این فصل غرق شدن است، اما امسال متفاوت است. همانطور که یکی از بهترین دوستانم هفته گذشته بیان کرد، «استراتژی من این است که توپ‌هایی را که نمی‌خواهم رها کنم در اولویت قرار دهم و با بقیه به بهترین‌ها امیدوار باشم». او یک حرفه شرکتی بسیار سخت و دو فرزند دارد. او بچه‌ها را نگه می‌دارد (در آنجا مصالحه نمی‌کند)، پروژه‌های کاری را که نمی‌توان نادیده گرفت، اولویت‌بندی می‌کند، سپس با تلفن تماس می‌گیرد، واگذار می‌کند یا هر چیز دیگری را کنار می‌گذارد. غرق شدن می تواند واقعی باشد. به‌عنوان یک تولیدکننده محتوای Q4، فکر می‌کردم در یکی از معدود صنایع با این فصل شلوغ غیرمنطقی هستم. و سپس شروع کردم به صحبت با هر زن مجردی که می شناسم. امسال یک استراتژی دارم که امیدوارم خدا جواب بدهد.

علاوه بر تعطیلات، که به شدت به زحمت مادران متکی است، متأسفانه هر صنعتی در سه ماهه چهارم شلوغ ترین حالت خود را دارد. خفن است. بزرگترین چالش با سال 2022 این است که جهان، همه صنایع و جامعه در کل با ما طوری رفتار می کنند که هنوز در سال 2019 هستیم. ما اینطور نیستیم. و ما نمی توانیم به عقب برگردیم.

آنچه در مورد اولویت ها آموخته ایم را نمی توان نادیده گرفت. در طول این دو سال آنقدر مورد توجه قرار گرفت که ما نمی توانیم ببینیم. این توقع و فشار برای هول کردن، انجام همه کارها، نگه داشتن هر توپ در هوا، تقلا کردن، احساس پراکندگی، و در عین حال خوب بودن با خسته بودن است که انگار “عادی” است. احساس می‌کنم دوستم درست می‌گوید – یا چند توپ می‌افتند یا ما می‌افتیم.

قبل از سال 2020 من دیوانه وار تمام این کارها را انجام می دادم زیرا این انتظار بود. و در حالی که بین کریسمس و سال نو یک هفته کامل یا 10 روز مرخصی می‌گرفتم، بیشتر آن زمان احساس می‌کردم در حال بهبودی هستم (انصافاً بچه‌های من نیز بسیار جوان‌تر بودند و بسیار خسته‌کننده‌تر). کریسمس 2020 اولین فصل کاملی بود که بسیار کند بود و همانطور که همه می دانیم تجربه متفاوتی (با اوج و فرودهای مختلف) بود. امسال در اوایل نوامبر در قطار آشفتگی بودم و بی‌احتیاط رانندگی می‌کرد. بنابراین استراحت‌ها را انجام دادم، پریدم و برنامه‌ای برای کاهش سرعت در نظر گرفتم.

بنابراین این استراتژی من برای کنار آمدن یا بهتر از آن اجتناب از غرق شدن است – توصیه‌هایی که به خودم می‌دهم و فکر می‌کنم به اشتراک بگذارم (و فکر می‌کنم کار می‌کند!!)

محل کار در روز ترجیح داده می شود | عکس توسط ورونیکا کرافورد | از: ایده های لباس مهمانی مقرون به صرفه + مهمانی تعطیلات ehd

برخی از «رویدادهای تعطیلات» را به‌عنوان رویدادهای سال نو تغییر نام دهید (و تا ژانویه به پایان برسانید)

مثال: چند سال پیش ما از هدایای تعطیلات خود برای مشتریان خود عقب بودیم (جعبه های فانتزی از 6 شکلات را برای مشتریان خود می فرستادیم). ما مهلت ارسال را از دست دادیم و پس از پرتاب دستانم به هوا و ضرب و شتم خودم، آنها را به عنوان “هدایای سال نو” فرستادیم. همه آنها خوشحال بودند و در واقع وقت داشتند که از آنها لذت ببرند، تماس بگیرند و در ژانویه با ما ارتباط برقرار کنند. اینها حتی ممکن است در طول فصل تعطیلات نادیده گرفته شده باشند. ما این کار را سه سال متوالی انجام دادیم و ثابت شد که استراتژی بازاریابی هدیه بسیار بهتری است (فکر می‌کنم آنها بیشتر متوجه ما شدند، tbh). از زمان کووید، ما به‌کلی انجام هدایای مشتری را متوقف کردیم زیرا مدیریت آدرس‌ها غیرممکن بود (چه کسی از راه دور است؟ چه کسی در دفتر است؟ چه کسی استعفا داد؟ شرکت‌ها را نقل مکان کرد؟ آیا دفتر تعطیل شد؟) اشکالی ندارد! هم. همین اصل در مورد عکس‌ها/کارت‌های خانوادگی سال نو و حتی شیرینی‌های محله سال نو یا ریختن کوکی‌ها نیز صدق می‌کند. آن را به ژانویه منتقل کنید.

