منحنی ها همیشه در دنیای طراحی زندگی می کردند اما در زمان های اخیر بسیار رایج تر شده اند. در حالی که بسیاری آن را یک ترند می‌نامند، ما فکر می‌کنیم منحنی‌ها همیشه جایگاهی در طراحی دارند و گوشه‌های گرد، اشکال ارگانیک و شبح‌های نرم را ارائه می‌دهند. در دنیای معماری پر از زوایای سخت و خطوط مستقیم، نرمی و هوس را که منحنی ها به یک محیط می آورند، بپذیرید. می‌توانید منحنی‌های ظریف یا موج‌های پررنگ را اضافه کنید، در هر صورت نمی‌توانید در ظاهر اشتباه کنید. با نزدیک شدن به پایان ماه ژوئن، ما در حال بازگشت به ماجراجویی هستیم تا تمام طرح های منحنی که در این ماه ارائه کرده بودیم را ببینیم. بازی را در جدیدترین ما بزنید لیست پخش Spotify Good Times Jams، و از همه جذابیت های منحنی لذت ببرید.

رام نشیمن مینیمال سفید با دکور مدرن از جمله مبل منحنی صورتی و صندلی گرد

این خانه خانوادگی که در ملبورن واقع شده است، جدیدترین خانه InForm است که به عشق مشتریان به معماری مدرن اواسط قرن، با ترکیبی از مینیمالیسم و ​​هوس اشاره می کند. زوایای سخت مدرن در سراسر با منحنی های بازیگوش کاملاً تکمیل شده است که منجر به یک خلوت شیک و آرام برای یک خانواده جوان می شود.

سه فرش نامنظم پررنگ روی یک کف چوبی در یک اتاق سفید قرار داشتند

Studio Komplett مستقر در زوریخ، هنر خود را با مجموعه جدیدی از فرش های رنگارنگ به نام Overlay به نمایش گذاشته است. با محیط های نامنظم، سه طرح فرش دارای اشکال منحصر به فرد منحنی و رنگ های پررنگ در یک الگوی لایه ای هستند، بسیار شبیه چیزی که شما می توانید روی دیوار ببینید.

READ  10 قسمت برتر DMTV Milkshake 2022

یک فضای داخلی عجیب و غریب پر از منحنی ها و الگوهای موج دار، و همچنین بسیاری از رنگ های جسورانه

این آپارتمان جسور و رنگارنگ در شهر هوشی مین که برای یک زوج هنردوست طراحی شده است، به لطف Red5studio، در هر گوشه و کناری شگفتی‌های شگفت‌انگیز دارد. به جای خطوط مستقیم و زوایای سخت، آپارتمان منحنی ها را از هر نقطه نظر به نمایش می گذارد. پالت تازه ای از مبلمان رنگارنگ و لوازم جانبی خلوتگاهی بازیگوش و رویایی ایجاد می کند که خانواده می تواند آن را خانه بنامد.

گلدان قرمز براق کج با گیاه سبز در جلوی زمینه نارنجی

از ویژگی‌های دائمی مانند ورودی‌های قوس‌دار گرفته تا لوازم جانبی منحنی مانند روشنایی، آینه‌ها و اثاثیه خانه که به راحتی تعویض می‌شوند، می‌توانید کاملاً انحنا یا کمی داشته باشید، اما نمی‌توانید اشتباه کنید. برای کمک به جذابیت منحنی به خانه شما، برخی از اشیاء مدرن و دکور مورد علاقه خود را گردآوری کردیم.

یک مبل سفید مدرن منحنی

برای این مجموعه پر منحنی، thehighkey از مواد معمولی مانند تخته سه لا و فوم با چگالی بالا برای حکاکی استفاده کرد که منجر به یک مبل مجسمه‌سازی، یک آینه تخته سه لا و مجموعه‌ای از مجسمه‌های دیواری چوبی شد. با بریدن و نرم کردن لبه های سخت مواد، آنها می توانند ویژگی های انسانی را آشکار کنند.

سه چاپ ابریشمی نصب شده با الگوهای رنگارنگ منحنی

Aimée Wilder، هنرمند چند رشته ای مستقر در بروکلین، به تازگی خط هنری خود را به نام Shadow Wildling راه اندازی کرده است. وایلدر به جای پر کردن دیوارها با کاغذ دیواری از کف تا سقف، مجموعه‌ای از آثار هنری با صفحه ابریشم با فرمت بزرگ طراحی کرد که نقش‌های منحنی را به نقطه کانونی در قالب یک نقاشی بزرگ تبدیل می‌کند.

آیا هیچ یک از پست های روحی ماهانه ما را از دست داده اید؟ همه آنها را در اینجا بررسی کنید و منتظر باشید تا زمانی که ما آنچه را که برای حال و هوای طراحی جولای در نظر داریم را آشکار کنیم…

دیدگاهتان را بنویسید