هر ساله میلیون ها نفر تصمیم می گیرند تا خانه های خود را از طریق پروژه های مختلف نوسازی ارتقا دهند. چه خودتان این کار را انجام دهید یا یک متخصص حرفه ای استخدام کنید، بسیاری از صاحبان خانه موافقند که شروع با کفپوش خانه هایشان یکی از بهترین راه ها برای شروع است. به دلیل زیبایی روستایی آن و ارتقای کیفیت هوای خوب، بسیاری از صاحبان خانه به نصب کفپوش های چوبی پرداخته اند. در عصر حاضر، که مردم نسبت به مراقبت بهتر از محیط زیست هوشیارتر هستند، بسیاری از تاثیرات کفپوش چوبی سخت بر خلاف مواد دیگر را زیر سوال برده اند.

ترکیب بندی

هنگامی که به هر نوع ماده ای نگاه می کنید تا مشخص شود که چقدر از نظر محیط زیست سازگار است، اولین کاری که باید انجام دهید این است که به ترکیبات پایه ای که از آن ساخته شده است نگاه کنید. کفپوش های چوبی، همانطور که از نام آن مشخص است، کاملاً از چوب ساخته شده اند و زیست تخریب پذیر هستند. بسیاری از گونه‌های چوب سخت را می‌توان برای استفاده بیشتر تغییر کاربری داد و بازیافت کرد و آن را به یکی از بهترین مواد تجدیدپذیر تبدیل کرد. در انتهای دیگر طیف، موکت و کفپوش وینیل قرار دارند. اگرچه اینها نسبت به چوب های سخت ارزان تر هستند، اما به دلیل زیست تخریب ناپذیر بودن و به ندرت قابل استفاده مجدد به محیط زیست آسیب می رسانند. هر دوی این مواد در نهایت به محل دفن زباله ختم می شوند.

تولید

همانطور که بسیاری از اروپا و ایالات متحده در طول روزهای انقلاب صنعتی آموختند، تولید کالاها در حجم بالا منجر به آلودگی می شود. وینیل و موکت از مواد ساخته شده توسط انسان ساخته شده اند، به این معنی که ردپای کربن بیشتری از خود به جای می گذارند و برای تولید آنها به مواد شیمیایی و ماشین آلات بیشتری نیاز دارند. چوب سخت یک محصول طبیعی است و می توان آن را با افراد کمتری تولید کرد و زباله و زباله کمتری را پشت سر گذاشت. موادی که در محصول نهایی استفاده نمی شوند را می توان برای مقاصد دیگر مورد استفاده مجدد قرار داد.

READ  جایی که معماری موسیقی و طبیعت را در هم می آمیزد

یک سرمایه گذاری بلند مدت

برخی از مردم به دلیل قیمت پایین آنها استفاده از وینیل و فرش را انتخاب کرده اند، که همیشه چیزی است که مصرف کنندگان معمولاً به آن توجه می کنند. این مهم است که کفپوش چوبی را به عنوان یک سرمایه گذاری بلندمدت در نظر بگیرید، کفپوشی که گرده ها و مواد حساسیت زا مانند فرش را ردیابی نمی کند و همچنین به جای وینیل سازگارتر با محیط زیست است.

Flooring.org

اگر به فکر یک طبقه جدید در خانه خود هستید تا آن را به یک خانه رویایی تبدیل کنید، ما اینجاییم تا به شما کمک کنیم. همانطور که از نام ما پیداست، کف سازی تخصص ماست و می توانیم به شما کمک کنیم تا از بازسازی آینده خود بیشترین بهره را ببرید. انتخاب کفپوش ما را به صورت آنلاین خریداری کنید یا با شماره 800-689-9006 تماس بگیرید.

دیدگاهتان را بنویسید