توماس میر قهوه ساز کارا نقطه مقابل اکثر لوازم الکترونیکی مصرفی و لوازم خانگی است. مهندسی شده به گونه ای که قابل تعمیر، بازیافت و تولید شده با اجزای غیر اختصاصی باشد که به کاربر اجازه می دهد به راحتی از قهوه ساز Kara در طول عمر خود نگهداری کند. کارا آشکارا از درونیات خود برای رفع ابهام از تعمیر و نگهداری و قابلیت تعمیر استقبال می کند.

شخصی که آیفون خود را به پورت تعمیر و نگهداری قهوه ساز Kara متصل می کند.

کاربران می توانند مستقیماً با استفاده از تلفن هوشمند خود به Kara متصل شوند تا تعمیر و نگهداری و عیب یابی را خودشان برای شناسایی مشکلات انجام دهند.

برداشتن قاب پشتی شفاف برای نمایان شدن ماژول های Kara.

شخصی که ماژول پمپ آب را از پشت کارا بیرون می آورد.

در حالی که جلوی کارا یک چهره جلویی دوستانه با اجزای قابل تشخیص معمول بسیاری از اسپرسوسازهای مصرف کننده، مانند مجموعه سر دم، دستکاری، مخزن آب و صفحه نمایش لمسی کوچک ارائه می دهد، طراحی Mair چیزی منحصر به فرد را در قسمت پشتی نشان می دهد. در پشت قاب پشتی شفاف، یک کوارتت از ماژول‌های آبی پررنگ روی هم با استفاده از آهن‌ربا و کابل‌های حلقه فابریک به هم متصل شده‌اند.

هر قسمت با برچسب مشخصی برای نشان دادن هدف خود – از جمله بزرگترین عنصر گرمایش در بالا، یک پمپ آب در وسط، جریان سنج در پایین، و یک ماژول قدرت که در آن هر یک از اجزاء متصل می شود تا به عنوان یک واحد کار کند – قطعات به همین راحتی هستند. به عنوان اولین قطعه از هم جدا شوند.

علاوه بر این، یک کد QR به کاربران اجازه می دهد تا به اطلاعات اضافی در مورد هر ماژول دسترسی داشته باشند و یک کشوی کوچک از ابزار تعمیر درست در پایه قهوه ساز ادغام شده است.

READ  دانشگاه اینترنت اکسپلورر به من آموخت که چگونه فضاهای داخلی را «مقاوم در برابر آینده» کنم

شخصی که از ابزار کوچک تعمیر کارا برای دسترسی به ماژول های قهوه ساز برای تعمیر یا مونتاژ استفاده می کند.

چشم انداز Mair این است که کاربر این اختیار را دارد که هر گونه مشکلی را خودش بررسی کند و آن را تعمیر کند، یا حتی بخش های آسیب دیده یا غیر کارکرده را با قطعات پرینت سه بعدی جایگزین کند، که تمام طراحی آن از نظر فیزیکی و مفهومی شفاف باشد.

بسته بندی نمونه کارا با نگهدارنده شخصی ابزار تعمیر کوچک همراه با دفترچه راهنما

محفظه به گونه ای طراحی شده است که می توان هر قسمت را به جای قطعات جایگزین اصلی Kara پرینت سه بعدی کرد و قطعات فنی را می توان جایگزین یا جایگزین کرد زیرا آنها بخشی از یک سیستم باز هستند و با استفاده از ابزارهای تعمیر موجود در دسترس هستند.

هنگامی که یک دستگاه خراب می شود، به جای تعمیر آن، آن را تعویض می کنیم. وقتی این کار را انجام می دهیم، تخمین زده می شود که فقط یک پنجم کالاهای الکتریکی در واقع بازیافت می شوند. مایر می‌گوید: «این امر پایدار نیست و نمی‌تواند پایدار باشد، «اشیاء باید به گونه‌ای ساخته شوند که دوام داشته باشند، بنابراین مجبور نیستیم دائماً آنها را جایگزین کنیم. این می‌تواند شامل راه‌هایی برای تعمیر یا سرویس‌دهی لوازم خانگی باشد، مشابه کاری که با خودرو انجام می‌دهید.»

بیشتر در مورد مفهوم کارا در اینجا.

گرگوری هان ویرایشگر فنی دیزاین میلک است. یک بومی لس آنجلس با عشق و کنجکاوی عمیق برای طراحی، پیاده روی، استخرهای جزر و مد، و سفرهای جاده ای، مجموعه ای از ماجراجویی ها و تفکرات او را می توانید در اینجا پیدا کنید. gregoryhan.com.

دیدگاهتان را بنویسید