مارک های خاصی وجود دارند که من/تیم من بارها و بارها به آنها مراجعه می کنیم و مقاله یکی از آن برندهاست من مدت زیادی از طرفداران آن هستم و از قطعات آنها در تغییرات زیادی استفاده کرده ام. مبلمان و دکور آنها به خوبی طراحی شده و زیبا است و خدمات تحویل و نصب آنها واقعا بی نظیر است. ما عاشق کار با آنها هستیم و بسیاری از قطعات آنها را امتحان کرده ایم تا بتوانیم با اطمینان به سبک، کیفیت و طول عمر آنها گواهی دهیم. امروز به افتخار فروش روز رئیس جمهور مقاله (در حال حاضر اتفاق می افتد!)، ما یک کارت هدیه مقاله 2000 دلاری داریم که به یک خواننده خوش شانس هدیه می دهیم. تنها کاری که باید انجام دهید این است که سایت آنها را بررسی کنید و با قطعه ای که دوست دارید به خانه بیاورید، نظر خود را در اینجا بگذارید. برای کمک به جستجوی شما، ما بهترین پیشنهادها را به همراه چند عکس الهام بخش از موارد دلخواه امتحان شده و واقعی خود گردآوری کرده ایم. اما قبل از اینکه وارد این موضوع شویم، می‌خواستم قسمتی را که برای خانه کوه برداشتیم را به شما نشان دهم. وقتی به یک مبل بسیار راحت و در عین حال محکم و زیبا نیاز داشتم که بتواند با اجاره‌کنندگان و اقامت طولانی‌مدت ما با مهمانان زیادی سازگار باشد، به مقاله مراجعه کردم…

بخش جدید من

تابستان گذشته، نا امیدی مبل من به اوج خود رسید، زیرا هر زمان که کسی روی آن می نشست، بخش کلاسیک عالی ما از هم می پاشید. به معنای واقعی کلمه نشستن روی آن یک مشکل بود. دوست من، آنی، به صراحت گفت: “از این مبل متنفری، یک مبل جدید بگیر.” بله، تقریباً 3 سال از تحمل سکشنال قدیمی بود. می‌دانستم که به A. راحتی فوق‌العاده نیاز دارم – این یک خانه تعطیلات به خاطر پیت است. ب. باید خانواده/کودک/دوستانه حیوان خانگی باشد (یعنی تاریک و سخت از بین برود)، و ج. زمان تولید دیوانه وار طولانی نداشته باشد یا بسیار گران باشد. با وجود اینکه ما تمام وقت در خانه کوهستانی زندگی نمی‌کردیم، آن را اجاره می‌دادیم و مهمان‌ها نیز از آزاردهنده بودن سکشنال قدیمی ما شاکی بودند. پس سفارش دادم این بخش از Article (این یک مبل جدید برای آنهاست)، در عرض 2 هفته آمد، و بعد از اینکه نصاب های فوق العاده دستکش سفید آن را کنار هم گذاشتند و رفتند، من غرق در آرامش و شادی شدم. این بسیار راحت است، با یک کرفس پهن نهنگ که بسیار نرم است – و حال و هوای خانواده دوستانه خانه کوهستانی را دارد.

در کریسمس، هر روز صبح زود پایین می آمدم، خودم را با قهوه ام روی مبل می انداختم و کیندل می کردم، و با خودم می گفتم که چگونه به معنای واقعی کلمه نمی توانستم راحت تر و برای نیازهای ما در آنجا عالی باشد. من اخیراً دوستم Kaitlin را متقاعد کردم که آن را دریافت کند نسخه سبز حتی گفتن، “به عنوان دوستت، می‌خواهم این سطح از راحتی را در اتاق خانواده خود داشته باشی.” نمی‌دانم چه فوم یا پرکننده جادویی در کوسن‌هایشان دارند، اما قسم می‌خورم که این سطح عالی راحتی است. برخی از مبل‌ها خیلی محکم پر شده‌اند، بنابراین حتی اگر کوسن‌ها با کیفیت/بالا هستند، تقریباً شما را از مبل بیرون می‌کشاند. و سپس انواع دیگر پر کردن ساختار کافی ندارند بنابراین پس از چند ماه استفاده مانند زباله به نظر می رسند. این کیفیت بالا + مقدار بی نقصی است که آن را بسیار راحت و ماندگار می کند. من باید بدانم، من بخش دیگر آنها را داشتم، بوراردتقریباً 9 سال است که هنوز خیلی راحت و در عین حال ساختار یافته است! من از نشان دادن عکس های آیفون به شما متنفرم، اما ما قرار است تابستان امسال فیلمبرداری کنیم.