READ  لینک بالا: مکعب های بسته بندی Em، پیراهن 20 دلاری که آرلین سه تا از آن را خرید، و ملافه مورد علاقه جدید ما

تلاش های خدماتی خود را در ژانویه برنامه ریزی کنید. ما می‌خواهیم خانواده‌ای باشیم که پروژه‌های خدماتی معنی‌داری را برای کمک به دیگران در طول تعطیلات انجام می‌دهد، اما حقیقت این است که من هیچ‌وقت حرف‌هایم را جمع نمی‌کنم و بعد خودم را کتک می‌زنم. اما گوش کنید، سازمان‌ها و کلیساهای زیادی در ماه دسامبر به افراد کم‌خدمت کمک می‌کنند (یکی از دلایلی که آرزو می‌کنم به یکی از آن‌ها تعلق داشته باشم)، و شاید زمانی که معمولاً کمک کمتری وجود دارد، پروژه‌ای در ژانویه یا فوریه تأثیرگذارتر باشد. این همچنین می تواند به راحتی به وضوح بسیار عالی تبدیل شود که در آن بیشتر در طول سال و نه فقط برای تعطیلات کمک می کنید.

هر قرار شخصی اختیاری را برای ژانویه تغییر دهید. این می تواند یک ناهار، یک قرار ملاقات غیر فوری با پزشک، یک شب دخترانه، یا نظافت حیوان خانگی شما باشد. مگر اینکه برای تعطیلات خاص یا فوری باشد، هر چیزی را از دسامبر تا ژانویه تغییر دهید. البته ما نمی توانیم مردم را ناامید کنیم و از آسیب رساندن به مردم می ترسیم. با خود خواهید گفت: “این فقط یک ساعت از وقت من است” اما هیچ چیز “فقط یک ساعت” نیست. شما زمان برای آماده شدن دارید، رفت و آمد، پیدا کردن پارکینگ – همه چیز یک چیز است. من تقویمم را مرور کردم و قرارهای زیادی را تغییر دادم و احساس خیلی بهتری دارم. من حدود 15 ساعت در دسامبر به اضافه فضای مغزی که در آن قرار ملاقات ها جذب می شد، داشتم.

هر رویداد کاری را به یک ناهار طولانی یا ساعت 3 بعد از ظهر تبدیل کنید، نه یک رویداد شبانه. تیم من عاشق انجام این کار است – جمعه زود بیدار شوید و در ساعات کاری از آن لذت ببرید. آنها از شما تشکر خواهند کرد، قول می دهم. کسانی که می خواهند آن را برای شام بپیچند:)

زیبا اما لازم نیست! | عکس توسط sara ligorria-tramp | از: سرگرمی تعطیلات بسیار ساده تر شده است

توقعات خود را پایین بیاورید

اگر توقعات کمی داشته باشید نمی توانید ناامید شوید. این به معنای خانه، غذا، هدایای شخصی کمتر و توانایی های میزبانی شماست. من اول میرم! انجام شده بهتر از کامل است.

درخت ما امسال ناز است، اما قطعاً تا آنجا که محتوای طراحی برای اینترنت «آنجا» نیست. بنابراین گزینه‌های من عبارتند از: 1. استرس در مورد بهتر کردن آن، اما مانند واقعا سریع (قرار بود فردا فیلمبرداری شود)، زمان و پول زیادی صرف کنید، همه زیورآلات را مرتب کنید، یک گلدسته خود را انجام دهید، و غیره. یا 2. با نارضایتی به آن شلیک کنید. و شرمنده درخت هستم یا اینکه مردم ناامید می شوند که به یک اندازه نیست (هر دو تضمین می شود اتفاق بیفتد)، یا 3. به هیچ وجه به آن شلیک نکنم زیرا هیچ حامی مالی در کار نیست و فقط آن را همانطور که هست رها کنید. من قطعاً 1 را انجام نمی‌دهم، اما مطمئن نیستم که می‌خواهم 2 یا 3 را انجام دهم. فشار برای کامل بودن دوباره/واقعی است – و من در قبال دیگران نیز احساس مسئولیت می‌کنم. آیا ما خالقان محتوای طراحی OG این هیولای تعطیلات را ایجاد کردیم که همه چیز در اینترنت بسیار شیک و بی نقص به نظر می رسد به طوری که حتی ما ناامید می شویم اگر درست به نظر می رسد حتی اگر بچه های ما نمی توانند شادتر باشند؟؟؟؟ متاسفم!! که مرا به این می رساند:

