قفسه های هندسی رنگارنگ که کتاب در دست دارند

پس از کاهش تعداد کتاب‌ها و چوچک‌های موجود در قفسه کتاب‌های اصلی‌ام، به نوعی تعادل از بین رفت و کتاب‌ها شروع به لیز خوردن و سر خوردن روی زمین کردند. پس از تحقیقات زیاد، این دسته کتاب های هندسی که به صورت مجموعه چهار تایی عرضه می شوند، در سبد خرید من قرار گرفتند. فلز محکم به این معنی است که کتاب‌های من در جای خود باقی می‌مانند در حالی که رنگ‌های رنگ‌آمیزی شده با دست به قفسه‌های سفید من جذابیت بیشتری می‌دهند.

کفش ورزشی مخملی صورتی آدیداس x گوچی

من در روزگارم صاحب سهم خودم از کفش‌های کتانی آدیداس، به‌ویژه Gazeles بودم، که همین امر باعث می‌شود آخرین همکاری آن‌ها با Gucci درست پیش برود. اگر رنگ صورتی را به کفش ورزشی بزنید، احتمالاً آن را بیشتر دوست خواهم داشت. گوچی را به مخلوط اضافه کنید و من فروخته می شوم. آیا من نیاز داشتن یک جفت کفش کتانی صورتی دیگر؟ بستگی به این دارد که «نیاز» را چگونه تعریف کنید.

آینه چوبی با قاب منحنی شکل

من سال‌هاست که به دنبال آینه‌ای با طول کف می‌گردم که 1000 دلار قیمت نداشته باشد یا ارزان به نظر برسد. من همچنین به طور کلی به دنبال آینه برای روشن کردن فضای خود بوده ام و این آینه مواج مدام توجه من را جلب می کند. من عاشق روند انحنایی هستم که این روزها اتفاق می افتد و این آینه دقیقاً مطابق با شکل بازیگوش خود است.

هشت پازل کوچک سیارات

اگر به دنبال پازلی هستید که همه پازل ها را شکست دهد، این همان است. این مجموعه دارای هشت پازل در یک جعبه است که هر یک سیاره متفاوتی دارند. بخش چالش برانگیز این است که 2000 قطعه را سازماندهی کنید تا بفهمید به کدام سیاره تعلق دارند. من همه چیزهای مرتبط با فضا را دوست دارم، بنابراین انجام آن فوق العاده سرگرم کننده بود – فقط مطمئن شوید که فضای زیادی برای مرتب کردن قطعات و ساختن هر سیاره دارید! من تقریباً مطمئن هستم که در حین کار روی این مورد روی هر سطحی در آپارتمانم یک پازل داشتم!

READ  فروشگاه بدنه خودرو به لوفت مدرن سیاه + سفید در تورین

وقتی به تصاویر فضاهای مدرن نگاه می کنید، تشخیص صندلی پنتون بسیار آسان است. صندلی نمادین و تمام پلاستیکی توسط ورنر پنتون در سال 1959 طراحی شد و در نهایت با همکاری ویترا در سال 1967 توسعه یافت و هنوز هم مانند زمانی که در ابتدا به بازار عرضه شد، امروزی به نظر می رسد. صندلی‌ها همیشه در رنگ‌های ثابت عرضه می‌شدند، اما امسال، ویترا با همکاری خانواده پنتون، صندلی پانتون را در پنج ترکیب رنگی دو رنگ – سبز کاج/آبی بنفش، آبی ارغوانی/بنفش بنفش، بنفش بنفش عرضه می‌کند. / سرخابی صورتی، سرخابی صورتی/قرمز کلاسیک پانتون و قرمز کلاسیک پانتون/نارنجی روشن. صندلی پانتون در یک مجموعه پنج تایی – از هر رنگ – با تنها 200 ست عرضه می شود. فروشگاه طراحی MoMA مجموعه ها را منحصراً در ایالات متحده به فروش می رساند. در حال حاضر آنها برای پیش سفارش در دسترس هستند اینجا، با تحویل در 28 سپتامبر 2022 پیش بینی می شود.

این پست حاوی لینک های وابسته است، بنابراین اگر از یک لینک وابسته خرید کنید، پورسانت دریافت می کنیم. برای حمایت از دیزاین شیر متشکریم!

کارولین ویلیامسون مدیر تحریریه دیزاین میلک است. او دارای مدرک BFA در عکاسی از SCAD است و معمولاً می‌توان او را در جستجوی کالاهای قدیمی، انجام جدول کلمات متقاطع نیویورک تایمز با قلم، یا بازسازی فهرست‌های پخش در Spotify پیدا کرد.

دیدگاهتان را بنویسید