[ad_1]

اگر به دنبال راهی برای افزودن زیبایی ، رنگ و فضا به خانه خود هستید ، چوب سخت چوب راهی عالی برای انجام آن است. بسیاری از افراد فقط به یک نوع کفپوش چوب سخت فکر می کنند ، با این وجود کفپوش چوب سخت انواع مختلفی دارد که می توانید انتخاب کنید. در اینجا اطلاعاتی در مورد شش نوع مختلف کفپوش چوب سخت وجود دارد که در بین مشتریان محبوب هستند.

بلوط کانتال مهندسی شده

انواع مختلف کفپوش چوب سخت

یکی از محبوب ترین انواع کفپوش بلوط است. کفپوش بلوط یکی از با دوام ترین انواع کف چوب سخت است. آنها در برابر خراش یا خراش مقاوم هستند ، که باعث می شود آنها برای بسیاری از خانه ها مناسب باشند. کفپوش بلوط نیز صاف است ، به این معنی که نیازی نیست فرشهای منطقه را پایین بگذارید تا نقاط خشن را پنهان کنید.

چوب ماهون معمولاً به دلیل قیمت ، انتخاب همه برای گزینه کف نیست. کفپوش ماهون می تواند گران باشد. با این حال ، چوب ماهون به اندازه بلوط بادوام و روان است. همچنین یک کفپوش چوب ماهون یک مزیت دیگر نیز دارد. این در برابر آب مقاوم است ، که آنها را به گزینه ای مناسب برای آشپزخانه یا حمام شما تبدیل می کند ، جایی که طبقات مرطوب تر از هر مکان دیگری از خانه شما است.

اغلب اوقات ، افرادی که در مناطق شمالی ایالات متحده زندگی می کنند ، از کفپوش خاکستر اطلاع دارند ، اما ممکن است برای جنوبی ها قابل تشخیص نباشد. خاکستر چوبی سخت و بسیار متراکم است ، که آن را به گزینه ای مناسب برای کف چوب های سخت در خانه تبدیل می کند. یک اشکال در خاکستر این است که رنگ آن روشن است ، بنابراین باید مطمئن شوید که متناسب با طرح رنگ شما باشد.

READ  راهنمای 10 هدیه برتر Taste's برای سرآشپزها، آشپزها و کنجکاوهای آشپزی

Hickory یکی دیگر از گزینه های چوب سخت است که ممکن است بخواهید درباره آن فکر کنید. مانند خاکستر ، بسیار سخت و بادوام است. با این حال ، مانند خاکستر ، چوب خارکریا از سایر چوب های این لیست سبک تر است ، بنابراین مطمئن شوید که رنگ مناسبی برای شماست.

کاج برای برخی از خانه ها انتخاب خوبی است ، زیرا نسبت به سایر گزینه های چوب سخت نرم است. با این حال ، چون نرمتر است ، از دوام بالایی برخوردار نیست و مستعد ایجاد خراش و خراش است.

همچنین ممکن است بخواهید به فکر کفپوش افرا باشید. در حالی که کفپوش آن بسیار سخت است ، اما رنگ آن کمی خاکستر یا خارپشت است.

هنگامی که آماده سفارش کفهای سخت بعدی خود هستید ، همیشه می توانید کمک مورد نیاز خود را پیدا کنید Flooring.org. همچنین می توانید امروز با شماره 1-800-689-9006 با ما تماس بگیرید یا با ما در sales@flooring.org تماس بگیرید.

دیدگاهتان را بنویسید