چیزهای بسیار هیجان انگیزی در مزرعه اتفاق افتاده است، اما من تا امروز آنقدر مشغول کتاب (و تصمیم گیری) بودم که در مورد آن وبلاگی نداشتم. پس از ماه ها MEP (مکانیک، برق و لوله کشی) بازرسی ها را پشت سر گذاشتیم و زمان بستن دیوارها فرا رسید. این یک نوع فارغ التحصیلی است – حرکت ضرب المثلی منگوله برای اینکه هرگز فقط با خیره شدن به چوب و سیم به عقب برنگردید. با دیوارهای خشک، ما در واقع می‌توانیم اتاق‌ها را ببینیم، مبلمانی را طراحی کنیم که می‌تواند در آن‌ها قرار بگیرد، و زندگی‌مان را در اینجا به تصویر بکشیم. بنابراین این چیزی است که اتفاق می افتد…

دیوار خشک بالا رفت…

من می خواستم یک پست Drywall 101 انجام دهم و شاید هنوز هم انجام دهم، اما شما می خواهید پیشرفت خانه مزرعه را ببینید، بنابراین آنچه باید بدانید در اینجا آمده است…

پنج سطح پرداخت دیوار وجود دارد – “1” اساساً فقط یک صفحه با شکاف است و “5” یک دیوار صاف است، مانند صافی باسن کودک. هر چه مقیاس بالاتر باشد گرانتر و وقت گیرتر است. این روزها بیشتر ساخت‌وسازهای جدید در حدود «3» متوقف می‌شوند تا بتوانند پوست پرتقال را اسپری کنند، که بسیار بخشنده است و می‌تواند به خوبی درزها را بپوشاند. این بسیار سریع‌تر و در نتیجه ارزان‌تر است، اما ظاهر مطلوب ما نیست. همه چیز ناخوشایند است، اما با تمام زندگی مطابقت دارد – با کیفیت بالا / خوب انجام شده / تصفیه شده هر چیزی… هزینه بیشتری دارد. سرد!

اکنون آنچه ما متوجه شده‌ایم این است که انجام یک ظاهر ساده و ظریف «مله پرش» منطقه‌ای است… و در پورتلند چنین چیزی نیست. ما این کار را در خانه کوهستان انجام دادیم و آن را دوست داشتیم. این کار بدی است که آنها در اینجا این کار را انجام نمی دهند زیرا ظاهر بسیار ظریفی دارد که هم از نظر کاربرد و هم در تعمیر و نگهداری بسیار ارزان تر است – برای دنگ و لمس های آینده بسیار بخشنده است. اما شما فقط در صورتی می خواهید این کار را انجام دهید که پیمانکار دیوار خشک واقعاً بداند که چگونه و تیم آنها در این روش آموزش دیده باشند. در مورد ما، ARCIFORM، با یک پیمانکار دیوار خشک کار نکرده بود که ماله پرش را انجام داده بود – این یک چیز در این منطقه نیست – بنابراین آنها مایل به قبول ریسک در یک پروژه با مشخصات بالا نبودند. می توانید تصور کنید اگر اشتباه و سنگین انجام شود بد به نظر می رسد. ای کاش زودتر در این فرآیند تماس گرفته بودم و یک پیمانکار دیوار خشک پیدا می کردم که این کار را در پورتلند انجام می داد – اگر وجود داشته باشد – اما زمانی که به این گفتگو رسیدیم، قفل شده بودیم و صادقانه باید ادامه دهیم. بنابراین همه اینها برای گفتن این است که این بافت ظریف “مله پرش” در سطح 4 منطقه ای است. اگر منطقه شما این کار را انجام می دهد، مانند خانه کوهستان، می تواند بسیار ارزان تر از دیوارهای صاف باشد. با این حال، در مورد ما، با ریسک، ناشناخته ها و متغیرهای بسیار بیشتر هزینه بیشتری برای ما به همراه داشت، زیرا پیمانکار رده بالای ما در پرداخت صاف دیوار تخصص دارد.

READ  اتاق پایانی: حمام جلویی عجیب و غریب و دوست‌داشتنی سارا

قبل از شروع یا حتی دریافت قیمت، باید مطمئن شوید که واقعاً به چه دیوارهایی (یا قسمتی از دیوارها) به یک پوشش صاف نیاز دارید یا چه چیزی را می توان «نوار آتش» کرد. هنگامی که می توانید فقط “نوار آتش” را بسازید، نیازی به انجام فرآیند پرزحمت و کثیف “لجن کشی” ندارید (در ادامه در مورد آن بیشتر توضیح داده می شود) اگر چیز قابل توجهی را روی آن قرار می دهید – مانند تابلوسازی یا کاشی. بنابراین در خانه قدم بزنید و آنها را علامت بزنید. در غیر این صورت، شما زمان و هزینه خود را صرف دیوارهایی می کنید که فقط به ورق و نوار آتش نشانی نیاز دارند. به خاطر داشته باشید که کاغذ دیواری به دیوارهای صاف نیاز دارد در صورتی که ممکن است “روزی” مورد نیاز باشد. Arciform گفت که برخی از مناطق یا خانه ها ممکن است حتی نیازی به نوار هزینه نداشته باشند، بنابراین فقط با پیمانکار خود صحبت کنید!

