زمانی که روث واردر، مدیر عامل شرکت ارتباطات جهانی ادلمن انگلستان و صندلی برند EMEA، با یک انبار قدیمی مربوط به دهه 1900 مواجه شد، او می دانست که این خانه ایده آلی برای رشد شرکت است. او به اشتراک می‌گذارد: «ما می‌دانستیم که این یک بوم خالی عالی برای زنده کردن چشم‌اندازی است که برای یک محل کار پس از همه‌گیری داشتیم. کار با جنسلر، آن چشم انداز به واقعیت تبدیل شد – چشم اندازی که 45000 فوت مربع، هشت نیم طبقه و پنج طبقه را اشغال می کند. مقر جدید به نام خانه فرانسیسطراحی شده است تا چیزی بیش از یک مکان برای کار باشد. این یک مرکز پر جنب و جوش برای الهام بخشیدن به خلاقیت، تقویت همکاری، و پرورش ارتباطات معنی دار بین کارمندان و مشتریانشان است.

نور طبیعی از پنجره‌های دو ارتفاع به داخل می‌تابد. ایستگاه های مشترک امکان کار متمرکز و ارتباطات همسایه را فراهم می کنند.

یک دفتر کار مدرن با کف چوبی، چهارپایه های قرمز رنگ و یک راه پله مارپیچ

صندلی‌های بار و سالن به حمایت از تغییر ترجیحات کارمندان در طول روز کمک می‌کنند.

برای گسترش ساختمان اصلی 35000 فوت مربعی در 10000 فوت مربع، تیم طراحی پنج نیم طبقه جدید و پنج راه پله جدید ایجاد کردند. این سطوح اضافی فضاهای کاربردی یکپارچه را برای جلسات رسمی، همکاری بداهه، و کار انفرادی سر به زیر ارائه می دهند. مبلمان قدیمی و قطعات استفاده مجدد از محل کار قبلی شرکت، زیبایی شناسی التقاطی و در عین حال معاصر را ایجاد می کند و در عین حال بر تعهد Gensler و Edelman به پایداری تأکید می کند. علاوه بر این، بیش از 700 صندلی با 24 نوع صندلی مختلف برای حمایت از 700+ کارمند Edelman UK و سبک های کاری متفاوت آنها وجود دارد. خانه فرانسیس، از اتاق‌های بازی استرس‌زا گرفته تا فضاهای آرام برای کار متمرکز، به حالت‌های مختلف بهره‌وری و نوسانات انرژی که ممکن است در طول یک روز کاری کامل داشته باشد، پاسخ می‌دهد.

دفتری مدرن با گیاهان آویزان از سقف بالای یک میز کار مشترک

یک سایبان گیاه مانند تاک، یک عنصر بیوفیلیک به سقف پراکنده نور اضافه می کند.

زنی در فضای استراحت یک دفتر مدرن نشسته است.

مدفوع فضای معمولی تری برای ارتباط و همکاری ایجاد می کند.

در داخل دفتر، یک طبقه کامل به مشتریان Edelman خدمات می دهد، خواه آنها برای بازدید یا فقط برای کار در آنجا هستند. این نوع پشتیبانی مشتری بر تعهد ادلمن به ارائه خدمات استثنایی و تقویت روابط پایدار تأکید می کند. از آنجایی که شرکت‌های خلاق در سرتاسر جهان به دنبال تعریف مجدد هدف دفاتر خود هستند، خانه فرانسیس مقصدی است که تمام ویژگی‌های یک محل کار آینده را در بر می‌گیرد – آغازگر عصر جدیدی است که کارمندان و مشتریان را در یک محیط مشترک و پایدار گرد هم می‌آورد که جشن می‌گیرد. فردیت و فرهنگ سازی»، کارلوس پوسادو، مدیر ارشد Gensler، مجدداً تأیید می کند.

صندلی چوبی فیروزه‌ای در کنار یک پوف همسان در پیش‌زمینه با افرادی که روی صندلی‌های استراحت در پس‌زمینه نشسته‌اند.

یک کنسول برای نمایش اشیاء مختلف به عنوان یک تقسیم کننده اتاق عمل می کند و از نظر بصری علامت گذاری می کند اما فضای سالن را در بر نمی گیرد.

یک آشپزخانه اوپن در یک ساختمان اداری.

جزیره ای بسیار طولانی، صندلی های زیادی را در آشپزخانه اوپن ارائه می دهد.

همانطور که چشم انداز محل کار به تکامل خود ادامه می دهد، خانه فرانسیس نمونه بارز قدرت طراحی متفکرانه در شکل دادن به آینده کار است. دفتر ادلمن در لندن با پذیرش انعطاف پذیری، پایداری و نوآوری، استاندارد جدیدی را برای برتری و خلاقیت در محل کار تعیین می کند.

فضای داخلی یک دفتر کار با پنجره های بزرگ و گیاهان زیاد.

پرده ها به انعطاف پذیری کمک می کنند و یک فضای محصور موقت برای جلسات و ارائه ارائه می دهند.

این فضا همچنین می تواند جمعیت بیشتری را در خود جای دهد.

این منطقه خاص با صفحه نمایش و صندلی های مختلف می تواند به سرعت برای رویدادها و جلسات بزرگتر سازگار شود.

عکاسی توسط ویگو جانسونز.

دیدگاهتان را بنویسید