دوشنبه پیش رو، ورودی ورودی را برای شما فاش می کنیم (حداقل در دور اول، یک اتاق کوچک شیرین که لحن خانه را تعیین می کند. قبل از اینکه افشاگری را به شما نشان دهیم، می‌خواستیم خلاصه‌ای از اینکه از کجا شروع کردیم، چرا کاری را انجام دادیم، و قبل از لایه نهایی به کجا رسیدیم، به شما ارائه دهیم. ما زیاد از این در وارد و بیرون نمی‌شویم، اما این یک فرصت عالی بود تا یک هشتی کوچک خوش‌آمدگو باشیم. با این حال، همیشه آنقدر روشن و مطبوع نبود. از اینجا شروع کردیم:

این یک فضای عالی بود، بسیار بزرگ برای ورودی (8’x7′ یا بیشتر)، و یک در و پنجره واقعا زیبا داشت. ما می خواستیم نور طبیعی بیشتری را به اتاق نشیمن بیاوریم، بنابراین در نهایت آن پنجره را به حمام مهمان طبقه بالا تغییر دادیم تا بتوانیم یک پنجره بسیار بزرگتر نصب کنیم.

همانطور که می بینید اتاق نشیمن تاریک بود و این ورودی درست به آن منتهی می شود. رنگ رنگ باید تغییر کند. تریم در نهایت تعویض شد زیرا کل خانه را بازسازی کردیم و سبک تریم تغییر کرد. و کفپوشی که اصل نبود (به روز رسانی دهه 90) آن چیزی که ما می خواستیم نبود و شکل عالی نداشت.

ما کار کردیم سیرا پاسیفیک برای طراحی این پنجره که با طرح الگوی الماس اصلی که در طبقه بالا و در برخی از قسمت های دیگر (آشپزخانه) باقی مانده است، با الگوی شبکه ای سنتی تر و ساده تر دوبل آویزان در اتاق نشیمن و آشپزخانه ازدواج کرد. به طرز باورنکردنی زرق و برق دار است و نور زیادی را به اتاق نشیمن وارد کرد که ما امیدوار بودیم.

عکس توسط کیتلین سبز | از: ورودی خانه‌ی مزرعه – نگاهی به صفحه‌ی پین‌بورد و فرآیند من

در ابتدا، ما قرار بود دیواری از کمدها را در اینجا بگذاریم، اما قبل از این بود که متوجه شوم که احتمالاً نمی‌خواهیم زیاد به اینجا برویم و از اینجا خارج شویم، بنابراین به همان اندازه به فضای ذخیره‌سازی نیاز داریم. ما هنوز هم نیاز به اضافه کردن یک قفسه کت برای مهمانان داریم، اما به طور روزانه به آن نیاز نداریم.

READ  هشت بازسازی رنگارنگ که از سایه های پر جنب و جوش برای متحول کردن خانه استفاده می کنند

ما خیلی بیشتر از در آشپزخانه و درب اتاق بیرون می رویم، بنابراین این اتاق فقط باید به عنوان پذیرایی برای مهمانان عمل کند. من فکر می کنم دوست فدکس من این در را بیشتر از هر کس دیگری می بیند 🙂

همانطور که ممکن است به خاطر داشته باشید، ما در طول شش ماه ساعت ها و ساعت ها و HOURS به نمونه کاغذ دیواری های این اتاق خیره شدیم. من واقعاً می خواستم به این حال و هوای آرام بخش خانه های مزرعه اسکاندیناوی پایبند باشم، علیرغم اینکه عاشق رنگ و طرح بسیار هستم. من خیلی از اینها را دوست دارم، خیلی، اما زندگی طولانی مدت با یکی داستان متفاوتی است.

عکس توسط کیتلین سبز | از: موردی برای کاغذ دیواری های خنثی آرام

من در نهایت تصمیم گرفتم بی طرف تر باشم (که می دانم که بسیاری از شما گیج یا ناامید شده اید) اما من همچنان شخصاً از این بابت خوشحال هستم. فکر می‌کنم در حرفه‌ام و با این وبلاگ به نقطه‌ای رسیده‌ام که در آن چیزی را که می‌خواهم با آن زندگی کنم به جای آنچه می‌دانم جلوی دوربین خوب به نظر می‌رسد، انتخاب می‌کنم – زیرا مسلما این الگوی کاغذی به سختی در عکس ها خوانده می شود

کاغذ دیواری

این فقط در شخص واقعاً زیبا و آرام است و به من این امکان را داده است که روی بسیاری از هنرها (به روشی سرگرم کننده که در فاش خواهید دید!) لایه لایه کنم. آیا روزی آرزو می کنم ای کاش با کاغذ دیواری جسورتر می شدم؟ شاید! اما الان اینجا هستیم و من فوق العاده به آن علاقه دارم. اوه، و من متقاعد نیستم که در سفید بماند، اما فعلاً، FYI.

