در اینجا یک جمله نامطلوب است که ممکن است بسیاری از شما را عصبانی کند – ژانویه ماه مورد علاقه من است. خشم خود را نگه دار… نمی گویم همین است بهترین ماه یا فصل مورد علاقه من، من تاریکی، روزهای کوتاه یا باران را دوست ندارم، اما از هر نظر هوس سکوت را دارم و بسیار خوشحالم که تمام ماه از خانه ام بیرون نمی روم. می بینید، مانند بسیاری از مردم، از هالووین تا سال نو، چاه شخصی من به شدت تخلیه می شود تا جایی که خالی می شود – این همه عکسبرداری، کار تقریباً خارج از کنترل است، معاشرت زیاد، مسافرت، خوردن، نوشیدن، صحرا نشینی، برون گرا 24 ساعت ها در روز و این باعث می شود خانه من یک فاجعه کامل و غیرقابل کنترل باشد. از نوامبر تا دسامبر به خودم فرصت می‌دهم که فقط آشفتگی، آشفتگی، و ناسالم بودن همه آن‌ها را بپذیرم (و پسر من این کار را انجام می‌دهم) اما بعد از آن اول ژانویه می‌چرخد و من در را روی هر چیزی که اختیاری است می‌بندم، کم‌کم و با کار در ساکت‌ترین حالتش. فقط زندگی/خانه ام را سازماندهی کنم، بخوانم، آشپزی کنم، بخوابم و ارتباطات ساده و آرامی با خانواده نزدیکم داشته باشم. خیلی فوق العاده است. امسال باید یک هفته از برنامه معمولم مرخصی بگیرم تا برای یادبود یکی از دوستانم به لس آنجلس بروم و بعد وقتی برگشتیم با یک طوفان برفی عظیم روبرو شدیم. برق قطع شد، اما از آنجایی که ما یک ژنراتور داریم، میزبان یک گردهمایی فوق العاده سرگرم کننده و بداهه در محله روز برفی بودیم که در واقع بسیار مرطوب بود (و بسیار سرگرم کننده). اما از دوشنبه گذشته، ما برگشتیم، وانمود می‌کنیم که اول ژانویه است و از هم‌اکنون تا تعطیلات بهاری، واقعاً می‌خواهم سعی کنم «حالت ژانویه» باقی بمانم (همیشه این را می‌گویم و بعد از اواسط فوریه، زمستان را تمام کردم. همه، و آماده برای معاشرت مجدد).

اکنون با روحیه “حالت ژانویه”، امروز چهار تا از فاجعه بارترین کشوهای خانه را به شما نشان می دهم، جایی که تمیز کردن خود را شروع کردم (و از آن زمان همه آنها را پاره کرده ام). این ترکیبی از پاکسازی و سازماندهی است و انجام و دیدن آن بسیار رضایت بخش است.

کشوی ظروف من

هر کس در خانه من آشپزی می کرد از نحوه رفتار ما با چاقوهایمان (نگاه کنید به سمت راست) عصبانی می شد، می دانید که خواه ناخواه آنها را در کشو می انداختیم. من را هم آزار داد، اما هرگز در لیست اولویت های من نبود. بنابراین شروع به برداشتن همه چیز کردم، ارزیابی کردم که واقعاً چه چیزی را اغلب استفاده می‌کنم، بقیه را در انباری یا در کشوی طولانی ظروف ذخیره کردم و سپس البته برای منظم‌تر نگه‌داشتن کارها، خرید یک محصول را خریدم، و به همه چیز مکان دادم.

READ  طراحی با یک پسر تقریباً بین‌المللی: به‌روزرسانی اتاق چارلی/پیشرفت با حال و هوای صرفه‌جویانه دهه 80

تقسیم کننده های کشوی کم عمق | لیوان های اندازه گیری مینا | قاشق های اندازه گیری مینا | قاشق های اندازه گیری نقره ای | جا چاقو | چاقوها

