اگر میزبان رویدادی در طول NYCxDesign هستید، می‌توانید در راهنمای دیجیتالی جشنواره Dezeen Events Guide که رویدادهای کلیدی در پنج منطقه شهر نیویورک را برجسته می‌کند، فهرست شوید.

NYCxDesign از 16 تا 23 مه 2024 اجرا می شود و صدها رویداد از جمله تاسیسات، نمایشگاه ها، نمایشگاه ها، تورها، استودیوهای باز و راه اندازی محصول را در خود دارد.

یکی از بزرگترین رویدادهایی که در طول این برنامه هشت روزه برگزار می شود، نمایشگاه بین المللی مبلمان معاصر (ICFF) و WantedDesign Manhattan است که از 19 تا 21 مه 2024 در مرکز جاویتس واقع شده است. هر ساله نمایشگاه 10000 بازدید کننده از معماری، طراحی را به خود اختصاص می دهد. و زمینه های خرده فروشی

با توجه به دوازدهمین سالگرد جشنواره در سال 2024، NYCxDesign در نظر دارد تا رویدادهای خود را در عین کاوش در طیف وسیعی از رسانه های طراحی، موضوعات پایداری، فراگیری و تنوع را هدف قرار دهد.

در راهنمای دیجیتال NYCxDesign Dezeen فهرست شوید

با تیم راهنمای رویدادهای Dezeen در تماس باشید [email protected] برای رزرو لیست خود یا بحث در مورد مشارکت گسترده تر با Dezeen.

سه نوع فهرست موجود است:

لیست های استاندارد هزینه 125 پوند (160 دلار) و شامل نام رویداد، تاریخ و جزئیات مکان به همراه پیوند وب سایت است. این لیست ها حداکثر 50 کلمه متن در مورد رویداد ارائه می دهند.

لیست های پیشرفته هزینه 175 پوند (225 دلار) و شامل تمام موارد بالا به اضافه یک تصویر در بالای صفحه لیست و یک تصویر پیش نمایش در صفحه اصلی راهنمای رویدادهای Dezeen. این فهرست‌ها همچنین دارای حداکثر 100 کلمه متن در مورد رویداد هستند.

READ  Local Projects مرکز کشف ایمان و آزادی تعاملی را طراحی می کند

لیست های ویژه هزینه 350 پوند (450 دلار) است و شامل عناصر یک لیست پیشرفته به اضافه یک پست در کانال Dezeen’s Threads، گنجاندن در چرخ فلک رویدادهای برجسته در سمت راست صفحه اصلی تا دو هفته و 150 کلمه متن درباره رویداد است. این متن می‌تواند شامل اطلاعات تجاری مانند قیمت بلیط و پیشنهادات باشد و می‌تواند پیوندهای اضافی به صفحات وب‌سایت مانند فروش بلیط و ثبت‌نام در خبرنامه داشته باشد.

برای جزئیات بیشتر در مورد همکاری با ما برای کمک به تقویت رویداد خود، با تیم تماس بگیرید [email protected].

راهنمای رویدادهای Dezeen

راهنمای رویدادهای Dezeen راهنمای ما برای بهترین رویدادهای معماری و طراحی است که هر ساله در سراسر جهان برگزار می شود.

این راهنما هر هفته به روز می شود و شامل رویدادها، کنفرانس ها، نمایشگاه های تجاری، نمایشگاه های بزرگ و هفته های طراحی است.

تصویر توسط جاستینا گرین.

دیدگاهتان را بنویسید