من اتاق نشیمن خود را دوست دارم، اما هنوز آنجا نیست و این اشکالی ندارد – من سعی می کنم از روند تغییر دادن لذت ببرم و هنوز عاشق بودن در آن هستم. من هنوز می‌دانم اگر بتوانم انگشتانم را بچسبانم (لوارها را به سقف ببرم و رنگ سفید گرم‌تری را دوباره رنگ آمیزی کنم) چه کار می‌کنم، اما این یک تغییر واقعاً گران‌قیمت و مخرب است و به نظر می‌رسد هیچ کس دیگری با من موافق نیست، خیلی خوب، هر چه که باشد. فعلا همینطور بمونه بنابراین یکی از چیزهایی که من در مورد آن خیال پردازی کرده ام این است که شومینه را با رنگ زمینی تر رنگ آمیزی کنم – فقط چیزی برای تضاد، چشم خود را به آنجا بکشید، بیشتر یک نقطه کانونی باشد و باعث شود لبخند بزنید، و غیره. در داستان های IG سارا شرمن ساموئل دیدم. چندی پیش یک شومینه آجری آبی با زیباترین تنوع رنگی و بافت و او به من گفت که آهکی شسته شده است، بنابراین من به سرعت چند نمونه سفارش دادم و گرچن و من تعدادی تصاویر نقاشی شده را آماده کردیم.

عکس توسط کیتلین سبز | از: خانه مزرعه نشان می دهد اتاق نشیمن

او یک شومینه زیبا است، اما آیا می تواند کمی بهتر باشد؟ من نمی دانم! وقتی اینجا را نگاه می کنم از ساده و آرام بودنش خوشم می آید! اجازه بدید ببینم…

صرف نظر از این، به نظر می‌رسد فرصت خوبی برای بازی کردن است و برخی از رنگ‌های شستشوی لیمویی زیبا را به شما نشان می‌دهیم، حتی اگر تصمیم به انجام آن نگیریم…

بنابراین من یک تن سفارش دادم رنگ های پورتولا (غیر اسپون) و همه را به آن بردیم استودیوی جدید کیتلین (که ما آن را دوست داریم) و دست به کار شدیم.

قبل از شروع نقاشی از کاغذ آبرنگ (ضخیم، مات) استفاده کردیم و پشت هر کدام را برچسب زدیم.

پورتولا به ما گفت که یک حرکت قلم مو به عقب و جلو انجام دهیم. بدیهی است که بسیار آسان و سریع بود (نمونه ها 10 دلار بودند، بنابراین من خرید این تعداد را پیشنهاد نمی کنم، اما برای اهداف محتوا، فکر می کردیم سرگرم کننده باشد).

READ  چگونه اتاق لباسشویی خود را بهتر جلوه دهید (و در واقع از روز لباسشویی لذت ببرید)

من بیشتر رنگ های آبی، سبز، خنثی و چند رنگ گرمتر گلی/رز را انتخاب کردم…

من واقعاً امیدوار بودم که مورد مناسب بلافاصله ظاهر شود. ما تقریبا همه رنگ ها را به دلایل مختلف دوست داشتیم…

رنگ ها در کت دوم واقعا زنده شدند…

آنها همگی بسیار زیبا هستند!!! بنابراین روز بعد آنها را روی شومینه آویزان کردیم.

اکنون آنچه باید به خاطر داشته باشید این است که پله ها آبی هستند (آبی دودی اثر شروین ویلیامز) و در حالی که می توانستم آنها را دوباره رنگ آمیزی کنم، که صادقانه بگویم سخت نیست، من واقعاً نمی خواهم. و سپس به یاد داشته باشید که کاشی آشپزخانه درست در سمت راست است (آبی جین واقعا روشن). پس مطمئنا، من رنگ های مورد علاقه ام را دارم، اما آیا آنها برای اتاق مناسب هستند؟

برایان اتفاقاً در خانه بود و می خواست وزنه بزند (بسیار عالی). هر دوی ما به رنگ سبز تیره علاقه زیادی داشتیم، اما اساساً فقط یک نسخه کمی تیره تر از رنگ مبل است. خیلی همخوانی داره؟؟ شاید!!!

واضح است که من هم رنگ آبی را دوست دارم، اما ما آنقدر آبی در اینجا داریم که آیا زیاده روی می کند؟

من آن را به رنگ ارغوانی ملایم، آبی متوسط، و سبز تیره تر محدود کردم. کاش رنگ سبز TBH تیره تر بود.

