یک اتاق خواب ساخته شده در اطراف یک درخت زنده و یک مکان خواب قرار گرفته در کنار یک دیوار پلی کربنات قابل باز شدن ، ده اتاق خواب کابین هستند که از بایگانی Dezeen برای آخرین دفترچه ما انتخاب شده اند.

از آنجا که کابین ها ردپای کوچکی دارند ، اتاق خواب آنها باید به شکلی هوشمندانه طراحی شود تا راه حل هایی برای فضاهای کوچکتر و غالباً با نقشه باز فراهم کند – بدون اینکه آسایش را به خطر بیندازد.

این ده نمونه ضمن بهره گیری از مناظر اطراف ، از فضای موجود نهایت استفاده را می برند.

این آخرین اطلاعات سری Dezeen Lookbooks است که الهام بصری برای خانه است. دفترهای جلوی قبلی شامل فضای داخلی دکوراسیون اداری ، میزانسن و فضای داخلی است که از مواد بیولوژیکی استفاده می کنند.


فضای داخلی با نحوه ساخت ما

عقب نشینی کابین جنگلی ، هلند ، توسط The Way We Build

فضای داخلی این کابین هلندی با استفاده از مجموعه ای از طاق های چوبی صنوبر ساخته شده است که سقف را پشتیبانی می کند و نمای گنبدی بازی را به فضای زندگی می بخشد.

این یک چیدمان زندگی با یک طرح باز با یک منطقه تخت خواب واقع در زیر یک گوشه قوسی شکل دارد که یک فضای خواب صمیمی و محصور را تشکیل می دهد.

پنجره های کف تا سقف دیوارهای سازه را پوشانده و منظره ای از مناظر اطراف را بین بریدگی های قوس دار مشاهده می کنند.

درباره عقب نشینی کابین جنگل بیشتر بدانید ›


اتاق طاقدار بشکه توسط معماران Valbæk Brørup

Vibo Tværveh ، دانمارک ، توسط معماران Valbæk Brørup

معماران Valbæk Brørup این کابین را برای انعکاس یک ساختمان کشاورزی طراحی کردند. فضای داخلی پوشیده از کاج است و دارای سه اتاق خواب است – دو اتاق ساخته شده در داخل یک حجم چوبی در فضای مرکزی و اتاق سوم در عقب کابین.

اتاق خواب اصلی در زیر سقف طاقدار بشکه ای کابین قرار دارد و از یک پنجره تمام قد که چشم انداز جنگل اطراف را فراهم می کند ، بهره مند می شود.

READ  12 قطعه غذاخوری مدرن + ظروف سفره برای جلسه بعدی شما

درباره Vibo Tværveh بیشتر بدانید ›


اتاق خواب Gable توسط استودیوی puisto به پایان رسید

نیلیاتا ، فنلاند ، توسط Studio Puisto

اتاق خواب در Niliaitta توسط Studio Puisto بخشی از فضای زندگی با نقشه باز را تشکیل می دهد. این بزرگترین طبقه در داخل کابین را اشغال می کند و در قسمت عقب قرار دارد ، رو به دیوار جدار شیروانی لعاب دار.

فضای داخلی دارای تقارن بالا با امکانات رفاهی و تخت خواب قرار گرفته در مرکز فضا است. سر صفحه آن به عنوان یک تقسیم عملی بین تخت و یک میز ناهار خوری برای دو نفر صرفه جویی می کند.

درباره نیلیایتا بیشتر بدانید ›


اتاقی با گیره های متحرک توسط studio puisto

فضای ذهن ، فنلاند ، توسط Studio Puisto

این کابین که در درجه اول به عنوان مخفیگاه کابین خارج از شبکه ساخته شده است ، به عنوان یک استودیوی کوچک سازماندهی شده است. محل خواب به منظور استفاده حداکثر از ارتفاع سقف بلند آن در زیر سقف شیب دار مرتب شده است.

یک پنجره بزرگ از کف تا سقف منعکس کننده شکل ساختار است و چهار ضلعی نامنظم را در کنار کابین تشکیل می دهد و نماهای خارجی را قاب می گیرد. گیره های چوبی دیوارها را می چینند و مبلمان را در جای خود قفل می کنند ، و به راحتی می توانند فضا را مرتب کنند.

درباره فضای ذهن بیشتر بدانید ›


اتاق خواب کابین با دیوار پلی کربنات توسط؟

کابین در مرز ، ترکیه ، توسط SO؟

تخته سه لا فضای داخلی Cabin on the Border را پوشش می دهد ، جایی که یک تخت سکوی کنار پنجره پلی کربنات در انتهای فضا به چمنزار اطراف نگاه می کند.

پانل پلی کربنات را می توان با استفاده از یک قرقره بالا آورد و بر روی آن قرار داد تا هوای تازه وارد فضا شود و یک فضای محافظت شده از فضای زندگی ایجاد کند.

