خوانندگان Dezeen Casa Tres Arboles را بهترین فضای داخلی خانه در سال 2023 معرفی می کنند

به عنوان بخشی از بررسی ما از سال 2023، خوانندگان Dezeen Casa Tres Árboles توسط Direction را به عنوان بهترین فضای داخلی خانه در سال 2023 انتخاب کردند.

پس از 400 رای، پروژه در مکزیک برنده آشکار شد و تقریباً 35 درصد از مردم آن را از نظرسنجی که در ماه دسامبر برگزار شد انتخاب کردند.

سالن استراحت با مبل قرمز، Casa Tres Arboles در Valle de Bravo توسط Direccionسالن استراحت با مبل قرمز، Casa Tres Arboles در Valle de Bravo توسط Direccion
خوانندگان Dezeen Casa Tres Árboles را بهترین فضای داخلی خانه در سال 2023 معرفی کردند. عکس توسط فابیان مارتینز

Casa Tres Árboles با اطلاع از “پستگاه های صومعه” و طراحی شده برای جشن نور و سایه ها، خانه آخر هفته در Valle de Bravo مکزیک است.

استودیو مکزیکی Direction، از ترکیب مواد طبیعی و یک پالت رنگ خاکی برای فضای داخلی خانه در سطوح تقسیم شده استفاده کرده است.

خوانندگان Dezeen خانه را از فهرست کوتاهی انتخاب کردند که شامل پروژه هایی از اسپانیا، هلند، بریتانیا، استرالیا، ژاپن، آفریقای جنوبی و ایالات متحده بود.

بقیه آرا تقریباً به طور مساوی تقسیم شد و اقامتگاه هیرو در مرکز توکیو، دومین انتخاب محبوب – دریافت 12 درصد از آرا بود.

این آپارتمان 200 متری که توسط معمار Keiji Ashizawa طراحی شده است، دارای پوشش های چوبی متعددی است که با رنگ های ظریف خاکستری و بژ ترکیب شده است.

اتاق نشیمن در هیرو رزیدنس توسط کیجی آشیزاوااتاق نشیمن در هیرو رزیدنس توسط کیجی آشیزاوا
Hiroo Residence دومین پروژه مورد علاقه خوانندگان بود. عکاسی توسط توموکی کنگاکو

چهار پروژه دیگر به طور مشترک سومین پرطرفدارترین پروژه‌ها بودند – Dumbo Loft توسط Crystal Sinclair Designs، House by the Sea by Of Architecture، آپارتمان Torres Blancas توسط Studio Noju و آپارتمان Domūs Houthaven توسط Shift Architecture Urbanism – هر کدام 9 درصد از آرا را دریافت کردند.


بررسی Dezeen در سال 2023بررسی Dezeen در سال 2023

بررسی 2023

این مقاله بخشی از گردآوری Dezeen از بزرگترین و بهترین اخبار و پروژه های معماری، طراحی، طراحی داخلی و فناوری از سال 2023 است.

دیدگاهتان را بنویسید