READ  هشت آشپزخانه با کابینت های کف تا سقف که به طرز هوشمندانه ای آشفتگی را پنهان می کنند

احساس نکنید که نیاز به پست در شبکه های اجتماعی دارید مگر اینکه برای شما شادی به ارمغان بیاورد

تمام تعهدات خود تحمیلی در مورد پست رسانه های اجتماعی را رها کنید و خود را از بازی های گرسنگی فرهنگ مقایسه خارج کنید. مثال: من دیدم که برایان برای تولدم در فیس بوک برای من پست بنویسد در حالی که ما در یک روز خانوادگی سرگرم کننده بودیم و گفتم: “اوه، نه، مجبور نیستی این کار را انجام دهی، قول می دهم، فقط بیا پاتوق کن» و با امیدی در چشمانش به من نگاه کرد که «واقعاً؟» هر دوی ما آنقدر راحت شدیم که پیمان بستیم که مجبور نباشیم با روشی تلخ و در عین حال خنده دار به دنیا بگوییم که چه احساسی نسبت به یکدیگر، بچه هایمان، تعطیلات یا هر مناسبت داریم. فقط در صورت تمایل پست کنید:) من در روز کریسمس از توصیه های خودم استفاده می کنم و ممکن است در پایان روز یا آخر هفته عکس بگذارم، اما نه، وقتی این کار را نکنم در شبکه های اجتماعی حضور نخواهم داشت. دوست ندارم، که اغلب این روزها است:)

این تنقلات تقریباً 100% از تریدر جوز | عکس توسط sara ligorria-tramp | از: ما درخواست کردیم و شما تحویل دادید – در اینجا بهترین پیش غذاها، دیپ ها و هک های غذای معامله گر جو آورده شده است.

از نابغه The Potluck استفاده کنید (به پیشنهاد کمک بله بگویید و حتی بپرسید)

می‌دانم که این ممکن است یک تفاوت منطقه‌ای باشد، اما متوجه شده‌ام که وقتی در لس‌آنجلس زندگی می‌کردیم این فشار را احساس می‌کردیم که همه چیز را تهیه کنیم، غذا را بپزیم یا کل غذا را بپزیم، «فقط خودت را بیاور». بنابراین، اگر امسال گردهمایی داشته باشیم (که کوچک خواهد بود – من درسی را از حملات پانیک مهمانی بزرگ آموخته ام)، سعی می کنم به این سوال پاسخ دهم که “چه چیزی می توانیم بیاوریم؟” با “یک بشقاب پنیر یا چیپس و گواک عالی خواهد بود!” (امیدوارم با کمی توجه). اگر دوستانتان شما را بشناسند، متوجه می شوند که شما مشغول هستید و دو بار فکر نمی کنند که به آنها اجازه می دهد خودشان این کار را انجام دهند. اگر سرتان شلوغ است و وقت ندارید چیزی درست کنید، ما یک پست کامل در مورد پیش غذا های Trader Joe در اینجا نوشتیم – آنها عالی هستند و دوستان واقعی شما اهمیتی نمی دهند که از کجا آمده است.

انبار کنید، با خرید یک بار چیزهایی که استفاده زیادی خواهید کرد

انباری خود را پر از 10 هدایای مهماندار خوب اما عمومی (با قدردانی جهانی) که فضای زیادی را اشغال نمی کنند، ذخیره کنید. من چیزی قابل مصرف را پیشنهاد می کنم (شراب محلی یا شمع) تا باعث نشود که شخص دیگری چیزی را که ممکن است سبک او نیست، ذخیره یا اهدا کند. انجام شده.

