استودیو آنتی پاد دنیای جدید و پر جنب و جوشی برای دفتر مناقصه، جایی که آرامش و بازیگوشی برای یک فضای کاری جذاب ادغام می شوند. این فضای داخلی الهام بخش که در ساختمان تازه افتتاح شده GTC بلگراد واقع شده است، سه طبقه دارد و بیش از 3000 متر مربع را پوشش می دهد. به طور کلی، Studio ANTIPOD یک دفتر کار جذاب را طراحی کرد که به طور یکپارچه زیبایی شناسی ژاپنی و سرگرمی بلوک های ساختمانی را ادغام می کند.

نمای داخلی جزئی از فضای اداری مدرن با میز همکاری دراز با آشپزخانه کوچک در پشت آن

این فضا با الهام از هنر سادگی و هماهنگی، جوهره آرام فرهنگ ژاپنی را منعکس می کند. از استفاده از شبکه‌ها گرفته تا ترکیبی از رنگ‌های آرام‌بخش، مواد طبیعی و فضای سبز فراوان، همه جزئیات به‌طور مدبرانه طراحی شده‌اند تا طرح‌بندی ایجاد شود که بازدیدکنندگان را در فضا راهنمایی کند. تلفیقی از فلسفه طراحی ژاپنی نه تنها عملکرد را افزایش می دهد، بلکه احساس آرامش و امنیت را نیز تقویت می کند.

نمای داخلی اداری مدرن

دید به یک منطقه نشیمن راحت از یک دفتر مدرن

برخلاف ذن ژاپنی، Tenderly Office طبیعت بازیگوش بلوک های ساختمانی را در بر می گیرد. با الهام از اسباب‌بازی دوران کودکی، فضای داخلی با رنگ‌های زنده، شکل‌های بازیگوش و پیکربندی‌های فضایی پویا انرژی می‌گیرد. تزریق این زنگ های چشمگیر به هر عنصر روح می بخشد و فضایی فریبنده ایجاد می کند که خلاقیت را جرقه می زند و محیط کاری پر جنب و جوش را پرورش می دهد. در مجموع، Tenderly Office طوری طراحی شده است که احساس کنید مانند خانه، جایی که امنیت، راحتی و تخیل در آن شکوفا می شود.

نمای فضای اداری بزرگ مدرن با انواع نشیمن

گیاهان سرسبز سرتاسر، حس بیوفیلیک را اضافه می کنند، در حالی که به کاهش صدا، بهبود کیفیت هوا و افزایش بهره وری کمک می کنند.

READ  Max Radford و Cake Architecture، نوار سوهو پرده‌پیچ شده را طراحی کردند

نمای فضای اداری بزرگ مدرن با انواع نشیمن

طبقه همکف به عنوان مرکز مرکزی شرکت عمل می کند که دارای یک بار، غذاخوری و یک سالن است. این فضای چند منظوره به عنوان یک نقطه کانونی برای اجتماعی شدن، تبادل ایده و بحث های الهام بخش عمل می کند. زیبایی شناسی غیر سازمانی آن به ایجاد جدایی بین منطقه اجتماعی و سایر مناطق اختصاص داده شده به کار کمک می کند.

نمای در دفتر مدرن با یک بار قهوه گرد

نمای زاویه دار اتاق جلسه در یک دفتر مدرن

طبقه دوم به عنوان یک فرار آرام برای کار انفرادی و جلسات گروهی طراحی شده است. هر دو فضاهای اختصاصی برای کار متمرکز و اتاق های جلسه، محیطی آرام را ارائه می دهند که از کار تیمی و نیازهای فردی پشتیبانی می کند. عایق صوتی متفکرانه تضمین می‌کند که تعاملات بدون مزاحمت باقی می‌مانند و به افراد این امکان را می‌دهد تا در کار غوطه‌ور شوند یا در بحث‌های گروهی شرکت کنند.

نمای زاویه دار فضای اداری مدرن با انواع نشیمن و قفسه بندی برای ذخیره سازی و تقسیم

در فضای اداری مدرن با مردی که در یک غلاف اداری سرپوشیده کار می کند

طبقه سوم ترکیبی از دفاتر باز و بسته را به نمایش می گذارد که هم از کار تیمی و هم نیازهای فردی پشتیبانی می کند. این ترتیب نشانگر رویکرد Tenderly برای ترویج کار مشترک است و در عین حال فرصت‌هایی را برای رشد شخصی فراهم می‌کند. در سرتاسر طبقه، جزایر ساکت و غلاف هایی برای جلسات سریع و خودانگیخته برای حداکثر چهار نفر دیده می شود.

نمای فضای کار مدرن با زنی که روی میز ایستاده کار می کند

نمای فضای اداری بزرگ مدرن با انواع نشیمن

نمای فضای اداری بزرگ مدرن با انواع نشیمن

نمای جزئی از میزهای گروهی در دفتر مدرن احاطه شده توسط گیاهان

فضای داخلی اداری مدرن با میز ناهار خوری بلند مشترک و میزهای جداگانه در قسمت غذاخوری دفتر

فضای داخلی اداری مدرن با میز ناهار خوری بلند مشترک و میزهای جداگانه در قسمت غذاخوری دفتر

نمای عصر از کافه گرد در دفتر مدرن

نمای عصر از فضای اداری مدرن با انواع نشیمن

مودبورد نمونه ها و ایده های محصول برای یک دفتر کار مدرن

Moodboard

عکاسی توسط رلیا ایوانیچ.

کارولین ویلیامسون سردبیر دیزاین میلک است. او دارای مدرک BFA در عکاسی از SCAD است و معمولاً می‌توان او را در جستجوی کالاهای قدیمی، انجام جدول کلمات متقاطع نیویورک تایمز با قلم، یا بازسازی فهرست‌های پخش در Spotify پیدا کرد.

دیدگاهتان را بنویسید