بعد از اینکه تصمیم خود را گرفتید، در اینجا کاری که آنها انجام خواهند داد:

گام به گام دیوار خشک

1. ورقه‌ها را آویزان می‌کنند (اگر می‌خواهید باحال باشید، فقط بگویید «سنگ») – همچنین sheetrock فقط یک نام تجاری دیوار خشک است – مانند Kleenex به بافت.
2. درزها را با نوار چسب و گل می‌پوشانند و اساساً آنها را با گل می‌پاشند تا درزها ناپدید شوند.
3. آنها گل و لای را صاف می کنند، این باعث ایجاد آشفتگی بزرگ می شود…
4. دوباره گل می کنند.
5. دوباره ماسه می زنند، آشفتگی بیشتر…
6. از چراغ قوه و چراغ های سیاه استفاده می کنند تا مطمئن شوند که فوق العاده، فوق العاده صاف و صاف هستند.
7. دیوارها را آستر می‌کنند، تا 3 ماه دیگر برای رنگ آمیزی آماده می‌شوند

تمام ذرات ریز که در طول سنباده ایجاد می‌شوند واقعاً می‌توانند سیستم HVAC شما را مسدود کنند، بنابراین عاقلانه است که در طول این فرآیند آن را خاموش کنید و سپس کانال‌های خود را تمیز کنید و فیلترها را پس از اتمام کار تعویض کنید.

خانه ما برای این فرآیند 2 هفته طول کشید و می توانم بگویم که 30٪ خانه ما پانل یا کاشی (یا پنجره – هکتار) است. بنابراین از 3800 فوت مربع ما، تمام آن ورقه‌ای نیست.

تخته سنگ خانه را کاملا متحول کرد – ما اکنون اتاق داریم! می توانیم فضا را تصور کنیم. خیلی هیجان انگیز و تسکین دهنده است.

اوه من. فضای داخلی بلوط سفید ویندوز سیرا پاسیفیک و درها اساساً نسخه سنتی تر خانه مزرعه ای هستند که ما آن را دوست داریم – که چوب در داخل همه چیز است.

پنجره ها و درها

نورگیر

آشپزخانه و اتاق خواب اصلی به طور خاص به قدری روشن هستند که به لطف وجود آن، باورنکردنی است نورگیرهای Velux. جالب است که تصمیم گرفتیم آنها را در اتاق آفتاب گیر قرار ندهیم زیرا فکر می کردیم به اندازه کافی روشن است، اما به دلیل رو به رو بودن و اینکه درها به یک ایوان سرپوشیده باز می شوند، آنقدر که انتظار داشتیم روشن نیست. در دو نورگیر پس از دیوار خشک (ایده آل نیست، اما این فقط یک روز کار است زیرا کادربندی با اندازه نورگیرها کار می کند). درس آموخته شده – همیشه پنجره های سقفی قرار دهید (و ما سال ها از Velux استفاده می کنیم). می ترسیدم سوار شوی و آنها را در نمای بیرونی آفتابگیر ببینی و از جذابیت آجر و پنجره ها منحرف شود، اما نمره آنقدر پایین تر است که واقعاً بالای سقف را نمی بینی. حتی از نزدیک

READ  طراحان داخلی می گویند حداکثر گرایی و "تصفیه آرام" برای سال 2024

اتاق خواب اولیه

کابینت ها وارد می شوند!

کابینت ها از آنجا رسیدند آشپزخانه و حمام منحصر به فرد و آنها بسیار زیبا هستند. من تا به حال فقط اتاقک و انباری را دیده ام – آنها منتظرند تا قبل از انجام کابینت آشپزخانه روی کفپوش نصب شوند، اما محکم، با کیفیت و فقط زیبا هستند. گلخانه بلوط سفید و انباری رنگ شده است کاشی تخته سنگ توسط شروین-ویلیامز.

کفپوش چوبی سازگار شده است

ما خودمان را داریم جنگل زنا طبقه ای که باید به مدت 10 روز در خانه سازگار می شد، دیوار خشک را می گذاشت تا اطمینان حاصل شود که با آب و هوا منبسط و منقبض نمی شود. اکنون در حال نصب است و بسیار زیبا به نظر می رسد.