READ  دانشکده طراحی اینچبالد ده پروژه معماری را مورد توجه قرار می دهد

اگر شما برنده خوش شانس این کارت هدیه 2000 دلاری هستید، نمی توانم این بخش را به اندازه کافی توصیه کنم. اما اگر می‌خواهید این برنده‌ها را کمی بیشتر کنید، ما خامه‌ای از پیشنهادات فروش روز رئیس‌جمهور آن‌ها را جمع‌آوری کرده‌ایم (اکنون تا 20/2 برگزار می‌شود). این اقلام راحتی، سبک و کیفیت را بارها و بارها، برای سال ها و سال ها ارائه می دهند.

مبل ها

این اولین کار بود برارد مقطعی در خانه ما در گلندیل قبل از فروش. واقعا عالی بود سپس از آن برای اتاق نشیمن خود در خانه لس آنجلس استفاده کردیم، و من آن را به پورتلند منتقل کردم، جایی که در حال حاضر در اتاق نشیمن ما زندگی می کند. مطمئناً، این صندلی در جایی که هست کار نمی‌کند و جهت‌گیری اشتباهی برای این اتاق است، اما آنقدر راحت است که به سختی می‌توانید مبل‌های جدید را بخرید یا روی آن سرمایه‌گذاری کنید. دلم تنگ شده چقدر راحته!

همانطور که قبلاً گفتم، ما از مبل های آرشیو در بسیاری از تغییرات از جمله اتاق تلویزیون سارا و اتاق نشیمن رایان استفاده کرده ایم. سارا دارد مبل سون در رنگ مخملی اقیانوس آرام خود و دوست دارد که چگونه ظاهر تک رنگی را که او دنبال می‌کرد تکمیل می‌کند و همچنین بسیار راحت است. رایان آنها را انتخاب کرد مبل تکسادا زیرا او یک مبل معمولی می خواست که شکل جالبی داشته باشد اما همچنان با بسیاری از سبک ها ترکیب شود. او عاشق این مبل و شیک و راحت بودن آن است (و حیوانات خانگی پسند است!).

اگر به دنبال یک مبل جدید هستید، این چند سبک جدید است که ما دوست داریم و بخشی از فروش روز رئیس جمهور آنها نیز می باشد:

1. مبل ابیسکو | 2. بخش چوب | 3. مبل لاپی | 4. مبل کلارا | 5. بخش آبیسکو | 6. مبل تختخواب شو Nordby

صندلی

یک صندلی لهجه خوب می تواند صندلی اضافی را فراهم کند اما همچنین سبک و جذابیت بیشتری را به اتاق اضافه کند. این صندلی راحتی که ما در چند تغییر استفاده کردیم و دوستش داشتیم متأسفانه دیگر در دسترس نیست، اما نشان می دهد که چگونه Article می داند چگونه یک صندلی راحتی و شیک بسازد که شبیه هیچ چیز دیگری نیست. هر زمان که از صندلی های آنها استفاده می کنم، همیشه از کیفیت آنها هیجان زده می شوم. در اینجا چند انتخاب صندلی تاکیدی جدید وجود دارد که در حال حاضر در فروش هستند:

READ  یک شیرجه عمیق در اتاق نشیمن: پانل های پرده DIY ما از پارچه بورو (بالاخره خانه عالی آنها را پیدا کردم)

1. صندلی سالن نترو | 2. صندلی سالن Abisko | 3. صندلی شانتل | 4. صندلی Oscuro | 5. صندلی سالن زاویه | 6. صندلی سالن مکلن

نیمکت و عثمانی

اگر به دنبال یک نیمکت انتهای تختخواب یا یک نیمکت عثمانی هستید، در اینجا نمی توانید اشتباه کنید. در دکوراسیون اتاق خواب سوزان، ما آنها را انتخاب می کنیم نیمکت سطح برای افزودن طعمی براق و مدرن. من طراحی پاهای U شکل در پشت را دوست دارم و به اندازه کافی تافت دارد. و خوانندگان قدیمی ممکن است این تغییر را به خاطر بیاورند که در آن ما این زیبایی را جفت کردیم کاراملی عثمانی با مقطع آبی/خاکستری. می‌خواستم مطمئن شوم که مبل دوست صمیمی‌تری با رنگ گرم‌تر داشته باشد که دوستدار حیوانات خانگی و بچه‌ها نیز باشد و این کاملاً مناسب است. من هنوز عاشق دوخت و دوخت ظریفی هستم که کناره‌ها را پایین می‌آورد.

برای ما خوش شانس است، این مقاله دارای تعداد زیادی سبک جدید و جالب از عثمانی ها / نیمکت ها در فروش است:

1. کوسا عثمانی | 2. نیمکت ویرک | 3. هیرا پوف | 4. نیمکت اودا | 5. بامبا پوف | 6. ابیسکو عثمانی

کالاهای موردی

البته این مقاله اجناس بسیار با کیفیتی را تولید می کند که سبک و ذخیره سازی را ارائه می دهد. من داشتم بوفه سنو از روز اول در اتاق نشیمن لس آنجلس من و آن را بسیار دوست داشتم. این یک قطعه جامد مدرن میان قرن با روکش دوست داشتنی و دانه های چوب و بسیار بی انتها است. رایان استفاده کرد کنسول مدیا Seno برای پایه تلویزیون او و در نهایت این قطعه عالی برای تکمیل اتاق نشیمن او بود. دارای فضای ذخیره سازی در دو طرف و یک قفسه باز کمی در وسط، و شبیه به بوفه من، رنگ و پایان بسیار بالا / گران به نظر می رسد.