بنابراین گرچن همه آنها را مسخره کرد تا به من نشان دهد، از جمله چند گزینه مانتل. من نمی‌خواهم مانتو با کنتراست زیاد ظاهر شود، اما به این فکر کرده‌ام که یک شابلون نقاشی شده با الهام از اسکاندی انجام دهم، آن را با همان آجر بپوشانم و آن را به همان رنگ رنگ آمیزی کنم، یا حتی یک مربع براق با تونال دوپ پیدا کنم. کاشی، تقریباً مانند یک حاشیه کاشی. اما دیدن کارهایی که گرچن انجام داد واقعا سرگرم کننده است. بفرمایید:

READ  فروشگاه Glossier Seattle دارای تپه ای پوشیده از قارچ خزه ای است

سبز تیره

جواب منفی. بله، من فکر نمی کنم من عاشق یک مانتو محکم که آجر را می شکند، باشم. من می‌خواهم تونال‌تر باشد – یا با آن مطابقت داشته باشد یا با بافت بازی کند (مثل کاشی‌های برجسته براق).

جواب منفی. دیدن آن جالب است، اما من از آن سفید قوی لذت نمی برم…

خیلی سبزه ولی خیلی سبزه؟؟ تقریباً 3 درجه تیره تر از مبل ها است. من یک پالت رنگی منسجم را دوست دارم (برای خانه‌ام، رنگ‌های تصادفی و غیرمنتظره را در دیگران دوست دارم – این یک چیز ذهنی است). اما من نمی دانم. این یک “بله جهنمی” نیست.

یک جین آبی

مطمئن. من این را دوست دارم به جز اینکه پله های آبی سمت چپ و کاشی آبی سمت راست (در آشپزخانه) = مقدار زیادی آبی.

من از مانتو مشکی اینجا خیلی ناراحت نیستم، اما هنوز انگیزه ای برای انجام آن ندارم.

ماوی روشن خنثی

خوب، این غم انگیز به نظر می رسد. فکر نمی‌کنم شخصاً باشد، اما به نظر صاف و خسته‌کننده است.

با یک مانتل تونال بهتر است، اما مطمئناً زنده نمی شود. البته، ما هنر را اضافه می‌کنیم، چیزی که واقعاً ظاهر می‌شود، اما خب، من فکر می‌کردم که این راه را بیشتر دوست داشته باشم.

نیلی تیره تر

من مطمئناً فکر می کردم که این نیلی تیره را دوست دارم، اما فقط بزرگ و سنگین است. حالا، این ممکن است به این دلیل باشد که هیچ حرکت یا تغییر رنگی وجود ندارد (که یک چیز رندر است). اما مهمتر از آن، من فکر می کنم آنقدر بزرگ است که اینقدر تاریک باشد. چیزی که باید دائماً به خودم یادآوری کنم این است که آنچه در یک کارت نمونه کوچک می بینید خوب نیست زیرا در یک منطقه بزرگتر بسیار بیشتر است. مثل نمایی.

ارغوانی تیره تر

من در اوایل این کار را انجام ندادم – صورتی با سبز ممکن است مانند رنگ‌های پاستلی با تن متوسط ​​بیش از حد به نظر برسد (برای عید پاک بسیار عالی است!) اما در حین نوشتن این پست در مورد آن تجدید نظر کردم و از گرچن خواستم آن را به سرعت فتوشاپ کند.

READ  I IN آپارتمان توکیو را تغییر می دهم تا دید ژاپنی ها را در مورد بازسازی تغییر دهم

این یک “بله جهنمی” نیست، اما یک نه نیست!! من علاقه مند به بررسی بیشتر این رنگ هستم. باز هم، با این رندرها، بافت ارغوانی بسیار نرم رنگ شستشوی آهکی را دریافت نمی کنید. این یک عنصر خاکی دارد که ممکن است به آجر اصلی (که بیش از چند دهه قبل نقاشی شده است) اشاره کند. و اگر از خود می‌پرسید که کاش فقط آجر سفالی قدیمی بود، پاسخ بله است. آیا این یک گزینه است؟ مطمئن. منظورم این است که باید تقلبی باشد و باید قطعات نازکی باشد، اما آجرکاری روی آن کار و خمیر بیشتری نسبت به نقاشی کردن است (کاری که من و گرچن قرار بود خودمان انجام دهیم).

همه من اصلاً استرس ندارم، اما بله واضح و واضح وجود ندارد. اگر ابتدا انتخاب های زیادی نمی کردم (مانند مبل های سبز، رنگ آبی پله ها، کاشی های آبی). من مانند یک روان پریش رفتار کرده ام که از جهات مختلف از کنار آن رد می شود، در ساعات مختلف روز به همه آنها خیره شده و منتظر تایید هستم. بنابراین از هم‌اکنون، من پذیرای همه ایده‌ها هستم و ممکن است فقط یکی را امتحان کنیم (گالن‌ها 80 دلار است و یک روز سرگرم‌کننده است) و با یک رنگ زندگی کنیم و ببینیم چه احساسی داریم. xx

*عکس ها توسط کیتلین گرین

دیدگاهتان را بنویسید