اگر در هفته طراحی استکهلم میزبان رویدادی هستید، می‌توانید در راهنمای دیجیتالی Dezeen Events Guide که رویدادهای کلیدی در طول هفته را برجسته می‌کند، فهرست شوید.

هفته طراحی استکهلم از 5 تا 11 فوریه 2024 برگزار می شود و شامل نمایشگاه ها، تاسیسات، گفتگوها، نمایشگاه ها و نمایشگاه های باز است.

یکی از بزرگترین رویدادهایی که در طول هفته برگزار می شود، نمایشگاه مبلمان استکهلم است که از 6 تا 10 فوریه 2024 برگزار می شود و مبلمان، نورپردازی، فناوری و منسوجات از بیش از 150 برند را به نمایش می گذارد.

این رویداد پذیرای طراحان، معماران، روزنامه نگاران و خریداران و همچنین علاقه مندان به طراحی است.

امسال، Dezeen راهنماهای دیجیتالی را برای هفته طراحی استکهلم، هفته طراحی میلان، Salone del Mobile، NYCxDesign، 3 Days of Design، جشنواره طراحی لندن و هفته هنری میامی منتشر کرد که به موفقیت Dezeen Events Guide در ایجاد 800000 بازدید از صفحه برای این بخش کمک کرد.

در راهنمای دیجیتال استکهلم Dezeen فهرست شوید

Dezeen لیست های استاندارد، پیشرفته و ویژه را در راهنمای استکهلم خود ارائه می دهد.

لیست استاندارد 100 پوند هزینه دارد و شامل نام رویداد، تاریخ و جزئیات مکان به همراه یک لینک وب سایت است. این لیست ها همچنین حداکثر 50 کلمه متن در مورد رویداد ارائه می دهند.

لیست های پیشرفته 175 پوند هزینه دارند و شامل همه موارد فوق به اضافه یک تصویر در بالای صفحه لیست و یک تصویر در پیش نمایش لیست در صفحه اصلی راهنمای رویدادهای Dezeen می باشد. این فهرست‌ها همچنین دارای حداکثر 100 کلمه متن در مورد رویداد هستند.

READ  لورا اپلتون از kinder MODERN در مورد راز طراحی برای کودکان

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد همکاری با ما برای کمک به تقویت رویداد خود، با تیم تماس بگیرید [email protected].

راهنمای رویدادهای Dezeen

راهنمای رویدادهای Dezeen راهنمای ما برای بهترین رویدادهای معماری و طراحی است که هر ساله در سراسر جهان برگزار می شود.

این راهنما هر هفته به روز می شود و شامل رویدادهای مجازی، کنفرانس ها، نمایشگاه های تجاری، نمایشگاه های بزرگ و هفته های طراحی است.

برای جزئیات بیشتر در مورد گنجاندن در راهنمای رویدادهای Dezeen، از جمله در راهنمای ما برای هفته طراحی استکهلم، ایمیل [email protected].

تصویر توسط ریما سابینا عوف است.

دیدگاهتان را بنویسید