گرافیک های جسورانه و طبقه شطرنجی در یک فروشگاه ماری جوانا Superette در تورنتو ، که توسط تیم داخلی مارک با همکاری طراح کانادایی امیلی رابینسون ایجاد شده است.


مستقر در تورنتو ، سوپر در سال 2019 توسط کارآفرینان میمی لام و دراموند مونرو تاسیس شد. این شرکت اکنون شش مغازه آجر و ملات در کانادا اداره می کند و قصد دارد سال آینده مکان هایی را در ایالات متحده باز کند.

حشیش در ظروف حمل و نقل خرید می کند
این مغازه در مجتمع ساخته شده از ظروف حمل و نقل واقع شده است

این شرکت با هدف ایجاد “خرید حشیش به اندازه مصرف آن لذت بخش” ، ایجاد محصولات و محیط های خرده فروشی را که دارای حس نوستالژیک هستند ، در اولویت قرار داده است. Bodegas ، داروخانه ها و فروشگاه های سخت افزاری از جمله موارد تأثیرگذار هستند.

جدیدترین فروشگاه خرده فروش در بازار Stackt واقع شده است ، یک مجتمع خرید که از ظروف حمل و نقل در مرکز شهر تورنتو ساخته شده است. فضای جدید 800 متر مربع که به عنوان اولین “SuperMarket” این شرکت شناخته می شود ، ظاهری شبیه به یک فروشگاه مواد غذایی کلاسیک دارد.

کف شطرنجی قرمز و سفید
یک طبقه شطرنج فضا را مشخص می کند

این توسط یک تیم داخلی با همکاری بریتیش کلمبیا طراحی شده است طراحی امیلی رابینسونبه

این تیم گفت: “SuperMarket از طرح یک فروشگاه خواربارفروشی محله ای پیروی می کند ، از طراحی داخلی و جریان مشتری گرفته تا خرید و فروش و محصولات مختلف.”

پارتیشن بندی در فروشگاه
یک پارتیشن هشتی جلویی را از فروشگاه اصلی جدا می کند

درهای عریض و شیشه ای به ورودی مملو از سبدهای خرید پلاستیکی منتهی می شود. یک پارتیشن بلند هشتی جلویی را از بقیه فروشگاه جدا می کند – این یک شرط قانونی برای یک داروخانه ماری جوانا است.

READ  اتاق پروپ جدید من در مزرعه و اینکه چرا چیزهای بسیار زیبا را نگه می دارم

این مغازه مملو از رنگ های زنده و عناصر گرافیکی با زیبایی هنری پاپ است. زیر پا یک طبقه شطرنجی وینیل قرمز و سفید است.

پیشخوان مرکزی قرمز
فروشگاه Superette دارای پیشخوان مرکزی U شکل است

کالاها در قفسه های ساده ای نمایش داده می شوند که ممکن است در یک فروشگاه راحت پیدا کنید. در مرکز فضا یک صندوق فروش به شکل U قرار دارد و در پشت آن یک ردیف یخچال و فریزر قدیمی وجود دارد.

در بخش تولید مصنوعی ، محصولات با میوه های جدید مخلوط می شوند. این فروشگاه همچنین دارای یک دستگاه گامبال موشکی شکل و یک بازی Super Spin به سبک Wheel of Fortune است.

بازی Super Spin به سبک Wheel of Fortune
بازی Super Spin به سبک Wheel of Fortune به حس یکپارچهسازی با سیستمعامل می افزاید

به جای ارائه یک منو مانند بسیاری از فروشگاه های شاهدانه ، این فروشگاه مشتریان را تشویق می کند تا در اطراف خود گشت و گذار کنند.

تیم گفت: “هیچ منویی در SuperMarket وجود ندارد.” در عوض ، مشتریان همانطور که در سوپر مارکت های سنتی با چشم خود خرید می کنند ، در صورت نیاز به راهنمایی یکی از دوستان ، خرید می کنند. “

انواع محصولات شاهدانه در مغازه به فروش می رسد ، از جمله گل ، پیش رول ، بخار و خوراکی. این فروشگاه همچنین پوشاک و لوازم جانبی ، مانند کلاه ، شیشه های انبار ، لوله و سنگ زنی را ارائه می دهد.

اجناس در کنار لوازم جانبی سفارشی – مانند سوپر O و سوپ گوجه فرنگی – نمایش داده می شوند که بازی های مهیج و خانگی مانند غلات جعبه ای و سوپ کنسرو شده است.

READ  گشتی در این خانه مدرن متمایل به اواسط قرن که توسط ASOM Home طراحی شده است + 10 ترفند طراحی قابل دسترس که هر کسی می تواند انجام دهد
Superette لوازم جانبی سفارشی را به فروشگاه اضافه کرد
لوازم جانبی سفارشی نمایش داده می شود

این شرکت می خواهد نشان دهد که چگونه حشیش را می توان به عنوان یک محصول روزمره به فروش رساند.

“کل دیدگاه خرده فروشی Superette در مورد استفاده از اصول سنتی خرده فروشی در خرده فروشی شاهدانه – در مواردی که انجام نمی شود – و تجارت حشیش مانند سایر کالاهای بسته بندی شده مصرف کننده است.”

مجموعه ای از محصولات سوپر مارکت یکپارچهسازی با سیستمعامل
فروشگاه شاهدانه از محیط های خرده فروشی نوستالژیک نشانه هایی می گیرد

از زمانی که کانادا ماری جوانا را برای استفاده تفریحی در سال 2018 مجاز اعلام کرد ، داروخانه ها در تورنتو ظاهر می شوند. برخی دیگر شامل یک مغازه توسط StudioAC است که دارای نمایشگرهای ساخته شده از گریت صنعتی و یک فروشگاه توسط پائولو فراری است که سقف ها و شیشه های بویایی را به صفحه نمایش دیجیتال متصل کرده است.

عکاسی توسط الکس لیساکوفسکیبه

دیدگاهتان را بنویسید