امروز، من بسیار خوشحالم که ایوان جلویی خانه مزرعه اسکاندی را به شما نشان می دهم – فضایی که در چند سال گذشته به سختی به آن فکر می کردم و معلوم شد که اتاق بسیار سرگرم کننده ای در فضای باز برای آویزان کردن (و تاب خوردن) است. این افشاگری بخشی از مشارکت ما با سانبرلابرای به نمایش گذاشتن پارچه‌های بادوام، راحت و زیبای خود که می‌توانیم در تمام طول سال از آنها استفاده کنیم – از جمله بالش‌های تاب دار و بالش‌های ساخته شده با پارچه Sunbrella و خط جدید پرتاب‌های آن‌ها – و بهانه‌ای (و مهلت بسیار مورد نیاز) به من داد. به جذابیت محدود خودم اهمیت بدهم. حالا هر بار که سوار می شوم و این ایوان شیرین جلویی را می بینم، از اینکه چطور شد بسیار هیجان زده (و افتخار می کنم).

مانند بسیاری از خانه‌ها، این درب ورودی جایی نیست که ما اغلب وارد و خارج می‌شویم – ما بیشتر از درهای آشپزخانه و اتاق‌های گلخانه استفاده می‌کنیم. در صورتی که پست دیروز در مورد روند بازسازی ایوان جلو را از دست دادید، در اینجا یک “قبل” برای شما وجود دارد.

خیلی چیزها تغییر کرده است – ما یک پنجره در طبقه دوم اضافه کردیم، پاسیو، پله ها و ستون را به نمایش گذاشتیم، اتاق آفتابگیر را در سمت راست اضافه کردیم، یک پنجره جدید در جایی که آن پنجره بزرگ بود قرار دادیم، کل خانه را تغییر دادیم. ، پله های سیمانی جدید ریخته شده، نرده های چوبی جدید و نرده های آهنی، روشنایی اضافه شده – همه چیز (به جز درب ورودی).

خدای من، دیدن تحول فوق العاده راضی کننده است!! با پرنده چوبی آبی، مسی و بزرگ و عجیب و غریبی که برای ما احساس عضوی از خانواده می کند، “امیلی” را فریاد می زند (و تحویل دهنده FedEx ما را وحشت زده کرده است). لطفاً سرخس‌های تقریباً مرده‌ای را که دو روز قبل از تیراندازی خریدم، اما به سختی توانستم آنها را برای دو روز زنده نگه دارم، نادیده بگیرید. در حالی که گاهی می‌خواهم رنگ بیشتری اضافه کنم، از بسیاری جهات دقیقاً همان چیزی است که می‌خواهم – روشن، روشن و خنک (اسپویلر، از آنجایی که این عکس‌ها گرفته شده‌اند، گلدان‌های تراکوتا تیره‌ای را اضافه کردم که بسیار زیبا هستند و در حال حاضر رشد در حیاط این را حتی زیباتر – به زودی بیشتر).

READ  لاین هاوس کافه ای با مضمون فضایی برای شیرینی بلک استار در شانگهای طراحی می کند

درب منزل

ما در اصلی را نگه داشتیم زیرا آن را دوست داشتیم. ما آن را رنگ زدیم زیرا تعمیر آن برای لکه شدن خیلی گران تمام می شد، سپس متوجه شدیم که قرمز برای من خیلی زرق و برق دار است، بنابراین آن را به این آبی واقعا زیبا به نام رنگ آمیزی کردیم. گذر کوه SW 9655 توسط شروین ویلیامز عاشقشم. خیلی آرام و در عین حال خوشحال است. نمی‌دانم که آیا یک نسخه روشن‌تر از این رنگ، رنگ مناسب اتاق خواب من خواهد بود؟

کاشت بلند (در دسترس نیست) | چوب پرنده (وینتیج) | میز کناری حصیری | تاب چوبی | پارچه کوسن صندلی چرخشی | بالش | پتو بینداز | پوف حصیری | سینه پتو عتیقه (وینتیج) | دیوارکوب | آبپاش مسی | فانوس ها

