یک فروشگاه پاپ آپ ساخته شده از مواد طبیعی و بازیافتی و یک هتل Isle of Skye غرق در طبیعت در جدیدترین نمایش مدرسه Dezeen توسط دانش آموزان در مدرسه طراحی Inchbald گنجانده شده است.


همچنین یک سردبیر در شهر باث که به یک خانه خانوادگی معاصر تبدیل شده است و یک رستوران که غذاهای خوب اسکاندیناویایی را با نوار تاپاس ترکیب می کند ، برجسته شده است.


مدرسه: مدرسه طراحی اینچبالد
دوره های آموزشی: دیپلم Inchbald طراحی داخلی معماری ، طراحی داخلی معماری BA (Hons) و طراحی داخلی معماری MA
مدرسین: آلن هیوز ، تونی تالیادوروس ، پیرز نورتهام ، کورین بلک برن ، جو واکر و نیک ویلیامسون

بیانیه مدرسه:

“اینچبالد دارای بیش از 60 سال تجربه در زمینه طراحی طراحی استعدادهای برخی از طراحان برجسته داخلی و باغ در جهان است. به دانش آموزان آموزش داده می شود که برای طراحان با اعتماد به نفس ، باید درک حسی از فضا را از دیدگاه شخصی درک کنند. برای همدلی بیشتر با نظر مشتری

“یادگیری از طریق فرایند نظرسنجی و تجزیه و تحلیل ، توسعه یک متخصص و مهمتر از همه ، یک رویکرد فردی در طراحی حاصل می شود. فارغ التحصیلان اینچبالد دارای مهارت هایی برای تفسیر مشتریان و فضا ، درک همکاری و اجرای یک طرح و در انجام این کار اعتماد به نفس خلاقانه را برای موفقیت ایجاد می کند.

“می توانید کار فارغ التحصیلی 2021 را در مدرسه طراحی ایچبالد مشاهده کنید سایت اینترنتی. “


تصویر و مدل یک خانه

شانتال بارد

“این پنت هاوس دوبلکس واقع در کنار رودخانه تیمز در امپریال وارف لندن ، برای ایجاد یک خانه پیچیده و کاربردی برای یک خانواده سه نفره طراحی شده است. با استفاده از هر دو فضای تک و دو ارتفاع ، حس باز بودن ایجاد می شود ، که به نور اجازه می دهد سفر به هر اتاق

“تمرکز این پروژه طراحی یک خانه هماهنگ و طبیعی از طریق استفاده از مواد طبیعی ، اشکال و نمای ارگانیک بود. ترکیب طیف گسترده ای از بافت ها در یک پالت رنگی خنثی ، فضایی لمسی و تنوع نور ایجاد می کند.”

دانشجو: شانتال بارد
دوره: دیپلم اینچبالد طراحی داخلی معماری
پست الکترونیک: chantalmichelle.bard[at]gmail.com


تصویری از یک بار با نمایی از کلیسای جامع سنت پل

الیزیا کارترایت

“خلاصه این بار پشت بام این بود که یک سازه کاملاً جدید را در بالای یک ساختمان اداری در میدان پاترنوستر طراحی کنید. پنجره موج دار قاب را به نمای کلیسای سنت پل ارائه می دهد.

READ  کریسمس مبارک از Dezeen!

“ساختمانی که بر منظره تسلط دارد ، الهام بخش طراحی است ، با کانسپت حول فلوت روی ستون های بیرونی سنت پل.

“طراحی فلوتینگ را در اشکال ، اندازه ها و مواد مختلف مورد بررسی قرار می دهد. بازدیدکنندگان در لابی آسانسور ، جایی که یک دیوار خمیده از شیشه فلوت آنها را به میله هدایت می کند ، آشنا می شوند.”

