نمی‌دانستید، اما معلوم شد حمام مهمان، حمامی که من واقعاً هرگز از آن استفاده نکرده‌ام، اکنون که تمام شده است، احتمالاً مورد علاقه من است. بنابراین امروز ما در حال جمع بندی جایی که در خانه هستیم می پردازیم زیرا مطمئن هستم که بسیاری از شما ممکن است حتی به یاد نداشته باشید و سپس من با افشاگری به شما ضربه خواهم زد (ما فقط آن را شلیک کردیم). بسیار متفاوت از دیدگاه اصلی بود اما من آن را بسیار دوست دارم.

برای یادآوری، این حمام مهمان از اتاق مهمان در طبقه بالا است. این پلان کمی عجیب است، زیرا ردپای طبقه پایین زیر طبقه دوم را به شما نشان می دهد، بنابراین تمام آشپزخانه، عرشه، وسایل اتاق تلویزیون را نادیده بگیرید – که در طبقه پایین است. نکته این است که این حمام وجود نداشت و ما در ابتدا قرار نبود آن را انجام دهیم. اما برخی از شما خوانندگان اساساً آن را شکستید و گفتید “به من اعتماد کنید، آنها در نوجوانی حمام جداگانه می خواهند” و در حالی که من از نظر عقلی می دانم که بچه ها به حمام خودشان نیاز ندارند (و بچه های ما از قبل آنقدر ممتاز هستند که بخشی از من می خواستم این تجمل را از آنها دریغ کنم)، می دانستیم که این ایده خوبی برای استفاده طولانی مدت از خانه خواهد بود. این یک موقعیت “اکنون انجامش بده” و “وقتی در رم” بود و من بسیار خوشحالم که این کار را انجام دادیم (بنابراین از شما متشکرم).

برای اضافه کردن این حمام مجبور شدیم از اتاق خواب مهمان و کمد دزدی کنیم و لوله کشی را نزدیک حمام دیگر نگه داریم. یک پنجره ناجور در حمام وجود داشت که آن (ARCIFORM) و من فکر می کردم در واقع خیلی جالب و عجیب است که ترک کنم.

اما همانطور که می بینید سینک و توالت 1/2 در یک پنجره خواهند بود – نسبتاً ناخوشایند، اما شاید عالی؟

ما می‌دانستیم که تنها سینکی که می‌تواند کار کند یک پایه یا یک سینک با پاها است – اساساً چیزی که مانند یک روشویی به سبک مبلمان، پنجره را کاملاً مسدود نمی‌کند. ما به چیزی مجسمه‌ای نیاز داریم که بتواند در بیشتر موارد شناور باشد. ما شریک شدیم جوان سازی در تمام لوله‌کشی‌ها و روشنایی‌های این خانه و من بسیار خوشحال بودم که آنها یک سینک پایه دار با یک پشتی کوچک یکپارچه داشتند که می‌توانست کار کند. عالی. بنابراین ARCIFORM همه چیز را ترسیم کرد و ما تقریباً با آن کار کردیم.

READ  فرآیند طراحی منظر خانه های کشاورزی - مرحله 1 ("ارزیابی اموال")

اما بعد متوجه شدیم که پشت خانه بسیار زیباتر می‌شود اگر چهارمین پنجره قدیمی همسانی داشته باشیم که به آن کمک کند متعادل و متقارن به نظر برسد (مخصوصاً با احساس ایوان پشتی که در زیر آن اضافه کردیم).

بنابراین ما آن پنجره اتاق مهمان را دزدیدیم و آن را در این طرف خانه نصب کردیم (بعد از اینکه پنجره به طور کامل به لطف جیمی و تیم نجار جادویی اش بازسازی شد). بنابراین حمام بدون پنجره باقی ماند. بدیهی است که می‌توانستیم یک پنجره جدید بسازیم، اما پنجره‌های قدیمی ما بسیار زیبا بودند و ما دو نفر از طبقه پایین باقی مانده بودند که به یک خانه نیاز داشتند. این دو مورد از ورودی اصلی بودند.

اینها واقعاً فقط در صورتی عمل می کنند که با هم باشند، اما ما متوجه شدیم که استفاده از یکی و غیرقابل اجرا کردن آن در اینجا کاملاً خوب است.

اما راه حل روشنی برای اینکه کجا باید برود وجود نداشت. نمی‌توانست مستقیماً بالای توالت برود، زیرا خط سقف آشپزخانه طاق‌دار پایین درست آنجا بود.

اندازه آن واقعاً باعث نمی شود که مستقیماً بالای سینک پایه قرار بگیرد – خارج از مرکز است اما به روشی کمتر عمدی (یا من می ترسیدم). و از نظر فنی اکنون می‌توانستیم یک روشویی معمولی با فضای ذخیره‌سازی در آنجا قرار دهیم، زیرا قرار بود پنجره کوچک‌تر شود، اما این سینک پایه‌ای از قبل آمده بود و من نمی‌خواستم طرح را تغییر دهم. بنابراین ما با گزینه “به اندازه کافی خوب” رفتیم و تصمیم گرفتیم پنجره را بین روشویی و توالت وسط قرار دهیم و اینکه یک پنجره زیبا بهتر از بدون پنجره است (و در این مرحله، برای قرار دادن نورگیر خیلی دیر شده بود).