لیوان ها و بشقاب های زیست تخریب پذیر و قابل کمپوست را ذخیره کنید. من واقعاً دوست ندارم هر چیزی یکبار مصرف را تبلیغ کنم، اما اگر با افراد زیادی روبرو هستید، در طول تعطیلات به خودتان اجازه دهید تا پاکسازی آسان‌تری داشته باشید. بدیهی است که اگر می توانید از پلاستیک یا پلی اتیلن دوری کنید، اما اگر در بودجه شما نیست، تمام تلاش خود را بکنید! در حال حاضر گزینه‌های زیادی وجود دارد و ما نمی‌توانیم همیشه بی‌نقص باشیم یا همه ما واقعاً منفجر می‌شویم و روده‌هایمان را روی تاج‌های مصنوعی خود می‌پاشیم. و سپس آنها هرگز تجزیه زیستی نخواهند کرد 🙂

READ  از 5 مادر با بچه‌های بزرگ‌تر پرسیدم بچه‌هایشان چه چیزهایی را «بازگشت به مدرسه» دوست دارند/استفاده می‌کنند و در اینجا چیزی است که آنها می‌گویند
این عادی ما نیست | عکس توسط sara ligorria-tramp | از: اتاق خانوادگی کریسمس “به هم ریخته” اما پر از خاطرات امیلی

مرزها را تعیین کنید و محکم باشید (برای محافظت از سلامت روان)

من سعی می کنم فقط دو یا سه “رویداد” اجتماعی یا تعطیلات را در هفته برنامه ریزی کنم (حتی این مقدار زیاد است). امسال قطار سانتا رودخانه هود را انجام می دهیم، جن موزیکال، باغ‌وحش لایت‌ها، و دو مهمانی کاردستی/کوکتل با گروه‌های مختلف دوستان بچه قبل از حرکت در شانزدهم به مدت دو هفته (جایی که بابانوئل را در Skypark خواهیم دید!). زمان نقاهت را فقط برای خود یا خانواده‌تان رزرو کنید، زمان تمیز کردن خانه، شستشوی لباس‌ها و آماده‌سازی غذا – فقط بگویید رزرو شده‌اید. من می دانم که این یک محدودیت شخصی است، اما برای من محدود کردن برنامه اجتماعی ام کمک زیادی به تخلیه من کرده است. بله، من دوستان/خانواده‌ام را کمتر از گذشته در این فصل از سال می‌بینم، اما آنها هم خیلی شلوغ هستند! شاید این یک مسئله سنی باشد، شاید تغییر زندگی پس از کووید، زندگی در حومه شهر (که من آن را دوست دارم)، یا شاید من همیشه به این مرزها برای خودم نیاز داشتم اما آنقدر در حال معاشرت بودم که سلامتی خودم را فدای داشتن یک زندگی کردم. وقت بخیر (مطمئناً همه آن چیزها است).

به خودت اجازه بده همان کسی باشی که هستی نه آن کسی که هستی خواستن بودن. من می خواهم خانواده ای باشم که خانه به خانه سرود می خوانند، اما واقعاً فکر نمی کنم این برای ما باشد. من می‌خواهم خانواده‌ای باشم که مانند خانواده ما رول دارچین می‌پزند، اما خیلی نامرتب است و من در پخت بدم. من در تزیین، کاردستی های آشفته، پر کردن خانه با روح، و تهیه دسته های بزرگ سوپ/پنیر کبابی خوب هستم. بقیه توقعات دیگری از من است که در آن شکست خواهم خورد و بعد احساس بدی نسبت به خودم دارم. به چیزی که از آن لذت می برید متمایل شوید زیرا این همان چیزی است که در آن خوب خواهید بود، که باعث می شود احساس بهتری داشته باشید، نه بدتر از خودتان (درس کلی زندگی).

آیا هیچ هک خوب دیگری برای کمک به جلوگیری از (یا مقابله با) بیش از حد تعطیلات وجود دارد؟ درمانگر برایان بهترین ابزاری را که ما همیشه از آن استفاده می‌کنیم – «خط زمانی خود را گسترش دهید» – به او داد که به ما کمک کرد نه تنها سرعت را کاهش دهیم، بلکه فشار انجام همه کارها را «امسال» کاهش دهیم.

اعتبار تصویر افتتاحیه: عکس توسطجیم باروز | از: کریسمس در طول سال ها

پست در مورد پیشگیری (یا آماده سازی یا مقابله) با “بیش از حد” در طول تعطیلات (و نامه ای به جهان از طرف زنان) اولین بار در امیلی هندرسون ظاهر شد.

دیدگاهتان را بنویسید