نیمکت

عکس توسط کیتلین سبز | از: موردی برای کاغذ دیواری های خنثی آرام

تنها مبلمانی که این فضا نیاز داشت یا میز کنسول یا نیمکت بود. من برای هر دو باز بودم اما بیشتر می خواستم این قطعه فوق العاده خاص باشد. من داشتم این نیمکت جوانسازی در فضای باز برای مدت طولانی که بسیار خوب به نظر می رسید، اما زمانی که توس. موزر گفت که آنها شریک خواهند شد این نیمکت دوکی چوبی من فریاد زدم: “بله”. این زیباترین نیمکت جهان است، با دو رنگ چوب، زیباترین نازک کاری، و مقیاس بهتر برای ورودی (یک فوت بلندتر از نیمکت سیاه).

READ  کریموکو کیس آپارتمان مینیمالیستی توکیو را با چوب محلی ترکیب کرده است

نیمکت مشکی | نیمکت چوبی دو رنگ

من آن فرش قدیمی را برای همیشه داشته‌ام و می‌خواهم آن را تا 12×15 اینچ منفجر کنم و در اتاق نشیمن بگذارم – این عالی است. و لامپ یک عتیقه است که من از آن گرفتم جوانسازی بخش قدیمی. این یک دیسک شیشه‌ای شیر ساده است که یک دستگاه برنجی حباب سه‌گانه روی یک ساقه برنجی بدون لاک دارد. به دلیل تعامل (یا عدم تعامل) با پنجره، برای این فضا ساخته شده است. من می‌خواستم آن را به‌صورت ساده و به‌هم‌ترتیب درآورم، تا الگوی پنجره بدرخشد.

چگونه دیوار گالری را روی کاغذ دیواری آویزان کنیم؟

دلیل اینکه من روی کاغذ دیواری ساکت شدم این بود که این یکی از معدود دیوارهای خانه است که احساس می کردم می تواند دیوار گالری را تحمل کند (و نه هیچ قانونی برای ورودی فقط داشتن یک آینه وجود ندارد). من هنرهای سرگرم کننده زیادی دارم که در جاهای دیگر احساس غریبی می کردم یا بیش از حد با هنری که قبلاً آنجا داشتم رقابت می کردم. با این حال، به نظر من، هنر مشغول روی کاغذ شلوغ/پررنگ برای من در این خانه خیلی زیاد است. بنابراین من ترجیح دادم پس زمینه را ساکت نگه دارم و اجازه دهم هنر التقاطی و رنگارنگ تر باشد.

اما آنقدر خودم را می شناسم که بدانم خیلی دوست دارم هنر، به خصوص دیوار گالری را تغییر دهم. یکی دیگر از استعدادهای من سوراخ کردن دیوار است. بنابراین این کاغذ دیواری برای من یک چالش کاملا ایجاد کرد – شما نمی توانید خواه ناخواه داخل کاغذ دیواری سوراخ ایجاد کنید.

READ  ایده ی DIY حماسی مالوری که به نظر شما نیاز دارد برای درمان دیوار و تخته سر دوست

راه آهن هنری

پس پیدا کردم این ریل هنری از Pepe & Carols و تصمیم گرفتم آن را آویزان کنم، که به من امکان می دهد هنر را روی زنجیر تغییر دهم. این به انعطاف پذیری نهایی اجازه داد و من فکر می کردم که جزئیات معماری بسیار زیبایی خواهد بود. من طول 72 اینچی را انتخاب کردم که همراه با 17 فوت زنجیره بود و سپس 5 تا از قلاب های بزرگ S و 14 تا از قلاب های S کوچک را سفارش دادم.

بنابراین در اینجا نگاهی دزدکی به هنر است که ما آویزان کردیم – از طریق یک آیفون واقعا بد که توسط من عکس گرفته شده است.

از آنجایی که این اتاق خیلی کوچک است، نمی‌توانم بدون در اختیار گذاشتن کل فضا، بهتر به شما نگاه کنم، بنابراین باید دوشنبه برگردید تا ببینید همه چیز چگونه پیش رفت و من در مورد آن چه احساسی دارم. 🙂

منابع:
طبقات: اورگان سفید بلوط توسط کفپوش زنا
رنگ درب دیواری و داخلی: فوق العاده سفید توسط شروین-ویلیامز
کاغذ دیواری: کاغذ دیواری اسکالاماندره رافائل سندبرگ به رنگ سفید
پنجره ها: بلوط سفید ویندوز سیرا پاسیفیک
نیمکت سیاه: جوان سازی
نیمکت چوبی: آن ها موزر
سبک: جوان سازی

راه آهن هنری: پپه و کارولز

اعتبار تصویر افتتاحیه: عکس توسط کیتلین گرین | از: The Case For The Quiet Neutral Wallpapers

دیدگاهتان را بنویسید