تصویر سینه ها و لیوان ها در این چشمه ترکیب شده است که توسط فارغ التحصیلان لولیتا گومز و بلانکا آلگارا سانچز بر اساس نوار شیر Korova از A Clockwork Orange طراحی شده است و در حال حاضر در هفته طراحی میلان به نمایش گذاشته شده است.


این نصب که بخشی از نمایشگاه آلکووا است ، شامل یک نوار حلقوی صورتی رنگ گوشتی است که از طریق سیفون های پستان و فنجان های نوک سینه به مهمانان سرویس می دهد.

نوار صورتی با شکن و فنجان های شکل سینه در نصب Korova Milk Bar از Clockwork Orange
نصب بر اساس نوار شیر Korova از Clockwork Orange است

با پیشنهاد منحنی های فرم زنانه ، دانش آموزان مدرسه طراحی HEAD ژنو امیدوارند که بتوانند تفسیر مجدد تری از مجموعه فیلم دیستوپی استنلی کوبریک ارائه دهند ، جایی که مردان شیر مجسمه دار مواد مخدر زنان برهنه را می نوشند.

گومز به دزین گفت: “ما تصمیم گرفتیم کاری کمی حساس تر و ارگانیک تر انجام دهیم.”

“بنابراین ما با ایده یک چشمه و تصویر تغذیه کار کردیم. این بدن زن را در بر می گیرد اما به طرز ظریفی ، بنابراین بیشتر در مورد شکل سینه و مراسم شیر گرفتن است.”

برداشتن شیر از لیوان های دایره ای در نصب توسط لولیتا گومز و بلانکا آلگارا سانچز
شیر را به صورت لیوان های کروی نشان می دهند

خود شیر در چهار کوزه فولادی ذخیره می شود ، به صورت تئاتری در هوای بالای میله معلق است و با کره های درخشان روشن می شود.

از اینجا ، آن را به لیوان های کروی پمپ می کنند و به شکل فنجان های سرامیکی تبدیل شده که هر کدام دارای یک نوک سینه در قسمت زیرین خود هستند و از پایین توسط یک نورافکن منحصر به فرد که در پیشخوان فرو رفته است ، روشن می شود.

READ  LAYER در داخل جعبه با ایستگاه شارژ Vitra Ampi فکر می کند
فنجان سرامیکی شکل سینه با نوک سینه در نگهدارنده فلزی از نصب نوار شیر Clockwork Orange
فنجان های سرامیکی به شکل سینه توسط یک چارچوب فولادی در بالا نگه داشته می شوند

گومز می گوید: “ما واقعاً می خواستیم همه چیز را به شیشه ها طراحی کنیم.” “همه نوک سینه ها منحصر به فرد هستند و رنگها و شکلهای متفاوتی دارند.”

این حس زنانگی با زبان تصویری بالینی کشاورزی کارخانه ترکیب شده است که در کوزه های فولادی صنعتی و روی چهارپایه با صندلی های فلزی تراکتور نمایان است.

روی هم رفته ، این طرح برای ایجاد تصویری از شیر دویدن چشمه طراحی شده است ، اما در مورد ماهیت استثمار کننده صنعت لبنیات به جای شیر گاو از مجراها بیرون می آید.

گومز توضیح داد: “همه چیز درباره این مقایسه گاو و زن است.”

نصب چهارپایه با ساقه صورتی و صندلی های تراکتور فلزی توسط لولیتا گومز و بلانکا آلگارا سانچز
روی چهارپایه های اطراف میله صندلی های تراکتور فلزی قرار گرفته است

در ابتدا به عنوان بخشی از دانش آموزان طراحی شده است فوق لیسانس معماری داخلی، این پروژه اکنون برای اولین بار دو سال بعد به دلیل تأخیرهای مداوم کروناویروس در معرض نمایش قرار گرفته است.

این بخشی از یک نمایش بزرگتر فارغ التحصیلی از دانشگاه است که توسط معمار فرانسوی هند مهدوی سرپرستی شده و حول محور فضاهای داخلی نمادین در طول تاریخ ، واقعی و داستانی متمرکز شده است.

نوار دایره ای با لیوان های کروی در هنگام نصب مجدد Clockwork Orange bar bar
این نصب در نمایشگاه Alcova در هفته طراحی میلان در حال مشاهده است

در هفته طراحی میلان ، این نصب در نمایشگاه گسترده طراحی Alcova قرار دارد ، که ساختمانهای مختلف استفاده نشده در سراسر شهر را در بر می گیرد.

در جای دیگر نمایشگاه ، معمار سوئیسی Fabien Roy در حال نمایش یک دستگاه جوجه کشی مقاوم در برابر قطع برق است که برای محافظت از نوزادان در جنوب صحرای آفریقا در برابر هیپوترمی طراحی شده است.

READ  10 پست برتر جمعه 2023

نمایشگاه طراحی Alcova 2021 از 4 تا 12 سپتامبر در Via Simone Saint Bon 1 به عنوان بخشی از هفته طراحی میلان 2021 برگزار می شود.

برای مشاهده لیست به روز رویدادهای معماری و طراحی در سراسر جهان ، به راهنمای رویدادهای Dezeen مراجعه کنید.

دیدگاهتان را بنویسید