من به این افتخار نمی کنم که در هنگام بازسازی این خانه چقدر ریسک گریز بودم، اما با انتخاب ها راحت هستم (و خودم LOL) زیرا نمی خواهم هیچ یک از کارهای سخت را دوباره انجام دهم. وسایل در یک خانه، مانند همیشه. بنابراین با انتخاب های زیاد، من به سادگی از خودم پرسیدم که چه چیزی زیبا، کاربردی، مناسب برای یک خانه کشاورزی و نسبتاً جاودانه/کلاسیک است (تا جایی که می توانید آن را پیش بینی کنید). برای اتاق نشیمن بهترین نور را برای اتاق انتخاب کردم چون هوا تاریک بود و چراغ های توکار نداشتیم. من با یک دیوارکوب کلاسیک با سایه پارچه ای که قابل کم نور است و بنابراین دقیقاً نوع نوری را که دوست دارم در یک اتاق تجربه کنم (حتی اما نه روشن و کاملاً قابل تنظیم) ارائه می دهد. عالی. من این دیوارکوب ها را دوست دارم – شکل ظریفی دارند و با تمام نورهای آشپزخانه، اتاق آفتابگیر و غیره به خوبی کار می کنند. اما از آنجایی که اکنون لایه دیگری از ویژگی های عجیب و غریب را اضافه می کنم، به عبارتی موقتی تر و من هنوز، در مورد تغییر خیال پردازی کردم. سایه‌های روی این دیوارکوب‌ها از سفید به خوب، چیز جالب‌تری است – چه شکل، رنگ، پارچه یا بافت.

من 4-H سال خود را برای این فانتزی سرزنش می کنم. متأسفانه، من هیچ عکسی ندارم، اما بسیاری از آباژورها را از پارچه کالیکو بازیابی کردم (بیشتر سایه های ویکتوریایی که بسیار وقت گیر هستند، اما بسیاری از سایه های درام نیز). بنابراین دسترسی به امکانات برای من آسان است.

بنابراین در یک صبح شنبه، در حالی که بچه‌ها در حال تماشای آقای هیولای ارزشمند خود هستند (کانال مورد تایید ما در یوتیوب که باعث نمی‌شود تلویزیون را از دیوار بیرون بکشم و آن را بسوزانم)، تصمیم گرفتم در مورد اینکه این سایه‌ها چه چیزی می‌توانند باشند، خیال پردازی کنم. . و اجازه دهید واضح بگویم، سایه‌های سفیدی که با دیوارکوب‌ها ارائه می‌شوند عالی هستند و من قطعاً قصد دارم آنها را نگه دارم، اما کنجکاو هستم که آیا راهی برای تغییر آنها برای مدتی وجود دارد که چیز جالبی برای اتاق ایجاد کند. من فکر می کنم بله.

READ  تجهیزات تمرینی زمستانی من – چیزی که می پوشم و دوست دارم هم در داخل خانه و هم در خارج از خانه وقتی هوا سرد است (و حتی یخبندان)

سایه های گوش ماهی سفارشی؟

آباژور دلمه ای کتان | آباژور دلمه ای رافیا

اینها یک «بله» آسان هستند – بسیار زیبا، سرگرم کننده، با این حال این شکل برای همیشه وجود داشته است (گوزن ماهی در کتاب من کلاسیک است، قیچی نه – هیچ توهین آمیزی برای هر قیچی که این را می خواند). اما تیم من نسبت به این موارد ولرم برخورد کرد – شاید در این مرحله واقعاً بیش از حد انتظار می رود؟ این سازنده Etsy می‌تواند بیشتر رنگ‌ها و اندازه‌ها را بسازد، و من بیشتر به سمت مشکی جذب شدم. اما پس از واکنش تیمم، فکر کردم شاید اینها در حال حاضر خیلی قابل پیش بینی هستند؟

سایه های چین دار گرد سفارشی؟

اسکالوپ سایه های دست ساز | سایه های گوش ماهی دراز

من این یک تن را دوست دارم. آنها شیرین، خنک و کلاسیک هستند. عالی. من به طور خاص به سمت درازترهای سبز خزه ای (مشابه مبل های ما) جذب می شوم. آیا ما؟ اکنون چیزی که باید به خاطر داشته باشیم این است که ما 8 دیوارکوب در اتاق نشیمن خود داریم، بنابراین اینها کاملاً سرمایه گذاری خواهند بود. چون این کار من است، می توانم آن را بنویسم و ​​توجیهش کنم، اما بیایید واضح بگوییم 8 مورد از اینها هیچ نیستند.

