وقتی در تجارت مهمان‌نوازی هستید – یعنی کاری می‌کنید که دیگران وقتی از آن دور هستند احساس کنند در خانه هستند – به فضای کاری نیاز دارید که آینه جوی باشد که می‌خواهید برای مهمانان خود ایجاد کنید. برای گروه مهمان نوازی مستقر در هلسینکی برگ و ریج، با ایجاد محیط های زیبا و منحصر به فرد برای مهمان نوازی و تفریح ​​که رفاه کلی را تقویت می کند، خود را از سایر برندها متمایز می کند. این شرکت از معماری و معماری داخلی بهره برد آژانس طراحی فیرا برای طراحی یک محل کار که منعکس کننده آن اخلاق و نتایج باشد، ما را وادار می کند که به طور دائم به آن مراجعه کنیم.

دو صندلی روکش سفید در کنار یک میز قهوه چوبی و درخت گلدانی

دو صندلی سفید کنار یک میز قهوه چوبی و دو سرخس گلدانی

این دفتر در یک ساختمان هنر نو واقع شده است، بنابراین فیرا طراحی فضای داخلی را برای ادای احترام به معماری تاریخی در اولویت قرار داد. این استودیو مبلمان و منسوجات بازیافتی را ادغام کرد تا تا حد امکان سازگار با محیط زیست باشد و همچنین از نجاران فنلاندی برای ایجاد قطعات سفارشی استفاده کرد. در تلاش برای پذیرش بیوفیلیا، سرخس‌های گلدانی و درختان مانند یک خانه واقعی در فضا پراکنده می‌شوند.

مبل قهوه ای در کنار دو صندلی روکش سفید

میز قهوه چوبی که توسط چهار صندلی چوبی احاطه شده است

اتاق با میز کنفرانس بلند و درهای باز

میز کنفرانس بلند زیر دو چراغ آویز کاغذی

مجموعه ای از وسایل زیبا فضا را روشن می کند و گرمای ملایمی را ایجاد می کند که معمولاً در دفاتری که نور فلورسنت را اجرا می کنند یافت نمی شود. یک میز کنفرانس طولانی و ساده برای جلسات و همکاری زمانی که فقط با یک چراغ رومیزی مینیمال روشن می شود، بیشتر شبیه یک میز ناهارخوری دنج به نظر می رسد.

READ  گروه راکول "کلیسای جامع مرغ سرخ شده" را برای رستوران نیویورک ایجاد می کند

میز کنفرانس بلند زیر یک چراغ آویز کاغذی

شخصی که از کنار ردیفی از ایستگاه های کاری عبور می کند

پرده ها به طور هوشمندانه نمونه ها و سایر مواد اداری را پنهان می کنند و در عین حال یک پس زمینه موج دار را برای به حداقل رساندن درهم و برهمی بصری ایجاد می کنند.

زن در کنار کشوهای سفید پشت پرده

ایستگاه های کاری با دسکتاپ و لپ تاپ روی میز

کوسن های گرافیکی و بالش های کمری یک صندلی معمولی برای تغییر محیط ارائه می دهند.

میز چوبی با صندلی های چوبی و چهارپایه سفید

میز گرد که با صندلی های قهوه ای رنگ زیر یک آویز کاغذی احاطه شده است

مضامین مبلمان چوبی، آویزهای کاغذی و پارچه های بژ در یک اتاق کنفرانس کوچکتر تکرار می شوند.

چراغ رومیزی و کنسول سفید در کنار میز گرد و صندلی های قهوه ای

عکس ها توسط ریکا کانتینکوسکی.

وی یانگ به عنوان ویراستار ارشد، وسواس زیادی به کشف راه هایی برای خوب زندگی کردن + با قصد از طریق طراحی دارد. او احتمالاً چیزهایی را که در آن می یابد به اشتراک می گذارد اینستاگرام داستان ها شما همچنین می توانید او را در vytranyang.com.

دیدگاهتان را بنویسید