[ad_1]

کریسمس درست در گوشه و کنار است. چه میزبان مهمانان هستید و می‌خواهید فضای خود را بهبود ببخشید یا می‌خواهید در این فصل تعطیلات به خود بهبود خانه را هدیه دهید، خانه خود را برای کریسمس با Flooring.org ارتقا دهید.

خانه خود را در این فصل کریسمس به روز کنید

کفپوش های چوبی می توانند ظاهر هر فضایی را ارتقا دهند. چوب سخت هم جاودانه و هم مد روز است. همچنین تمیز کردن و نگهداری آن راحت تر از فرش است. اگر می خواهید مهمانان خود را در این فصل تعطیلات راضی نگه دارید، یا شاید می خواهید ارزش خانه خود را برای حل سال نو خود افزایش دهید، ممکن است علاقه مند به تغییر کفپوش های چوبی باشید.

آیا می دانستید نصب کفپوش های چوبی در خانه می تواند ارزش ملک شما را 1 تا 10 درصد افزایش دهد؟ خریداران خانه به دنبال کفپوش‌های چوبی هستند زیرا چوب‌های سخت جذاب‌تر، بادوام‌تر و ارزشمندتر هستند. اگر قصد دارید روزی خانه خود را بفروشید، اضافه کردن کفپوش های چوبی می تواند به سود شما کمک کند.

یکی دیگر از مزیت های کفپوش های چوبی این است که در مواجهه با حجم ترافیک بالا، به خوبی مقاومت می کنند. در طول فصل تعطیلات، ممکن است دوستان و خانواده زیادی برای جشن گرفتن داشته باشید. سایر انواع کفپوش ممکن است دچار ساییدگی قابل توجه یا آسیب غیرقابل برگشت در اثر سایش و پارگی مهمان شوند. با این حال، چوب سخت بادوام تر است و برای استفاده های سنگین مناسب تر است.

چه بخواهید ظاهر خانه خود را بهبود ببخشید، چه بخواهید روی کفپوش های طولانی مدت سرمایه گذاری کنید یا ارزش خانه خود را افزایش دهید، چوب سخت راهی است که می توانید در این فصل تعطیلات انجام دهید. با این کریسمس خانه خود را به روز کنید Flooring.org. برای کشف انتخاب های ما، وب سایت ما را مرور کنید و در صورت هرگونه سوال با شماره (800) 689-9006 تماس بگیرید. ما مشتاقانه منتظر همکاری با شما در این فصل کریسمس هستیم!

READ  نورپردازی صنایع دستی بابا نوئل و کول نوری را به نمایش می گذارد

این مطلب در طبقه بندی چوب سخت، چوب سخت پیش ساخته توسط Flooring.org ارسال شده است. پیوند ثابت را نشانه گذاری کنید.

دیدگاهتان را بنویسید