برای آخرین لک بوک خود ، ما 10 اتاق خواب مینیمالیستی را از آرشیو دزین انتخاب کرده ایم که برای ایجاد یک خواب شبانه بدون مزاحمت طراحی شده اند.


این اتاق خواب های اسپارتان اما شیک نشان می دهد که چگونه یک فضای تمیز و مینیمالیستی می تواند فضایی نهایی برای آرامش ایجاد کند.

با ده رنگ خنثی و خاموش ، مواد ارگانیک و اشکال هندسی ، این ده پروژه همچنین نشان می دهد که چگونه یک طراحی کوچک می تواند تا حد زیادی پیش برود.

این آخرین نسخه از سری Dezeen Lookbooks است که الهام بخش بصری برای طراحان و علاقه مندان به طراحی است. دفترچه های نگاه قبلی شامل فضای داخلی جاپندی ، خانه های پر از هنر و اتاق نشیمن بتنی است.


اتاق خواب Regent's Park Loft by Originate

Regent’s Park Loft ، UK ، توسط Mezzanine

این آپارتمان لندن دارای فضای داخلی تک رنگ است که به عنوان زمینه ای برای مجموعه هنری و مبلمان مدرن صاحبان خانه عمل می کند.

در یکی از اتاق خواب ها ، یک تخت بلند بر روی پایه از زیر گوشه خانه قرار دارد. پالت رنگ خنثی نگه داشته شده و فضایی آرام برای خواب ایجاد می کند.

درباره Regent’s Park Loft بیشتر بدانید


آپارتمان مینیمالیستی باربیکن توسط جان پاوسن

آپارتمان باربیکن ، انگلستان ، توسط جان پاوسن

معمار جان پاوسون ، استاد مینیمالیسم ، این آپارتمان را در املاک نمادین باربیکن لندن به “حالت خالی” بازگرداند.

در اتاق خواب ، یک قاب تخت چوبی و سرپوش به دیوار نشسته است و مشرف به شهر بیرون است. یک پایه سنگ مرمر در گوشه اتاق مجسمه ای از بودا را در خود جای داده است.

READ  هالووی لی فضای داخلی صنعتی را برای نمایشگاه کوالبروک لندن ایجاد می کند

درباره باربیکن تخت بیشتر بدانید


جعبه براون ، ویتنام ، توسط استودیو Limdim House

چراغ های تزئینی و مبلمان به اشکال گرد به اتاق خواب مینیمالیستی ویتنام که دارای دیوارهای منحنی و طاقچه های طاق دار است ، توجه بیشتری می بخشد.

از گچ خاکستری برای ایجاد جلوه ای ارگانیک بر روی دیوارها استفاده شده است ، در حالی که یک کف تراکزو ، مبلمان چوبی را تکمیل می کند ، که دارای حس مدرن در قرون وسطی است.

درباره Brown Box بیشتر بدانید


کابینت اتاق خواب از چوب تیره

اقامتگاه آزابو ، توکیو ، توسط معماران Norm و طراحی Keiji Ashizawa

این اتاق خواب به سبک ژاپندی در توکیو دارای روکش چوبی تیره است. این ماده همچنین برای ایجاد فضاهای ذخیره سازی عملی و قفسه کتاب استفاده شد.

یک درخت کوچک و چراغ های تخت خواب زاویه دار دیوار تنها جزئیات تزئینی اتاق هستند ، اما پرده های تخت از کف تا سقف جلوه ای مجلل به آن می بخشد و نور خورشید را دور نگه می دارد.

درباره اقامتگاه آزابو بیشتر بدانید


A-PLACE توسط استودیو Thisispaper

A-Place ، لهستان ، توسط استودیو Thisispaper

همه چیز درباره تخت خواب در این اتاق خواب در یک آپارتمان تعطیلات در ورشو است که توسط استودیو Thisispaper طراحی شده است. سرپوش و پایه بافته شده در رنگ سبز کم رنگ با لبه های مشکی تنها منبع رنگ در اتاق است.

