[ad_1]

آیا در حال ساخت یا بازسازی فضایی در خانه خود هستید؟ در این صورت ، شما قبلاً می دانید که در این فرایند موارد زیادی وجود دارد که باید در نظر گرفت. نکته ای که باید به آن فکر کنید کفپوش خانه شماست. شما نه تنها کف پوش با کیفیت و چشم نواز می خواهید ، بلکه کفپوش متناسب با سبک زندگی خود را نیز می خواهید.

موارد اول: تعیین کفپوش ایده آل. وقتی می خواهید کفپوش فضای خود را انتخاب کنید ، به استفاده از کف خود فکر کنید. چه کسی روی زمین راه می رود و هر چند وقت یک بار در آنجا قدم می زند؟ آیا مبلمان سنگین را در این طبقه قرار می دهید؟ چند بار می توانید کفپوش خود را تمیز و نگهداری کنید ، چه کسی آن را نصب می کند و بودجه شما چقدر است؟ اینها برخی از سوالاتی است که باید قبل از انتخاب کفپوش برای فضای خود از خود بپرسید.

وقتی به همه این عوامل کفپوش فکر کردید ، آماده هستید که گزینه های خود را محدود کنید. چوب سخت همیشه یک گزینه کفپوش عالی است. چوب سخت می تواند ارزش یک فضا را بهبود بخشد زیرا آن جاودانه ، متنوع و بادوام است. چوب سخت مهندسی شده و وینیل لوکس نیز گزینه های خوبی هستند. اگر بودجه کمتری دارید کفپوش لمینت انتخاب خوب دیگری است. برای فضاهایی مانند حمام و آشپزخانه که احتمال رطوبت آن بیشتر است ، کاشی کاری عالی است. و اگر چیزی نرم و دنج می خواهید ، فرش همیشه یک گزینه برای اتاق های خانه شماست.

READ  بهترین بهترینها! 10 پست برتر سال 2022

اکنون که گزینه های کفپوش خود را می دانید و به نیازهای سبک زندگی خود فکر کرده اید ، آماده خرید هستید. Flooring.org مکانی عالی برای یافتن انواع بیشماری از کفپوش برای خانه شما است. وب سایت ما را بخرید یا با شماره 1-800-689-9006 با ما تماس بگیرید.

این مطلب در کفپوش سخت چوب ، جنگل سخت پیش ساخته توسط Flooring.org ارسال شده است. پیوند همیشگی را علامت گذاری کنید.

دیدگاهتان را بنویسید