ما تقریباً به انتها رسیدیم، اما در اینجا هستیم و چیزهای جدیدی را یاد می‌گیریم (و به اشتراک می‌گذاریم) که در طول بازسازی شما از آنها اجتناب کنید. پس از صحبت با تمام دوستان طراح زندگیم، می توانم به شما بگویم که هیچ پروژه بازسازی به خوبی پیش نمی رود. با این حال، خبر خوب این است که تک تک پروژه‌ها درس‌های ارزشمندی را ایجاد می‌کنند، به‌ویژه چیزهایی که می‌توانید از آن‌ها به تجربه بازسازی خود بیفزایید. هیچ برنامه grad نمی تواند به شما کمک کند تا از تمام تفاوت های ظریفی که با بازسازی به وجود می آید اجتناب کنید. بنابراین، در حالی که یادگیری در محل کار دردناک است، درست به روشی که کار می‌کند (برای من آسان است که بگویم این بار من صاحب خانه نیستم – واقعاً نقش دردناک‌تری که باید داشته باشم).

سوراخ “بسیار بزرگ” برای شیرهای دیواری

این اولین بار است که این اتفاق برای ما می افتد. من مطمئن نیستم که کاشی‌ساز یا لوله‌کش این سوراخ‌ها را سوراخ کرده است. بنابراین در حالی که سوراخ ها استاندارد هستند، فلنج هایی که سوراخ های شیرهای ما را می پوشانند بسیار کوچکتر هستند. این شبیه به مسئله سوراخ “بسیار بزرگ J Box” است که من درباره آن صحبت کردم. بله، بسیاری از شیرهای دیواری (و نورپردازی) “استاندارد” هستند و این همان چیزی است که لوله کش یا کاشی کار آن را فرض می کند، اما قبل از ایجاد سوراخ، مشخصات محصول را سه بار بررسی کنید. این کاملاً قابل تعمیر است اما آزاردهنده است زیرا نصب کننده کاشی باید کاشی را جدا کند، دوباره دوغاب بزند و امیدوار باشد که بدون درز به نظر برسد. سپس لوله کش می تواند دوباره وارد شود و وسایل را روی سوراخ کوچکتر نصب کند.

لکه بسیار بد در بالای جزیره سنگ طبیعی

OOF. من متقاعد برادرم به جای استفاده از سنگ مهندسی، برای آشپزخانه اسلب های زیبا از سنگ طبیعی بخرد. “تقریباً به همان اندازه بادوام خواهد بود!” او گفت. ما این کوارتزیت سبز باورنکردنی را پیدا کردیم. کوارتزیت از نظر تاریخی بسیار کمتر از سنگ مرمر متخلخل است (بیشتر شبیه گرانیت). به ما گفته شد که چرم کردن آن بادوام ترین است و تضمین می کند که هرگز لکه، اچ و غیره را نبینید (بدون تضمین، اما این نظر آنها بر اساس تجربه بود). عالی! و سپس سنگ را نصب کردند، خیره کننده به نظر می رسید. خوب، آن جمعه یکی دو فنجان از چیزی را روی آن گذاشت، و هر چیزی که در آخر هفته در سنگ ریخته شد. و همه حلقه ها شدید بودند – دو دایره بزرگ. ما فرض کردیم که آنها مهر و موم شده اند، بنابراین من وحشت کردم که آنها در واقع مهر و موم شده و فقط بسیار متخلخل هستند و به راحتی لکه می شوند. کن/کتی بسیار مصمم بودند که نمی توانند با سنگی که به راحتی رنگ می شود یا حکاکی می شود زندگی کنند. و هیچ کس نتوانست تایید کند که سنگ مهر و موم شده است یا نه. بنابراین کن یک ضایعات دال کوچک از آنها گرفت که 1/2 مهر و موم شده بود، 1/2 مهر و موم نشده بود و بسیاری از چاشنی های اولیه را روی آن نمونه برداری کرد تا ببیند سنگ چگونه واکنش نشان می دهد.

READ  لینک بالا: ابزار خرد کردن سالاد جادویی امیلی، نمایش و گفتن وکیوم کیتلین، و درخواستی برای سفارش‌های خرید قدیمی پاریس

او 40 دقیقه منتظر ماند تا آن را پاک کند. همه از طرف مهر و موم شده جدا شد (همه از طرف غیر مهر و موم شده لکه دار شدند). خدا را شکر. بدترین حالت این بود که سنگ، که آنها را وادار کردم انتخاب کنند، در واقع فوق العاده متخلخل است و اگر چنین است، ما باید اساساً همه آن را پاره کنیم و با یکی که نبود جایگزین کنیم. بنابراین وقتی متوجه شدیم که قسمت مهر و موم شده آن واقعاً در متخلخل نبودن بسیار مؤثر است، خیالمان راحت شد. ما بقیه کانترها (محیط) را آب بندی کردیم تا هیچ کس نتواند به طور تصادفی چیزی روی آن قرار دهد.