چراغ های سفید ، دیوارها و مبلمان در مقابل کفپوش های چوبی اتاق قرار می گیرند و با پرده های نازک آن مطابقت دارند.

درباره A-Place بیشتر بدانید


اتاق خواب آپارتمان بلژیکی دارای نازک کاری سفید است

آپارتمان ساحلی ، بلژیک ، توسط Carmine Van Der Linden و Thomas Geldof

READ  به روز رسانی اتاق نشیمن کیتلین + یک سوال سوزان: قرار است چه چیزی را در گوشه ای قرار دهید؟

نازک کاری چوبی این آپارتمان را در ساحل بلژیک تزئین کرده است. در حالی که رنگ سفید کف دریا در بقیه قسمت آپارتمان رنگ آمیزی شده بود ، روکش آن در اتاق خواب سفید طبیعی بود.

یک چراغ مجسمه سازی Surface Sconce در برنز صیقلی توسط هنری ویلسون هم در خانه و هم در تزئینات کم ، به عنوان چراغ و یک اثر هنری عمل می کند.

درباره A-Place بیشتر بدانید


Ledge House توسط معماری Desai Chia

Ledge House ، ایالات متحده ، توسط معماری Desai Chia

Ledge House در کانکتیکات دارای پنجره های مستطیل شکل بزرگ و درهای شیشه ای است که خانه را در بر می گیرد – از جمله در اتاق خواب سفید.

تخت چوبی با یک میز کنار تخت کوچک که دارای چراغ Flos Bellhop است مطابقت دارد. یک چراغ آویز خطی مشکی روی تخت آویزان شده و با چارچوب های مشکی درب مطابقت دارد و به اتاق احساس گرافیکی بیشتری می بخشد.

درباره Ledge House بیشتر بدانید


اتاق خواب های هتل Circulo Mexicano در شهر مکزیکو توسط Ambrosi Etchegaray

Círculo Mexicano ، مکزیک ، توسط Ambrosi Etchegaray

سبک ساده فرقه کریستین شاکر ، فضای داخلی این هتل در مکزیکو سیتی را با اتاقهای کم حجم آن که در آن ازاره های مسدود شده پایه ای برای تخت ها تشکیل می دهد ، آگاه کرد.

اینها با پارچه کتان رنگ بژ پوشانده شده اند و ظاهر آنها با لامپ های چوبی فانوس مانند روشن شده است.

درباره Círculo Mexicano بیشتر بدانید


خانه و دفتر در هوفو توسط تاتو

خانه هوفو ، ژاپن ، توسط معماران Tato

اتاق خواب آرام در خانه هافو ، ژاپن ، کاملاً در صفحات چوبی قرار گرفته است و احساس صمیمی ایجاد می کند.

READ  عذاب طراحی! نورپردازی برای سقف های کم (ما 33 گزینه عالی پیدا کردیم)

اتاق به یک حیاط و تراس خصوصی نگاه می کند و فقط دو تخت و یک چهارپایه چوبی کوچک دارد که به عنوان میز کنار تخت استفاده می شود.

درباره Hofu House بیشتر بدانید


ویلا کاردو توسط استودیو اندرو تروتر

ویلا کاردو ، ایتالیا ، توسط استودیو اندرو تروتر

این خانه تعطیلات در پوگلیا توسط خانه های محلی اطلاع رسانی شده و به عنوان مجموعه ای از حداقل بلوک های سفید طراحی شده است. موضوع در اتاق خواب ادامه دارد ، جایی که دیوار ناهموار سنگی دارای طاقچه ای است که یک گلدان رنگارنگ را نشان می دهد.

اشکال و مجسمه های هندسی به اتاق تقریبا صومعه ای حس گالری می بخشد.

درباره ویلا کاردو بیشتر بدانید


این جدیدترین سری از کتابهای ما است که از آرشیو تصویری دزین الهام گرفته است. برای الهام بیشتر به بوک بوک های قبلی که کاشی کاری به سبک مدیترانه ای ، آشپزخانه های U شکل و اتاق نشیمن بتنی نشان می دهند مراجعه کنید.

دیدگاهتان را بنویسید