alt

در قدم خود برق بزنید

چیزی در مورد شبهای تاریک وجود دارد که منجر به چشمک زدن چراغ می شود. خواه رشته رشته های پری باشید یا اینکه کمی برق بزنید ، بیایید ببینیم کف شما چگونه می تواند به جلوه براق اضافه کند.

سنگدانه های گازدار در کف معمولاً در فضاهای تجاری مانند مراکز خرید ، رستوران ها و فروشگاه ها یافت می شوند. اگر می خواهید جذابیتی به فضای خود بیفزایید ، سنگدانه ها می توانند راهی برای پیشرفت باشند!

مرکز خرید درخشش!

این سبک از کفپوش ها اغلب terrazzo نامیده می شوند ، ماده ای ترکیبی که شامل یک چسب سیمانی یا پلی اورتان در کنار سنگدانه هایی است که می تواند شامل شیشه ، سنگ مرمر ، مروارید ، گرانیت ، کوارتز یا سایر مواد مناسب باشد.

بسیاری از سنگدانه ها نور را گرفته و منعکس می کنند

شما فقط می توانید تصور کنید که چراغ های چشمک زن از روی سنگدانه های شیشه ای و کوارتز به سمت بالا پرت می شوند و در هر فضایی جلوه ای براق ایجاد می کنند.

بسیاری از فضاهای تجاری از حداکثر انعطاف پذیری طراحی استفاده می کنند.

سایه های چرخشی بنفش جلوه ای تزئینی ایجاد می کنند

مثال بالا از دو رنگ مکمل برای نشان دادن آرم استفاده شده است مرکز خرید. قادر بودن به منعکس کننده هویت برند است استفاده از بزرگترین بوم در دسترس آنها یک عامل تعیین کننده برای راه حل کف در اینجا بود.

گرچه گران به نظر بسیار گران است ، اما بیشتر اوقات از ساخته شده است استفاده مجدد یا بازیافت مواد! در حقیقت ، حداکثر 60 درصد ترکیب کف ترازو می تواند محتوای کل باشد ، که همه آنها می تواند زباله های قبل یا بعد از مصرف از جمله شیشه بازیافت شده یا تراشه های مروارید از کارخانه های فرآوری سنگ باشد!

خوش قیافه و خوب برای محیط زیست

گذشته از جنبه های تزئینی واضح کف ، از این قبیل مواد کف مانند تراسو فوق العاده سخت پوش هستند و خود را به مناطقی با شدت زیاد عبور و مرور و انواع مختلفی از ترافیک وام می دهند.

READ  لینک آپ: خبرنامه ای که فوراً در آن ثبت نام کردیم، ابزار ضروری خانه کیتلین و پیراهن آستین بلند و نرم 12 دلاری جس

با تشکر از این طبیعت یکپارچه از مواد کف ، کف نیز می تواند خیلی سریع و به راحتی تمیز شود ، بدون اینکه هیچ دردی برای پنهان شدن کثیفی وجود داشته باشد. در حالی که بهداشت البته مهم است ، این بدان معنی است که فروشگاه ها می توانند با استفاده از ارائه یک محیط خرید تمیز و تازه.

ببینید که چگونه این سنگدانه ها برق می زنند

مزایای دیگر تراسو با کیفیت بالا شامل مقاومت در برابر سایش بالا ، به این معنی که می توان آویزهای افتاده ، نمایشگرهای افتاده یا مواد رو به راحتی را توسط کف اداره کرد.

برخی از انواع ترازو حتی دارای ویژگی های ضد الکتریسیته ساکن هستند ، به این معنی که مشتریان می توانند به جای شوک های استاتیک غیرقابل کنترل یا موهای زائد ، بر بازگرداندن درخشش در مرحله خود تمرکز کنند!

بنابراین ، اگر می خواهید کمی درخشش بیشتری به فضای خود بیفزایید ، لذت بیشتری به امکانات خود می دهید یا فضای مجللی را به مکان خود تبدیل می کنید – تراسو را امتحان کنید!

استفانی ساموئل

استفانی ساموئل سفیر برند دیجیتال در تولید کننده جهانی کف پوش رزین Flowcrete Group Ltd. نقش استف شامل بازاریابی در شبکه های اجتماعی ، حمایت از نام تجاری آنلاین و مدیریت وبلاگ allthingsflooring.com است.

دیدگاهتان را بنویسید