یک چراغ مینیمال مثلثی شکل با فرمی که نماد فرهنگ های باستانی است – گرافیکی که چهار عنصر را نشان می دهد. این یک نسخه ویژه است استودیوپیپ چوب، ارائه شده توسط کنتاردی منحصرا برای محمد در هفته طراحی میلان 2022. لامپ‌هایی که مجموعه Stick را تشکیل می‌دهند از یک ماژول پایه در پیکربندی‌های مختلف استفاده می‌کنند که همگی شکل‌های مثلثی تیزشان را برجسته می‌کنند. خانواده نورپردازی جدید که توسط کیارا دی پینتو و آریانا للی مامی ایجاد شده است، بازگشت Studiopepe را نشان می دهد.

ما به سادگی فرم ها اعتقاد داریم و اغلب پروژه های خود را از فرم های کهن الگویی شروع می کنیم. به خصوص در طراحی عناصر نورپردازی، شکل خود جسم بر نوع نور تولید شده و در نتیجه جو تأثیر می گذارد. برای Stick، ما از شکل ساده ای مانند مثلث و منشور کریستالی که نور را می شکند، الهام گرفته ایم.» دی پینتو و مامی به اشتراک گذاشتند.

فضای داخلی شیک با میز، نیمکت و شش چراغ روشنایی

میز تحریر یا جزیره آشپزخانه با دو گلدان و چراغ های سقفی بلند

میز ناهارخوری با دو صندلی و نورپردازی به رنگ نارنجی

میز و صندلی راحتی با چراغ سبز آویزان

فضای داخلی با مبل سفید، میز کناری، فرش کف، آثار هنری و چراغ های دیواری

لکه منحنی خنثی با چهار چراغ دیواری

حمام با سینک پایه گرد، میز کناری چوبی کوچک، آینه گرد و دیوارکوب مستطیلی

فضای داخلی با میز مرمری بلند، صندلی های ناهار خوری، و چراغ های خطی آویزان

فضای ناهار خوری عمومی با سه میز گرد کوچک، یک ضیافت، دو صندلی ناهارخوری و سه چراغ روشنایی خطی آویزان

فضای حمام با پیشخوان چوبی، سینک، چهارپایه، آینه گرد و دو دیوارکوب سبک

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد Stick، مراجعه کنید contardi-italia.com.

کلی بیل سردبیر ارشد دیزاین میلک است. این طراح گرافیک و نویسنده اهل پیتسبورگ از زمانی که به یاد می آورد عشق عمیقی به هنر و طراحی داشته است و از به اشتراک گذاشتن یافته های خود با دیگران لذت می برد. وقتی حواسش به هنر و طراحی عالی نرود، او را می‌توان یافت که در آشپزخانه به‌هم ریخته است، تا جایی که ممکن است اطلاعات مصرف می‌کند، یا روی کاناپه با سه حیوان خانگی‌اش. @designcrush او را در شبکه اجتماعی پیدا کنید.

دیدگاهتان را بنویسید