نصب کاشی آغاز شد

کاشی‌کاری‌ها وارد شدند و به محض اینکه دیوار‌کشی تمام شد، در حال ریختن کف زیرین، قرار دادن گرمای تابشی در قسمت‌های کاشی‌کاری شده طبقه اول، و آماده‌سازی همه قسمت‌ها بودند. این شیرینی چشمی است که منتظرش بودیم و از هر نظر بسیار رضایت بخش است.

کاشی اتاق آفتابگیر نیاز به عیب یابی با حاشیه ویکتوریا داشت، اما خدای من این خیلی دیوانه کننده خواهد بود. این خانه شاد و روشن است و در حالی که شلوغ تر از بقیه خانه است، در این فضا احساس قرنطینه می کند – مانند یک باغ تزئینی که در نوع خود خاص است. وقتی مقداری حصیری طبیعی، یک میز ناهار خوری چوبی بزرگ، و گیاهان در آنجا تهیه کنیم، این اتاق شاد فانتزی سرپوشیده/خارج در تمام طول سال خواهد بود که من از آن کار خواهم کرد.

کاشی گلخانه بسیار عالی است – می توانید آن را ببینید سنگ قهوه ای بافت که پرت + لارسون این کار بسیار خوب است – که بیشتر از یک پرداخت صاف، سودمندتر به نظر می رسد.

کاشی حمام کودکان

حمام کودک (که حتی طرح طراحی آن را هنوز به شما نشان نداده ام) تنها حمام است که روی شبکه قرار گرفته است، بنابراین نصب آن کمی راحت تر بود – بچه ها روی هم سبز را انتخاب کردند و من آن را دوست دارم. فقط صبر کنید تا کاشی دیوار را ببینید.

READ  طلا فوستوک دفتر نظریه نینجا را طراحی می کند تا کارکنان را به محل کار ترغیب کند

حمام اصلی هنوز با کاشی شروع نشده است، اما آنها کف ها را آماده کردند و صاف کردند، گرمای تابشی را گذاشتند (ما برقی می کنیم نه آبی)، و به کاشی کارها نشان دادیم که داریم می کنیم و او گفت: “من دوتا دارم. در حال حاضر موهایم خاکستری شده است، تا زمانی که این کار تمام شود، 40 مو خواهم داشت. و با این حال … او فوق العاده هیجان زده بود!

حالمون چطوره؟؟

من احساس آمادگی می کنم که وارد خانه شوم، سعی می کنم بی صبری خود را مدیریت کنم، با خستگی تصمیمات کنار می آیم، بی پایان از انجام این کار سپاسگزارم، در مورد آینده هیجان زده هستم، از دیدن تصمیم های خود برای زندگی – همه احساسات – از خوشحالی منفجر می شوم. زمانی که من در نیویورک بودم، سارا و تیم ARCIFORM آنجا بودند و همه چیزهایی را که به شما نشان خواهم داد عیب یابی می کردند. در داستان ها، زیرا اکنون همه چیز سریع اتفاق می افتد. شگفت انگیز است و با این حال هنوز چند ماه از زندگی در آنجا فاصله داریم. می‌خواهم علناً از جیمی، مدیر سایت ما، آدام و بقیه تیم سازنده برای مقابله با این جنون تشکر کنم – هم آسیب‌شناسی خط مرزی من و هم مدیریت همه زیرمجموعه‌ها. ما در مرحله ناامیدی متقابل در روند نوسازی هستیم که اجتناب ناپذیر است. ماه های نزدیک به پایان که در آن مشتری/صاحب خانه مانند “صبر کنید، چقدر بیشتر طول می کشد؟” و سپس دیوانه‌وار به هل دادن و فشار دادن ادامه می‌دهد و خط زمانی را زیر سؤال می‌برد، و ناامید برای یافتن نازل خاموش برای شلنگ آتش‌سوزی است که آنقدر پول نقد بیرون می‌کشد که می‌تواند درخت را بکوبد. و در نتیجه، GC و تیم‌های ساختمانی مستقیماً از مشتری ناامید می‌شوند (البته نه ما، ما “آن را دریافت می‌کنیم”، به آنها قول داده‌ایم که “مشتریان خوبی” خواهیم بود – هاهاها)، زیرا تعداد زیادی وجود دارد. قطعات متحرک برای بازسازی خانه کارها خیلی بیشتر از آنچه به نظر می رسند طول می کشد، کیفیت بالا هزینه زیادی دارد و عجله در فرآیند برای کیفیت نتیجه خوب نیست. برای آن دسته از شما که در اواسط ساخت و ساز یا در شرف ساخت هستند – فقط روزانه به خود یادآوری کنید، “نوسازی کردن یک امتیاز است، نوسازی یک امتیاز است”. می تواند بسیار سخت، طولانی باشد و به نظر بی پایان باشد. میبینمت. اما این کار ارزشش را دارد، قول می دهم و ما بسیار خوش شانس هستیم که این کار را انجام می دهیم. بیشتر به زودی. xx

دیدگاهتان را بنویسید