emily's Clog Dupes، مجموعه ای از YouTube که به طور غیرمنتظره ای دوستش داریم، و راحت ترین لباس بدن ما در این هفته

درباره اقامت Azabu بیشتر بدانید ›


دهلیز یک خانه ژاپنی

حاشیه خانه ، ژاپن ، توسط كوهی یوكاوا

خانه مارجین توسط معمار کوهی یوکاوا برای خودش و خانواده اش طراحی شده است. فضاهای زندگی انعطاف پذیر در اطراف یک دهلیز مرتب شده اند که یک درخت زنده در وسط اتاق دارد.

استفاده از چوب کمرنگ در کل جلوه ای از اسکاندیناوی را به فضای اتاق می بخشد ، که احساس استقبال می کند و غرق در نور طبیعی است.

درباره Margin House بیشتر بدانید ›


Ca l'Amo توسط Marià Castelló

Ca l’Amo ، اسپانیا ، توسط Marià Castelló

استودیوی معماری Marià Castelló این خلوتگاه را در ایبیزا با استفاده از الوارهای چند لایه (CLT) برای سبک نگه داشتن حجم طراحی کرد.

احساس ظریف معماری با جزئیات چوبی آن در مبلمان و تزئینات انتخاب شده برای فضای داخلی ، از جمله یک صندلی پروانه ای کلاسیک Pierre Paulin ، بازتاب دارد.

از شاخه های درخت باریک برای تزئین استفاده می شود و درختان حیاط ساختمان را آینه می کند.

درباره Ca l’Amo اطلاعات بیشتری کسب کنید ›


آپارتمانهای Kinuta Terrace توسط معماران معماری و کیجی آشیزاوا

تراس Kinuta ، ژاپن توسط Keiji Ashizawa Design and Norm Architects

Kinuta Terrace در توکیو دارای یک پالت رنگی خاموش و گسسته از دیوارها و پرده های بژ است که با کف چوبی اتاق نشیمن مطابقت دارد. در اینجا ، یک میز سنگی خاکستری با یک قاب چوبی ، یک مبل چوبی با کوسن های خاکستری را تکمیل می کند.

گلدان های تزئینی و مجسمه های گرد روی میز گلدان بزرگی را نشان می دهد که یک درخت پول (Pachira aquatica) را در خود جای داده است.

درباره تراس Kinuta بیشتر بدانید ›


آپارتمان ادینبورگ توسط لوک و جوان مک کللند

آپارتمان ادینبورگ ، اسکاتلند ، توسط Luke McClelland Design

برداشت انگلیسی از طراحی داخلی Japandi را می توان در این اتاق نشیمن در یک آپارتمان در ادینبورگ مشاهده کرد. با این وجود ، طراحی ساده و کاربردی ، به دلیل لمس های کوچک ، مانند میز کناری تاشو از چوب تیره و چراغ برنج کلاسیک ، جالب به نظر می رسد.

READ  تفسیری از جریان آب در زمین

آثار هنری دیوارها را تزئین می کنند و شومینه اتاق با رنگ آمیزی لامپ های سیاه و سفید و باریک سیاه رنگ شده است. کف چوبی عمدتا خالی مانده است و فقط یک فرش خاکستری کوچک برای تزئین دارد.

درباره آپارتمان ادینبورگ بیشتر بدانید ›


برند ژاپنی Ariake اولین بار در یک سفارت فرسوده سابق ظاهر می شود

بازتاب آرام ، سوئد ، نوشته آریاک

طراح مبلمان ژاپنی Ariake در نمایشگاه طراحی استکهلم در سال 2018 برای نمایش اولین مجموعه خود نصب ایجاد کرد. این مجموعه شامل این کاناپه های چوبی است که خطوط سخت و قاب های چوبی گرم آنها دیدار سبک اسکاندیناوی و ژاپن را کاملاً در بر می گیرد.

یک چراغ سفید مثلثی و یک میز کناری مجسمه ای کوچک یک وسیله جالب برای اتاق است که همچنین دارای کف و دیوارهای چوبی کهنه شده است که رنگ لایه برداری به خودی خود به یک ویژگی تزئینی تبدیل شده است.

درباره یک بازتاب آرام اطلاعات بیشتری کسب کنید ›


این آخرین کتاب نگاهی به مجموعه ای است که از طراحان داخلی و علاقه مندان به طراحی الهام می گیرد. کتابهای جلوی قبلی این مجموعه شامل دفاتر پر از گیاه ، اتاقهای نشیمن آرام و فضای داخلی ساخته شده از مواد بیولوژیکی است.

دیدگاهتان را بنویسید