READ  The Link Up: چراغ های رشته ای مورد علاقه Em در فضای باز، یک کیف پول بسیار زیبا و یک ماسک صورت مقرون به صرفه برای بافت بهتر فوری

فکر می‌کنم می‌توانستیم آن را کمی به راست یا چپ تغییر دهیم، اما صادقانه بگویم، این یک تغییر لحظه آخری بود و ما نمی‌خواستیم مجبور باشیم خیلی قاب‌بندی کنیم یا سیم‌کشی دیوارکوب را جابه‌جا کنیم، بنابراین فکر می‌کنم فقط آن را قرار دادیم. زیر دیوارکوب متمرکز شد به این امید که سه قطعه اصلی (سینک، توالت، پنجره) تعادل ایجاد کنند. من خیلی خوشحالم که انجام دادیم.

بنابراین این حمام برای 9 ماه اینگونه بود. بسیار خسته کننده، اما کاملا قابل استفاده/عملکرد.

به عنوان یادآوری، ما رنگ دوغابی را انتخاب کرده بودیم که با کاشی مطابقت داشت – انتخابی که بسیار آسان و سریع بود زیرا من در مورد آن بسیار مطمئن بودم. چیزی که من متوجه نشدم این بود که این دوش نور طبیعی کافی برای انجام این حرکت را دریافت نمی کند و با انجام این کار ما بخشی از تعریف کاشی را از دست دادیم. من فقط کمی آشفته بودم – در این مرحله، می‌دانستم که خوب خواهد بود، بنابراین آن را در انتهای فهرست چیزهایی که باید به آنها فکر کنم، قرار دادم و ادامه دادم. من همچنین واقعاً هنوز رنگ را دوست داشتم، بنابراین این تاسف بزرگی نبود، فقط “نیاز به بهتر کردن آن” بود.

ما در نهایت یک خودکار رنگ دوغاب را در گوشه‌ای امتحان کردیم و پسر این کار را شبیه زباله کرد، بنابراین من بلافاصله آن را پاک کردم. فاصله دوغاب ما 1/16 است و برای استفاده از هر نوع رنگ گروت بدون اینکه همه جا خونریزی کند و خیلی نامرتب به نظر برسد بسیار کوچک است.

ما چند ماه پیش درب شیشه‌ای را اضافه کردیم تا بچه‌ها بتوانند واقعاً از آن استفاده کنند (و زمانی که هر دو دوش می‌گیرند این کار را می‌کنند). من آن را بلندتر از حد معمول کردم (که هزینه آن بیشتر است) زیرا ارتفاع استاندارد خیلی کوتاه به نظر می رسید. من یک کانال U در اطراف آن با خط صیقلی اضافه کردم (ممکن است کرومی باشد، مطمئن نیستم) تا ظاهری قدیمی تر و در عین حال کامل تر به آن بدهم که دوستش دارم. ما یک دستگیره کوچک به جای یک دسته بزرگ اضافه کردیم که فقط یک ترجیح سبک است (ما این کار را در خانه برادرم انجام دادیم، بنابراین می توان از آن به روشی مدرن تر استفاده کرد). پانل شیشه ای سمت راست ثابت است و درب سمت چپ هر دو به داخل و خارج می چرخد ​​و دسته شیر به راحتی بدون خیس شدن روشن/خاموش می شود. ما در را کوچکتر کردیم که من عصبی بودم عمدی به نظر نمی رسید، اما مانند بسیاری از چیزها در فرآیند طراحی، چشم شما واقعاً متوجه نمی شود یا حتی وقتی اتاق تمام می شود آن را ساعت نمی کند.

READ  The Link Up: آسان خوانی مورد علاقه امیلی در سال، بهترین ویژه تعطیلات نتفلیکس به گفته کیتلین، و یک قسمت پادکست شاداب

ما نیکل صیقلی را به اینجا وارد کردیم، زیرا صورتی بسیار گرم بود، بنابراین فکر کردم که رنگ‌های خنک‌تر روکش نقره‌ای کنتراست بسیار خوبی دارند (و بسیار زیبا است). بنابراین وقتی داشتم لوازم جانبی اضافه می‌کردم در آن دنیا گیر کردم (من واقعاً دوست دارم فلزات را مخلوط کنم، اما وقتی فهمیدم که کاغذ دیواری اضافه می‌کنیم، آن را ایمن‌تر بازی کردم و تمام آن را نیکل صیقلی نگه داشتم).

اما چه کاغذ دیواری را انتخاب کردیم؟؟؟؟

فکر می‌کردم قرار است برای طولانی‌ترین زمان با این کاغذ دیواری کار کنیم، اما همانطور که خانه در حال تکامل بود و من بیشتر و بیشتر و بیشتر به اتاق‌ها اضافه می‌کردم (و دوستش داشتم) تصمیم گرفتم کمی آن را افزایش دهم. پس فردا باید برگردی و افشاگری را ببینی. شما من آن را خیلی دوست دارم.

*عکس های زیبا توسط کیتلین گرین

دیدگاهتان را بنویسید