من از انجام بازی سرزنش متنفرم و به طور کلی سعی می کنم این کار را نکنم، اما این می توانست یک مشکل گران قیمت برای رفع آن باشد. سازندگان سنگ ما بیرون آمدند و سعی کردند با نوعی جاروبرقی لکه را بمکند و ما در حال حاضر در حال بیرون آوردن آن هستیم (خدا را شکر). همه احساس امیدواری می کنند (آنها باید یک بار دیگر برگردند)، اما در همین حال، ما یک تخته پشتیبان در انتظار داریم و واقعاً امیدواریم که مجبور نباشیم یک میز جزیره ای دیگر بسازیم. اما نکته این است که – مطمئن شوید که آنها قبل از خروج از سازندگان مهر و موم شوند، فوراً مهر و موم شوند یا پوشش دهند. و بله، ما فکر می‌کنیم که می‌دانیم چه کسی نوشیدنی‌ها را روی آن می‌چسباند، اما هیچ‌کس در حال فحش دادن نیست، بنابراین فقط باید به جلو حرکت کنیم، امیدوار باشیم که لکه از بین برود، و هرگز اجازه ندهیم سنگ بدون مهر و موم دیگری وارد یک پروژه خانه شود…

READ  The Link Up: The Bath Robe Em به دوستانش هدیه می دهد، ماسک صورت آبرسان 2 دلاری که آرلین دوست دارد، و دو خط جدید بسیار جذاب که به تازگی حذف شده اند.

عدم مشخص کردن عملکرد کابینت کشو

این خانه هزاران نیمکت دارد که همه آنها دارای انباری در کشو هستند (این خنده دار است که چقدر فضای ذخیره سازی این خانه TBH دارد). اما ما نمی‌خواستیم سخت‌افزاری روی آن‌ها باشد – می‌خواستیم ساده‌تر و بدون درز به نظر برسند (بنابراین بیشتر شبیه نیمکت‌های چوبی به نظر می‌رسند و کمتر شبیه فضای ذخیره‌سازی کاربردی هستند. اما این به وضوح به سازنده کابینت ترجمه نشد، حداقل نه در هر نوشته ای که می توانستم پیدا کنم (دوباره نمی دانم مسئولیت انجام این کار با چه کسی بود – معمار؟ طراحان داخلی؟ پیمانکار؟ صاحب خانه؟) بنابراین همه کشوها نصب شدند و وقتی این موضوع را به کابینه گفتیم او گفت که می تواند در محل بیایید و آنها را تغییر دهید تا از انواع کشوهایی برای فشار دادن باشند و بیرون می زند، اما برای هر کشو حدود 30 دقیقه طول می کشد و آنها حدود 18 کشو دارند (یعنی اساساً 2 روز). ما مطمئن نیستیم که او چه می رود زمانی که در مورد آن صحبت می‌کردیم، این تصور به ما داده شد که این یک سوئیچ آسان است، زیرا انجام آن برای کابینت‌ها بسیار آسان است، اما کشوها چیز بیشتری هستند و آنها باید بدانند مکانیزم بدون سخت افزار به طور ایده آل قبل از خروج از مغازه.

نکته خنده دار این است که گاهی حتی نوشتن همه چیز به صورت مکتوب جواب نمی دهد. من فکر می کنم این طبیعت خانه سازی است. دریافته‌ام که بسیاری از پیمانکاران و زیرمجموعه‌ها آنقدر سریع کار می‌کنند تا کارها را روی میلیون‌ها پروژه انجام دهند که حتی اگر به وضوح در جایی نوشته شده باشد، دیجیتالی، ممکن است آن را از دست بدهند. این همیشه کمبود ارتباط نیست، اما اتفاقات زیادی می افتد که به سختی می توان همه چیز را صاف نگه داشت و هیچ یک از این افراد زیاد روی رایانه کار نمی کنند و یافتن رشته های متن قدیمی سخت است. بهترین کاری که می‌توانید انجام دهید (که ما در تمام مدت آن را داریم) مرور با زیرمجموعه‌ها، سپس برچسب‌گذاری موارد در محل، چسباندن نقاشی‌ها با یادداشت‌ها و غیره است.

READ  هشت آشپزخانه با کابینت های کف تا سقف که به طرز هوشمندانه ای آشفتگی را پنهان می کنند

بازسازی مبارک و امیدواریم که اینها برخی از شما را از سردردهای آینده نجات دهد:) xx

اعتبار تصویر افتتاحیه: عکس توسط کیتلین گرین

دیدگاهتان را بنویسید