بنابراین. بسیار. بهتر. پس از جستجوی طولانی مدت برای جای چاقو مناسب (کشوهای ما فقط 3 اینچ در داخل عمق دارند) در نهایت خریدم این از فروشگاه کانتینر که همان چیزی است که ما در خانه کوهستان نیز داشتیم. چوب پنبه نرم نسبت به چاقوها بسیار زیباتر و رضایت بخش تر است (و می تواند بیش از 4 عدد را نگه دارد، اما برای عکس ما آن را اضافه نکردیم). من همچنین می خواهم یک فریاد بزنم قاشق های اندازه گیری باریک جدید (بالا سمت راست) که می تواند در تک تک بطری های سبزی/ادویه من جای بگیرد (در حالی که بطری های سفید گرد در پایین سمت چپ نمی توانند). TBH من گنجانده شده است قاشق های سفید در آنجا چون زیبا به نظر می رسیدند، اما واضح است که شما فقط به یک مجموعه نیاز دارید و من هر بار از زمانی که آنها را خریدم، قاشق های اندازه گیری باریک “زشت تر” را انتخاب می کنم. چاقوها از Made In Cookware هستند و بسیار زیبا هستند (و فوق العاده تیز و سنگین، اما انصافاً جدید نیز هستند). اوه، و من مجبور شدم از اینها استفاده کنم تقسیم کننده های کشو کم عمق که دارای تقسیم کننده های متقاطع هستند و برای ما خوب هستند، اما اکثر کشوها می توانند تقسیم کننده های کشو 4 اینچی را تحمل کنند. در اینجا یک پیوند به ما است. و همه چاقوهای اضافی ما روی یک بلوک چاقوی مغناطیسی روی پیشخوان های انباری قرار دارند، در اینجا دقیقاً همان چیزی است که ما اغلب استفاده می کنیم (من عاشق به هم ریختگی پیشخوان آشپزخانه نیستم، اما مثل چه کسی؟)

عکس توسط کیتلین سبز | از: خانه مزرعه آشپزخانه آشکار

من این جزیره قدیمی و فداکاری را خیلی دوست دارم، اما کشوها بسیار بد می چسبند، آنها بسیار عمیق هستند و واقعاً در داخل روستایی هستند. بنابراین ما از این استفاده کردیمروان کننده چوب” در طرفین و پایین که کاملاً کار می کند! الان خیلی راحت‌تر می‌کشند و فشار می‌دهند (با تشکر از همه کسانی که آن را پیشنهاد کردند). بنابراین وقت آن رسیده بود که فضای داخلی آن را تغییر دهیم…

READ  22RE "سکوت" را در بوتیک سبز گلف میامی فرا می خواند

کشوی ابزار آشپزخانه ما

کل کشوهای جزیره ما فاجعه بود اما من فقط از بدترین کشوها عکس گرفتم. بنابراین همه چیز را بیرون آوردم و متوجه شدم که به جای روش «فقط آن را در هر کشویی بیندازید و 12 دقیقه برای پیدا کردن آن صرف کنید» به یک کشوی اختصاصی «ابزار» آشپزی نیاز دارم. من دو کشو تاپرور داشتم و کشوی ابزار اختصاصی نداشتم. و تو خودت را آشپز خانه می نامی!!

آستر کشوی شطرنجی

دیدن؟ خیلی نازه! فریاد بزن این آستر کشوی چهارخانه زیبا چون برچسب عجیبی نیست، اما در جای خود باقی می‌ماند و خسته‌کننده نیست (رنگ یکدست) یا مقدار زیادی پیتزا دارد (نسخه‌های غیرمزرعه‌ای وجود دارد). کاملاً قابل پاک کردن است و به راحتی بیرون کشیده و تمیز می شود. من شطرنجی ساده را دوست دارم، پشتی لاستیکی که می‌چسبد، و مقداری بالشتک دارد (فقط به سختی) که آن را در جای خود نگه می‌دارد و باعث فرود نرم و کمتر ضربه زدن به اطراف می‌شود. همچنین اینها بسیار مقرون به صرفه تر از بسیاری از مواردی بودند که در فروشگاه کانتینر پیدا کردم (9.99 دلار در هر رول).

من هیجان زده هستم که ابزار خرد کردن ساده مورد علاقه خود را به شما نشان دهم که در واقع اغلب در روز شنبه استفاده می کنم…

کشوی Tupperware

این کشو بود بدترین – ظروف شیشه‌ای آن را بسیار سنگین می‌کردند که داخل و خارج شوند و تعداد کمی از ظروف دیگر درب‌های همسان داشتند (کجا می‌روند؟). بنابراین من همه آنها را بیرون کشیدم، آنها را مطابقت دادم، همان آستر کشو را گذاشتم (روان کننده چوب را روی کشو قرار دادم!!!!!) و همه را دوباره سازماندهی کردم.