سایه های نقاشی شده یا طراحی شده با دست؟

گرچن این ایده بسیار زیبا را مسخره کرد!

یعنی بله. اگر این کار درست انجام شود چقدر باورنکردنی خواهد بود؟ حالا اگر ما به 8 در اتاقی که در حال حاضر چیزهای زیادی در حال انجام است نیاز نداشته باشیم، ممکن است این موضوع را بیشتر در نظر بگیرم، اما از انجام هر کاری خیلی هنرمندانه روی 8 دیوارکوب عصبی هستم. با این حال، یک نوار کوچک می تواند مشکلی نداشته باشد، اما نمی دانم… می ترسم دقیقاً شبیه همان چیزی باشد که هست – مانند برخی آماتورها که می خواستند آباژورهای خود را عجیب و غریب تر کنند، بنابراین آنها یک کار رنگ آمیزی انجام دادند که کمی به نظر می رسید. گنگ در این خانه، در این اتاق، روی این دیوارکوب های جدی تر. من فکر می‌کنم این می‌تواند به خوبی روی یک دیوارکوب با شکل متفاوت، در اتاقی که بیشتر حواس‌پرتی و سرگرم‌کننده است، کار کند. اما حتماً باید این را امتحان کنید.

READ  هشت حمام سبز شیک با حس یکپارچهسازی با سیستمعامل

تریم راه راه با نوار پارچه ای یا روبان اضافه شده است؟

گرچن این ایده را کنار گذاشت و من آن را دوست دارم. بدیهی است که ما دوست داریم از آباژورها همانطور که هست استفاده کنیم، بنابراین می‌خواهیم یک نوار پارچه‌ای بخریم – یا نوار پارچه‌ای (من کاملاً نامش را خالی می‌کنم، اما آنهایی که قبلاً در هر دو لبه تمام شده‌اند و شما آن را تا کنید. و آن را اتو کنید) یا یک روبان طرح دار یا گروس.

ریکاوری در پارچه طرح دار؟

فقط چند ایده زیبا، نه گزینه های رسمی 🙂

بالا سمت چپ در جهت عقربه های ساعت: دنباله | قطرات باران | راه راه بازار | بررسی جزیی

من خیلی با آن مخالف نیستم (اگرچه یک تغییر دائمی تر، مطمئنا). اکنون، ما واقعاً باید از این دیوارکوب ها برای نور استفاده کنیم تا پارچه مانند مخمل خیلی ضخیم نباشد (در واقع زیبا خواهد بود)، و من هیچ چیز خیلی روستایی یا شیرینی مانند یک نوار تیک تاک نمی خواهم. ما همچنین به اندازه کافی شطرنجی در اینجا داریم، بنابراین مگر اینکه من یک گل کامل پیدا کنم (که پیدا کردن آن بسیار سخت است) نمی دانم می توانم این کار را انجام دهم. اما الان که بهش فکر میکنم کلی ونتورا یا ربکا اتوود ممکنه چاپی داشته باشه که کار کنه؟؟؟!!!

دلم برای زندگی در نیویورک در چنین مواقعی تنگ شده است. من به منطقه پارچه و روبان می رفتم و فقط ساعت ها خرید می کردم تا روبان عالی و تزئینات M&J را برای این سایه ها پیدا کنم. در حالی که می توانید کارهای زیادی را به صورت آنلاین انجام دهید، پارچه ها یکی از معدود چیزهایی هستند که واقعاً باید آنها را لمس کنید و شخصاً ببینید (IMHO).

READ  Folkform موزه ماسونیت را در نمایشگاه مبلمان استکهلم نصب می کند

به هر حال، من در عجله دیوانه‌وار نیستم و در ماه مارس یک عکسبرداری بزرگ در اینجا داریم که می‌خواهم آن‌ها را سفید کنم، بنابراین اگر سایه‌های اصلی را تغییر دهیم، تا آن زمان صبر می‌کنم. اما مطمئناً می توانید انتظار داشته باشید که روند را دنبال کنید و در نظرات با مهربانی در نظر بگیرید. xx

اعتبار تصویر افتتاحیه: عکس توسط کیتلین گرین | از: فارمخانه Living Room Reveal

دیدگاهتان را بنویسید