عکس توسط sara ligorria-tramp | از: زیرزمین بهترین دوست من در دهه 1970 تغییر می کند

در بازسازی زیرزمین رابین، با مشکی ها رفتیم کابینه اسکورو با جزئیات برنجی برس خورده این پوشش چوبی فوق‌العاده را بدون صدای زیاد تکمیل می‌کند و ما عاشق درهای شیشه‌ای فلوت هستیم.

صرف نظر از استایل شما، یک کیف مناسب برای شما وجود دارد که در خانه شما عالی به نظر می رسد. در اینجا چند سبک جدید در فروش وجود دارد:

1. کابینه مرتو | 2. کابینه نرا | 3. بوفه V Bar | 4. فلور بوفه | 5. کمد Vireo | 6. واحد رسانه Seno

جداول

مقاله دارای میزهای داخلی و خارجی باورنکردنی است که ما آنها را برای شما امتحان و آزمایش کرده ایم. آرلین برای متعادل کردن دیوارهای تاریک و بداخلاق در اتاق ناهار خوری اجاره ای خود، از یکی از مقاله ها استفاده کرد. میزهای بلوط جامد (مشابه) که دارای روکش چوبی سبک و گرم است و با آن مطابقت دارد صندلی ناهارخوری بلوط و چرم. او عاشق این است که چگونه لحن روشن به دیوارهای تاریک می زند و چقدر محکم است. در سمت چپ، ما پاسیو عمومی جس را داریم که او این مورد را انتخاب کرد میز گرد حصیری در فضای باز که به راحتی می تواند شش نفر را در خود جای دهد. این به نوعی بسیار خاص و منحصر به فرد است و در عین حال خنثی و همه کاره است. میز Arlyn دیگر در دسترس نیست، اما در اینجا چند انتخاب عالی (از جمله میزهای کناری) وجود دارد که عبارتند از:

READ  The Link Up: پادکستی که به روتین امیلی راه پیدا کرده است، شلوار جین گشاد مقرون به صرفه کیتلین، و یک خط دکور جدید که ما بسیار عاشق آن هستیم

1. میز ناهار خوری گرد ارنو | 2. میز ناهار خوری النا | 3. میز کافه ونا | 4. میز ناهار خوری اسکورو | 5. میز کناری کرنا | 6. میز ناهار خوری Grale

نورپردازی + دکور

ما در مورد مبلمان مقاله زیاد صحبت می کنیم، اما آنها همچنین دارای نورپردازی و دکوراسیون شگفت انگیزی هستند. آنها پرتاب پوست گوسفند لایه‌برداری روی فرش‌ها برای ظاهری دنج و چند لایه عالی است. من بارها از آن استفاده کرده ام. آنها همچنین دارای نورپردازی فوق العاده ای مانند این هستند چراغ پایهدار که سارا در اتاق نشیمن خود استفاده می کرد. این کاملا مدرن و مجسمه ای است و حرکت و ارتفاع را اضافه می کند.

اگر می خواهید دکوراسیون و نورپردازی بیشتری را مرور کنید، در اینجا برخی از موارد مورد علاقه ما وجود دارد:

1. لامپ آویز کوچک سورو | 2. آینه کف زیبا | 3. بالش لانا | 4. کاشت کوچک تووا | 5. آویز ویندرو | 6. فانوس بوری

باز هم، ما واقعاً از طرفداران Article و قطعات بی انتها و با کیفیت آنها هستیم و احساس می کنیم بسیار خوش شانس هستیم که با آنها همکاری می کنیم. علاوه بر هدایای 2000 دلاری (با نظر دادن در زیر چه مقاله ای را که دوست دارید به خانه ببرید – برای ساکنان ایالات متحده و کانادا باز است) وارد کنید، مقاله با مهربانی پیشنهاد می کند مطمئن شوید که همه خوانندگان ما کمی ارزش اضافی از فروش دریافت می کنند. کلیک اینجا برای دریافت 50 دلار تخفیف برای خرید 200 دلاری یا بیشتر (معتبر تا 31 مارس 2023). تخفیف به صورت خودکار در هنگام تسویه حساب اعمال می شود.

اعتبار تصویر بازکننده: عکس توسط سارا لیگوریا-ترامپ | از: تغییرات سریعی که در اتاق نشیمن لس آنجلس ایجاد کردم

The post خلاصه ای از مقالات مورد علاقه ما و شانس برنده شدن یک کارت هدیه 2000 دلاری (+ نگاهی پنهانی به مبل اتاق نشیمن خانه جدید کوهستان) اولین بار در امیلی هندرسون ظاهر شد.

دیدگاهتان را بنویسید