انبار در زیر تخت سکو نصب شده بود و یک نردبان در کنار آن به یک سطح میان طبقه شامل یک تخت خواب واقع در زیر سقف منتهی می شود.

READ  در مسابقه بین المللی طراحی نورپردازی LAMP 2022 شرکت کنید

درباره Cabin on the Border اطلاعات بیشتری کسب کنید ›


فضای داخلی گنبدی توسط آتلیه ZJJZ

دانه ها ، چین ، توسط آتلیه ZJJZ

Seeds مجموعه غلافهایی است که به عنوان اتاقهای هتل جداگانه طراحی شده اند و دارای فضای داخلی گنبدی پوشیده از چوب هستند. یک دیوار بزرگ خمیده فضای داخلی جارو را به دو قسمت تقسیم می کند ، در حالی که ناحیه خواب نیمی از کابین را اشغال کرده است.

یک قوس مخروطی بین دو فضا و به اتاق خواب منتهی می شود. تختخواب در برابر دیوار چوبی منحنی قرار گرفته و از دریچه مدور بزرگی به جنگل اطراف نگاه می کند.

درباره دانه ها بیشتر بدانید ›


دیوار لعاب دار در اتاق خواب کابین توسط معماران Ortraum

Kynttilä ، فنلاند ، توسط معماران Ortraum

این کابین جنگلی که در دریاچه سایما در فنلاند واقع شده است ، از یک الوار متقاطع (CLT) ساخته شده است و دارای یک انتهای بزرگ شیشه ای لعاب دار است که از کنار آب نزدیک به بیرون نگاه می کند.

محل خواب در قسمت عقب کابین قرار گرفت ، در حالی که تختخواب روی دیوار لعاب دار قرار گرفته و رو به فضای داخلی کابین بود. یک برآمدگی در انتهای سازه فضای داخلی را با سایه فراهم می کند.

درباره Kynttilä بیشتر بدانید ›


اتاق خواب طرح باز توسط سیگورد لارسن

کابین لوفتاگ ، دانمارک ، نوشته سیگورد لارسن

این کابین بالای درخت که در اطراف یک درخت زنده موجود ساخته شده است ، یکی از 9 سازه ای است که توسط سیگورد لارسن برای هتل دار Løvtag طراحی شده است.

این فضا با یک فضای خواب که در امتداد یکی از دیوارهای زاویه دار آن تنظیم شده است ، یک چیدمان زندگی با طرح باز را ارائه می دهد.

این تخت در کنار پنجره هایی با ارتفاع کامل قرار گرفته و متناسب با فضا ساخته شده است و از طراحی جعبه ای و شبیه تریبون برخوردار است. این قاب توسط پانل های تخته سه لا بزرگ ساخته می شود که یک دیوار از ویژگی های چوب سبک را تشکیل می دهد.

درباره کابین Løvtag بیشتر بدانید ›


اتاق خواب کابین بازیافتی توسط استودیوی لس ایرکس

کابین Scavenger ، ایالات متحده ، توسط Studio Les Eerkes

READ  فرش دیوار به دیوار ما در اتاق خواب های خانه مزرعه

کابین Scavenger توسط معماری Studio Les Eerkes ساخته شده است ، که از روکش تخته سه لا نجات یافته از خانه هایی که قرار است در فضای داخلی آن بولدوزر شود استفاده شده است.

اتاق خواب در طبقه فوقانی کابین واقع شده است و توسط یک راه پله استیل به آن دسترسی پیدا می کند. پنجره های مشبک بالای فضا را احاطه کرده و دو دیوار لعاب دار در زیر به هم متصل شده اند. پانل های چوبی و نازک کاری فضا را تضاد می دهد و در مقابل لوازم فلزی تضاد ایجاد می کند.

درباره کابین Scavenger بیشتر بدانید ›


کابین مشرف به دریا توسط Croxatto و معماران Opazo

La Loica و La Tagua ، شیلی ، توسط معماران Croxatto و Opazo

اتاق خواب در کابین لا تاگوا در شیلی در سطوح بالای اتاق دو ارتفاع آن واقع شده است و از طریق نردبان چوبی بالای آشپزخانه و سرویس بهداشتی می توان به مکان های خواب دسترسی داشت.

یک نرده فلزی سوراخ دار به لبه سطح میزانسن کشیده است و به نور اجازه می دهد تا به فضای زیر سرازیر شود. پانل های چوبی دیوارها و سقف اتاق خواب را پوشانده اند ، که همچنین دارای دیوارهای لعاب دار و تراس مشرف به صخره ها و دریا است.

درباره La Loica و La Tagua بیشتر بدانید ›


این جدیدترین مجموعه کتابهای ماست که از آرشیو تصویر Dezeen الهام گرفته است. برای الهام بیشتر به کتابهای جلوی قبلی که آشپزخانه های U شکل ، اتاق های نشیمن آرام و فضای کار در خانه را نشان می دهند مراجعه کنید.

دیدگاهتان را بنویسید