دانشجو: الیزیا کارترایت
دوره: BA (Hons) طراحی داخلی معماری
پست الکترونیک: elysiacartwright[at]gmail.com


تصویری از خانه ایتالیایی ذکر شده

الئونورا سلینو

“ایده من این بود که یک ویلای اصیل ایتالیایی پیدا کنم که سابقه زیادی در پشت آن وجود داشته باشد ، اما این امر باعث شد من اصالت آن را حفظ کنم در حالی که فضای داخلی را مدرن می کنم و آن را به یک محیط زندگی می کنم. ادغام معماری قدیمی با جدید بسیار جالب است و فضای داخلی مدرن

“ویلایی که من انتخاب کردم ، واقع در Caprino Veronese ایتالیا ، چالش های بزرگی را تحمیل می کند ، زیرا خانه ای فهرست شده است ، به این معنی که تغییراتی که می توانم در آن ایجاد کنم بسیار محدود است. همچنین شکل بسیار نامنظمی دارد ، به عنوان یکی از طرفین خانه در لحظه دوم ساخته شد ، که به آن شکل منحنی نامنظم می دهد. “

دانشجو: الئونورا سلینو
دوره:
MA معماری طراحی داخلی
پست الکترونیک:
he-eleonora[at]hotmail.com


تصویری از یک فروشگاه پاپ آپ که لباس پایدار می فروشد

پیپا مکدونالد

“این پنجره بازشو برای برنامه جدید UpGarm است که مارک های مد پایدار را در یک برنامه تبلیغ و عرضه می کند. فضا ، مارک تجاری و مفهوم برای جذب مشتریان طراحی شده است و فقط از مواد پایدار استفاده شده است-لاستیک ماشین ، چوب دریفت ، برش های جین و موارد دیگر.

“ایده این غرفه این است که با روایت داستانی در سقف اقیانوس امروز و اینکه چگونه می توانیم دوچرخه سواری کنیم چگونه خواهد بود ، آموزش می دهد. این غرفه غذاهای ارگانیک ارائه می دهد ، فرصتی برای آوردن لباس های قدیمی برای تخفیف روی یک قطعه با دوچرخه ، وای فای رایگان برای تعامل با مخاطبین مجازی و گزینه ای برای ارسال اینستاگرام با جدیدترین مجموعه برای کسب اعتبار برای استفاده در برنامه. “

دانشجو: پیپا مکدونالد
دوره:
دیپلم HE معماری داخلی طراحی داخلی
پست الکترونیک:
پیپا[at]keppoch.net


یک فروشگاه پاپ آپ که لباس های سازگار با محیط زیست می فروشد

جولیانا مازوچلی

READ  ده اتاق خواب مینیمالیستی برای خواب آرام طراحی شده است

“این” فروشگاه پاپ آپ “با استفاده از مواد طبیعی و بازیافت شده برای کشف پایداری طراحی شده است. طرح رنگ و بافت مواد نهایی ، اتمسفر ارگانیک را منتقل می کند.

“الگوهای اشاره شده به مردم و فرهنگ های بومی ، و تزئینات گیاه شناسی روی سقف و دیوارها نیز به این امر افزوده است. مبلمان همه از مواد بازیافتی ساخته شده اند و اشیاء تزئینی که با محصولات در حال فروش ترکیب شده اند ، همه فلسفه یکسانی را منعکس می کنند. پایداری “

دانشجو: جولیانا مازوچلی
دوره:
BA (Hons) طراحی داخلی معماری
پست الکترونیک:
juliana.mazzucchelli[at]gmail.com


عکس مجسمه در رستوران

لی اسکات

“Akrobat یک رستوران است که هدف آن استقبال از معماری اصلی Gymnasium King’s Cross آلمان و همچنین استفاده اصلی از آن است. من تصمیم گرفتم این کار را از طریق ترکیبی از حس تاریخی و مدرن انجام دهم.

“پایان کارها طوری انتخاب شده اند که انگار همیشه آنجا بوده اند. مخلوط کردن تزئینات مدرن و کمتر مدرن باعث ایجاد یک فضای راحت و الهام بخش می شود که بر مشتریان تأثیر می گذارد.”

دانشجو: لی اسکات
دوره:
BA (Hons) طراحی داخلی معماری
پست الکترونیک:
scottlea2000[at]gmail.com


تصویری از اتاق نشیمن خانوادگی

ژوزفین ترشو

“این طرح قصد داشت یک سردبیر قدیمی و مشخص در خارج از حمام را به یک خانه خانوادگی معاصر تبدیل کند. هدف تجزیه و تحلیل و تغییر چیدمان و فضای داخلی فعلی بود تا احساس بازتر و وسیع تری ایجاد کند و در عین حال حس صمیمیت را برای یک خانواده جوان ایجاد کند. تمرکز بر ایجاد خلق و خوی معاصر ، آرام و ظریف بود در حالی که ویژگی های جذاب تاریخی را به خطر نمی انداخت.