من انتخاب میکنم این مبل آویزان، که گزینه اضافه کردن را داشت یک کوسن ساخته شده با پارچه Sunbrella Canvas White – آماده. ماه‌هاست که آن را در اختیار داریم و هنوز کاملاً جدید به نظر می‌رسد. کاملاً جا می شود، به راحتی پاک می شود یا گرد و غبار را از بین می برد، و خطوط چوب را بسیار نرم می کند. من در اصل آن سینه پتوی عتیقه را از آن خریدم آرورا میلز برای حمام پودر، اما در نهایت در آنجا کار نکرد (قرار بود به عنوان یک روشویی مجهز شود) و بنابراین ما آن را اینجا گذاشتیم و آن را دوست داشتیم. پوشیده شده است، بنابراین امیدوارم باران زیاد آن را پیر نکند، اما اگر چنین است، آن را برای زمستان ذخیره می کنیم. قسمت بالایی باز می شود، بنابراین صرف نظر از اینکه منسوجات را برای زمستان در آنجا ذخیره می کنم. اضافه کردم این میز کناری از بازار جهانی و من داشتم پف حصیری مدتی است که در انتظار اولین نمایش آن است.

READ  جدیدترین بازی قدیمی من برای آشپزی بزرگ

Sunbrella همچنین پتوهای پرتاب جدیدی دارد و من از وزن و کیفیت آن فوق العاده تحت تاثیر قرار گرفتم این یکی (واقعا سنگین و بافتنی ضخیم عالی). بالشت از شرکت Sien + Co است که با پارچه Sunbrella نیز ساخته شده است و یک طرح راه راه کوچک شکسته (PISTA Denim) است. کل پالت رنگ محدود بود و من سعی کردم دو سبک “مزرعه” و “اسکاندی” را بدون اینکه خیلی شلوغ یا ناراحت کننده کنم، ازدواج کنم.

من عاشق خطوط مبل آویزان بسیار – نازک کاری در انتها بسیار زیبا است و طناب حال و هوای عالی دارد. ما سعی کردیم زنجیر را با طناب (یا هر ماده دیگری) جایگزین کنیم، اما هیچ یک از ما نمی‌توانستیم بفهمیم که چگونه طناب را اجرا کنیم، مگر اینکه دو برابر شود (که یک احتمال بود، اما صادقانه به نظر می‌رسید که به هم ریخته باشد). ما در نظر گرفتیم که زنجیر را سیاه یا سفید کنیم و زنجیر را با زنجیر مسی جایگزین کنیم، اما وقتی سبک شد متوجه شدیم که شما اصلا متوجه آن نمی‌شوید (البته، من فقط آن را برای شما صدا کردم، بنابراین اکنون متوجه خواهید شد ). این یک یادآوری عالی است که قبل از اینکه قطعه‌ها زمینه‌ای داشته باشند، تمرکز بر جزئیات کوچکی که فکر می‌کنید «کار نمی‌کنند» یا «کاملاً اشتباه هستند» واقعاً آسان است و سپس وقتی کاملاً تزئین شد، اصلاً متوجه آنها نمی‌شوید (من احساس می‌کنم که من هر روز این درس را دوباره یاد می‌گیرم).

باتر با من به اینجا می آید اما اسکار نه چندان. کوسن صندلی، بالش، و پتو اگر حیوانات شما نیز بخواهند در ایوان شما با شما تاب بخورند، همه بسیار حیوان دوست هستند و تمیز کردن آنها آسان است.

READ  لیست بلند استودیو Dezeen Awards 2021 اعلام شد

تشکر فراوان از سانبرلا برای شراکت در این فضا و ارائه چنین پارچه های دوست داشتنی برای همه ما برای لذت بردن در تمام طول سال، با بچه ها، حیوانات خانگی، شراب قرمز، و انگشتان پر از شاه توت 🙂 منابع زیر!

این پست توسط Sunbrella حمایت شده است اما همه حرف ها و نظرات همه مال من است🙂

منابع:

نیمکت: فروشگاه دیزاین دانمارکی
کوسن نیمکتی: سانبرلا

پرتاب پتو: سانبرلا
بالش:
بالش فضای باز جین Sien + Co PISTA
نورپردازی: جوان سازی

رنگ رنگ خانه: SW 7005 سفید خالص توسط شروین ویلیامز
رنگ رنگ درب:
گذر کوه SW 9655 توسط شروین ویلیامز
پنجره ها و درها:
بلوط سفید، قاب آسپن توسط ویندوز سیرا پاسیفیک

قفل در: مرحله

*طراحی امیلی هندرسون و ARCIFORM
**عکس ها توسط کیتلین گرین

دیدگاهتان را بنویسید