کاسه های تاپر | ظرف مستطیل بالای آبی | ظروف خاکستری مربع / مستطیل (مشابه)

اکنون من هنوز عاشق ظروف شیشه ای هستم زیرا اگر نیاز باشد می توانم سوپم را در مایکروویو گرم کنم، اما در نهایت بیشتر خریدم تاپر ظروف (که مانند کاسه مخلوط کردن هستند) با درب. میدان چند ساله از تارگت و دور جدید از آمازون هستند (و بسیار خوب بررسی شده اند – تا اینجا آنها را دوست دارم).

کابینه من “هر چیزی را در اینجا فشار دهید تا مجبور نباشیم به آن نگاه کنیم”.

من نمی دانم انبوهی از زباله های متفرقه از کجا می آیند و نمی دانم این همه تکه زباله کجا باید برود. پس گوش کن، زیبا نبود، اما من دوست داشتم هر چیزی را که روی پیشخوان بود که زندگیم را خراب می‌کرد، بردارم و فقط آن را در اینجا پنهان کنم (منشی اواسط قرن). مادرم به شما خواهد گفت که من هم اتاقم را اینگونه تمیز کردم – فقط همه چیز را زیر تختم انداختم. این خطرناک است زیرا نامه در آنجا گم می شد، تکالیف برای همیشه از بین می رفت و ما نمی دانستیم دسته چک کجاست. (خانه ما هنوز دفتر خانه اختصاصی ندارد و به طرز عجیبی یک اتاق بازی/خانوادگی اختصاصی ندارد). بنابراین واضح است که ما به مکانی برای چیزهایی که روزانه چنگ می زنیم و هل می دهیم نیاز داشتیم.

READ  Hedi Slimane از "ظرافت فرانسوی" برای تعریف فروشگاه Celine در لندن استفاده می کند

سازمان دهندگان بامبو (مشابه) | سبد بافته شده (مشابه)

خیلی بهتر. این چیزی است که ما داریم: سبدی که پست (و تکالیف یا کارهای هنری) را در خود جای می‌دهد، دفترچه‌هایی برای اجازه سریع یادداشت‌های مدرسه برای بچه‌ها، یک برس مو و کش مو تا بتوانم موهای فوق‌العاده بلند پرنده را هنگام خوردن صبحانه ببافم (یا حداقل او را تعقیب کنم. از در خارج شوید و از او بخواهید موهایش را برس بزند). من می دانم که دسته چک، خودکارها، پاکت ها و حداقل یک جفت قیچی (فعلا) کجا هستند. من به احتمال زیاد مجبور خواهم بود این سازمان را هر چند ماه یکبار دوباره انجام دهم، اما حداقل واقعاً در مورد آن فکر کرده ام.

بنابراین اگر در حالت Org نیز باشید، فقط یک پست کوچک پنج شنبه Org به شما ایده هایی برای این آخر هفته می دهد. من اکنون وارد اتاق بعدی خودمان هستم (جایی که لوبیاهایمان را در همان کشوی وسایل نظافتمان نگه داشتیم؟) و این آخر هفته تمام کمد لباس هایمان را می زنم. دیدن؟؟ آیا ژانویه با شکوه نیست؟؟ همچنین در اینجا یک واقعیت جالب وجود دارد که ممکن است یک افسانه کامل یا یک افسانه شهری باشد – اما یک بار شنیدم که یک مطالعه/اسکن روی مغز افراد قبل از ورود به فروشگاه کانتینر و سپس پس از خرید و بیرون آمدن انجام شده است. حدس بزنید سطح دوپامین آنها فوق العاده بالا بود. HA! فقط فکر و قصد سازماندهی خانه/زندگی خود به مردم روحیه می دهد. همچنین می‌خواهم متذکر شوم که مطمئنم «ارگ بزرگ» پشت آن مطالعه بوده است، اما به طور حکایتی به آن اعتقاد دارم. ماه سازمان مبارک.

*عکس های زیبا توسط کیتلین گرین

دیدگاهتان را بنویسید