“اتاق پذیرایی ، که سالن کوکتل نیز نامیده می شود ، به عنوان فضایی رسمی تر برای سرگرمی ایجاد شد. شومینه گرجستان به عنوان عنصر اصلی اتاق در نظر گرفته شد و توسط کابینت های شیشه ای سفارشی مدرن برای نگهداری مجموعه ظروف شیشه ای صاحب آن احاطه شد.”

دانشجو: ژوزفین ترشو
دوره:
BA (Hons) طراحی داخلی معماری
پست الکترونیک:
جوزفین[at]treschow.se


تصویری از اتاق هتل با الهام از طبیعت

میشل ون در میر

“تصور کنید خانه ای دور از خانه در جزیره مه آلود اسکای وجود دارد ، جایی که با نام شما استقبال می شود و به عنوان یک دوست به نظر می رسد. فلورا و گلن داگلاس هتل Cloud House را ایجاد کرده اند ، جایی که مردم بارها و بارها برای استراحت دور هم جمع می شوند. در حالی که غرق در طبیعت هستید

READ  صمیمیت نمایشگاه طراحی مکزیک 2023 میزان خلاقیت آن را تکذیب می کند

“سایه های صورتی مایل به بنفش از مزرعه های جزیره گرم و سبز از چمن های بادگیر در سراسر هتل یافت می شود. بافت پشم عمق می بخشد ، بلوط کم رنگ اروپایی روشنایی و نکات برنجی و گردویی گرما را به فضا می افزاید.”

دانشجو: میشل ون در میر
دوره:
MA طراحی معماری داخلی
پست الکترونیک:
میشل[at]studioherbarium.co


تصویری از یک رستوران و بار

جونا جارونپا

“این پیشنهاد رستوران فرهنگ ها و طرح های متضاد را در یک فضای باز بزرگ ترکیب می کند و دو موضوع را از هم جدا می کند. طبقه بالا دارای یک اتاق غذاخوری اسکاندیناوی است ، در حالی که یک طبقه تاپاس معمولی در طبقه همکف وجود دارد.

“این به مشتری امکان می دهد از دو جهان در یک فضا عبور کند. پله ها ، با الهام از شاخ های گاو نر ، در کنار نوار مرکزی ، هویتی تئاتری ایجاد می کند ، در تضاد با سطح بالای صمیمی ، جایی که درجه حرارت ظاهراً به عنوان مشتری کاهش می یابد” پروفایل تنظیم می شود ، در حالی که فضا سرعت بسیار کندتری را ایجاد می کند. “

دانشجو: جونا جارونپا
دوره:
BA (Hons) طراحی داخلی معماری
پست الکترونیک:
jonnajarvenpaa[at]hotmail.com


تصویری از یک خانه

ماشا ماکاروا

“وظیفه ایجاد خانه ای برای یک خانواده چهار نفره با فرزندان خردسال بود. خانه یک ساختمان قدیمی با باغی وسیع در حومه زیبای انگلیسی ، در نزدیکی کوتسولدز بود. در اینجا می توانید طرح اصلی ارتفاع را در هر دو طبقه مشاهده کنید.

“طبقه اصلی شامل آشپزخانه ، اتاق ناهار خوری همراه با کتابخانه و اتاق نشیمن ، و همچنین یک اتاق خواب جداگانه برای مهمانان است. این خانه همچنین دارای بخش آبگرم با سونا و اتاق های استراحت با پنجره های بزرگ Crittall مشرف به استخر گرم و باغ.”

دانشجو: ماشا ماکاروا
دوره:
دیپلم اینچبالد طراحی داخلی معماری
پست الکترونیک:
mashmak26[at]gmail.com


محتوای مشارکت

این نمایش مدرسه مشارکت بین Dezeen و مدرسه طراحی اینچبالد است. در اینجا درباره محتوای مشارکت Dezeen اطلاعات بیشتری کسب کنید.

دیدگاهتان را بنویسید