فروش کفش در فروشگاه ها چه زمانی متوقف شد؟ به مرکز خرید رفتم و تقریباً بدون هیچ چیز برگشتم. بسیاری از مارک های مورد علاقه من فقط آنلاین هستند، بنابراین باید سفارش بدهم، امتحان کنم و برگردم (که استفاده مورد علاقه من از زمان و انرژی زمین نیست). امسال در ماه مارس برای تعطیلات بهاری به هاوایی می‌رویم، جایی که بیش از 20 سال است که نرفته‌ام و از هیجان می‌چکم (بیشتر به این دلیل که اینجا خیلی آب می‌چکد). من متوجه شدم که صندل ها، بیشتر از هر کفش دیگری، اغلب به دلیل استفاده از فعالیت های بیرون از خانه در تابستان بیشتر از دو سال دوام نمی آورند (و در اینجا در مزرعه به دلیل کثیفی کارها حتی سریعتر پیش می روند). بنابراین بیشتر صندل‌های من خیلی کوبیده شده‌اند و وقت آن رسیده بود که چند جفت چند جعبه را علامت بزنند.

من می خواهم راحت (duh)، کمی بلند کردن در صورت امکان برای پشتیبانی از قوس، اما همچنین به این دلیل که هنوز ظاهر پاهای بلندتر را دوست دارم :)، همه کاره (در روز و شب)، معمولی اما خسته کننده نیست. اوه، و من نیازی به صندل‌های سکسی/بنددار ندارم (و من بونیون دارم) بنابراین این صندل‌ها قطعاً در جنبه‌های کاربردی‌تر و کم‌رنگ‌تر هستند. در اینجا می رویم:

خیلی هیجان زده بودم در مورد اینها و آنها بسیار راحت و زیبا هستند. پایه دارای این بالشتک است که بسیار نرم و نرم است. تنها مشکل من با آنها، برای من، لحن بود. فکر نمی‌کنم با پاها/پاهای بسیار صورتی من خوب کار کند و پاهای من فوق‌العاده پهن هستند، بنابراین آنها کمی پهن‌تر شدند. من آنها را در اینجا نگه داشتم زیرا آنها بسیار زیبا و راحت هستند، اما برای شکل و پوست من مناسب نیستند.

READ  حمل و نقل فروشگاه فارم هاوس - از بازار فیس بوک، مراکز خرید عتیقه + فروشگاه های قدیمی محلی

خوب، شلیک کنید. اینها بسیار زیبا، بسیار راحت، همه کاره و بسیار شیک هستند. چشم کناری باترکاپ را نادیده بگیرید. مشکل اصلی من با اینها قیمت است. من نمی دانم چگونه می توانم هزینه را توجیه کنم، با توجه به اینکه آنها احتمالاً به دلیل سبک بودن مورد ضرب و شتم قرار می گیرند. در ابتدا، من فکر کردم که آنها یک “بله جهنمی” هستند و اگر بودجه زیادی دارید، آنها را دریافت کنید – آنها بسیار بامزه هستند. اما پس از مدتی فکر کردن در مورد آن، فکر می‌کنم دیگران کادرهای بیشتری را علامت می‌زنند و این‌ها بیش از آن ابهام‌آمیز هستند که صرفاً برای سرگرمی قابل استفاده نیستند.

اینها ممکن است خسته کننده به نظر برسند، اما می دانم که آنها را همیشه می پوشم. انجامش دادم. من آنها را چند هفته پیش خریدم و متوجه شدم که آنها را برای پریدن در ماشین و انجام کارهای مکرر روی آنها می اندازم (با جوراب زیبا). اگر Birkenstocks دارید، ممکن است به آنها نیاز نداشته باشید.

تی شرت Madewell | شلوار کوتاه (مشابه)

کفش هواپیما هم عالیه…

GAH. فکر نمی کنم اینها را اینجا بفروشم اما اینها صندل های پیاده روی جامد هستند. آن‌ها حال و هوای «صندل آب شور» می‌دهند، اما با یک پلت فرم زیبا و یک نوار سفید/سیاه (و نه ضد آب). خیلی راحت، با کمی استایل، هنوز هم کم گفته (همانطور که می‌توانید بگویید من اهل صندل‌های بنددار فوق‌العاده نیستم – احتمالاً به این دلیل که پاهای من آن سطح از نوردهی را دعوت نمی‌کنند).

به خواندن ادامه دهید، اما من فکر می کنم اینها یک بله محکم هستند.

READ  من آن را صدا می زنم - بهترین روند تعطیلات بدون گناه 2022 که در حدود 3000 سال بوده است

سویی شرت | دامن

خوب، اینها به احتمال زیاد به دلیل حجیم بودن در تعطیلات بهار آورده نمی‌شوند و فکر نمی‌کنم به کفش‌های شبانه فانتزی نیاز داشته باشم، اما قول می‌دهم کفش‌های تابستانی تقریباً بدون پاشنه داشته باشم و اینها بسیار راحت (برای پاشنه‌ها) و زیبا هستند. این جوراب ها با جوراب های مچ پا عالی به نظر می رسند. سویشرت از آنترو و دامن مادول است (و عالی، بسیار سبک وزن، به راحتی قابل استفاده است و چروک نمی شود).

اینها یک “بله جهنمی” بود تا اینکه جفت دیگری از Teva را از سال گذشته که دارم پیدا کردم که هنوز در فرم عالی هستند. بنابراین به قصد احتکار نکردن، آنها را پس می‌دهم، اما همه آنها عالی هستند.

من واقعاً هنوز در صندل ماهیگیر فرو نرفتم. اینا خیلی راحتناما فکر نمی‌کنم این واقعاً من باشم… نمی‌دانم چرا، اما بعد از خیره شدن به آنها و تصویر کردن آنها با کمد لباسم، آنها یک “بله جهنمی” نیستند.

دیروز بعد از اینکه همه اینها را امتحان کردم، دوباره به کمدم رفتم تا ببینم چه کارهایی باید انجام دهم تا مطمئن شوم که به طرز احمقانه ای بیش از حد مصرف نمی کنم و کفش هایی برای لباس هایی که قبلاً برای آنها کفش دارم نمی خرم. من خودم را دارم آریزونا بیرکز (خیلی بامزه، اما راستش من به دلایل راحتی، از قضا من Birks را به اندازه بقیه دنیا دوست ندارم)، Tevas پارسال (زیتون سبز) البته من دمپایی (Tkees)، و هاویاناس. بنابراین فکر می‌کنم فقط به کفش‌های پاشنه بلند (نه برای تعطیلات بهار) و صندل‌های آب نمک نیاز دارم (مگر اینکه خودم را پیدا کنم. Nisolo از پارسال که در حال حاضر با قیمت 69 دلار BTW به فروش می رسند). من هم خیلی دوست دارم اینها (در فروش به قیمت 69 دلار). آخرش سفارش دادم اینها از Emerson Fry که من هنوز دریافت نکرده ام، بنابراین خواهیم دید (تکذیب اما من از طرفداران گسترده آن مارک، ساخت ایالات متحده آمریکا، دسته کوچک، همیشه چاپلوس، مناسب و غیره هستم). و بعد من هنوز دارم اینها از سال گذشته که بسیار زیبا هستند. شاید من فقط به یک جفت نیاز داشته باشم. به نظر می رسد که من آنقدر ناامید نیستم 🙂 امیدوارم اگر در بازار صندل هستید، این به شما کمک کند 🙂

READ  Max Radford و Cake Architecture، نوار سوهو پرده‌پیچ شده را طراحی کردند

دیدگاهتان را بنویسید